Гевгелија
                   
262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 12:03Промовирано

Prodavam atraktivna parcela

Prodavam parcela od 38.000m2 vo atarot na Selemlija pogodno za solarn...


150 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јан 19:22se prodava atraktivna parcela

se prodava atraktivna parcela so objekt vo blizina na granicata so Gr...


95.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 јан 11:48SE PRODAVA NIVA ,OD 3200M2 VO BOGDANCI DO SAMIOT PAT .

Se prodava niva od 3200m2 vo opstina bogdanci na samiot pat do gradez...


4 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јан 17:03Се продава плац во с.Николиќ Дојран 847м2

Се продава плац - градежно земјиште 847 м2, урбанизирано со комплетна...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јан 15:31Plac od 334 m2

Se prodava gradezen plac od 334m2 so markica za gradba p 2 cena po do...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јан 15:59NIVA POKRAJ AVTOPAT ГЕВГЕЛИЈA-SKOPJE 5,306 m2.

Se prodava niva so povr{ina od 5306 m2,parcela 2238/14,15,16, koja se...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 јан 00:22Se prodava niva/plac vo Star Dojran

Se prodava niva/plac vo Star Dojran


45.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 дек 17:05се продава градежно земјиште од 2000м2

се продава градежно земјиште од 2000м2 КП бр.6096 место викано Динкот...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 дек 15:37Se prodava zemjiste vo Mrzenci

Se prodava zemjiste vo Mrzenci . Neposredno pred Javor Agapi. Povek...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 18:23Се продава плац 500m2

Се продава плац со површина од 500метри квадратни во Нов Дојран до пл...


10.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:29Se prodava plac Vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran na atraktivna lokacija so struja i voda...


18 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 дек 09:28Plac vo Gevgelija

Agencijata Dbi real estate Gevgelija prodava plac na Moinski pat za s...


38 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

21 дек 16:35Atraktiven plac vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava artraktiv...


20 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 дек 13:55Plac 1470m2

Se prodava plac 1470m2 kaj zatvorot vo gevgelija. Placot spored predl...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 дек 19:38Plac od 2704m2 vo s.Sermenin Gevgelija na ekstra lokacija

PRODAVAM PLAC 2.704 M2 VO S.SERMENIN - KOZUV GEVGELIJA ,VEDNASH POZAD...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 ное 14:54Otkup na zemjista i placevi

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment kupuva zemjista i...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 ное 00:59PLAC NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL

SE PRODAVA PLAC SO B2 MARKICA ZA GRADENJE ( GOLEM TRGOVSKI OBJEKT) NA...


300.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 ное 13:00Niva na avtopat Gevgelija

Agencijata za nedviznosti prodava niva na avtopat Gevgelija vo blizin...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 18:19SE PRODAVA PLAC VO NOVO KONSKO(Gevgelija) - 1465 m2

Parcela 156/2 - 537 m2 Parcela 156/3 - 506 m2 Parcela 156/4 - 422 m...


18.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 15:27се продава нива 4523 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 141, викано место Варница, кат. култура нива, клас...


4.340 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 14:32се продава нива 992 м2, КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2986, викано место Чергазот, кат. култура нива, кл...


760 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 14:32се продава нива 1421 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 843, викано место Скачкови чуки, кат. култура нива...


1.365 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 14:32се продава нива 2059 м2во КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1221, викано место Шеста болница, кат. култура нив...


1.880 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 14:32се продава нива 1221 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка,КП 1463, дел 2, викано место Шопол, кат. култура лозје...


1.410 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 14:31Atraktiven plac vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac so...


120.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:23Plac vo Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac na ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:23Niva vo Gornicet - Gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava niva vo...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:22Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac so...


35.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 ное 01:21СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац 3000 м2 Плацот е ограден,со струја, вода и одвод


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 ное 11:02СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац 3000 м2 Плацот е ограден со струја,вода и одвод 078...


30 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

07 ное 11:00Se prodvaat nivi vo Furka

Se prodavat nivi vo Furka pogodni kako plac Kontakt 075 748 929


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

03 окт 09:30Се продава нива покрај автопатот Гевгелија-Скопје

Се продава нива/плац од 2666 м2 на КП 655/1 КО Прдејци покрај самиот ...


8 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 сеп 21:19Атрактивен плац.

Се продава плац во с.Негорци, 1300 m2 (со стара куќа) во близина на ц...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

25 сеп 23:16Продавам нива за плацеви

Продавам нива за плацеви. Нивата се наоѓа во село Николиќ, општина До...


35.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 сеп 12:48NIVA-PLAC VO VEDNAS DO NOV DOJRAN POKRAJ EZERO

SE PRODAVA PLAC0NIVA VO BLIZINA NA EZERO POKRAJ NOV DOJRAN PRISTAPEN...


120.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

12 сеп 13:10Се продава градежно земјиште на атрактивна локација

Se prodava gradezna parcela (plac) vo urbanizirana zona na opstina No...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 сеп 02:25ГР.ПАРЦЕЛА ВО НОВ ДОЈРАН (УСЛОВИ ЗА ГРАДБА ВЕДНАШ!)

СЕ ПРОДАВА ГР.ПАРЦЕЛА ВО НОВ ДОЈРАН ВО ВТОРА ЗОНА ВО БЛИЗИНА НА ГЛА...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:33ГР.ПАРЦЕЛА ВО ЦЕНТРАЛА ЗОНА НА СТАР ДОЈРАН

СЕ ПРОДАВА ГР.ПАРЦЕЛА ВО ЦЕНТРАЛНА ЗОНА НА СТАР ДОЈРАН НА ВТОРА ЛИНИ...


15.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:28ГР.Парцели покрај главен пат и на езеро

СЕ ПРОДАВАТ ГР.ПАРЦЕЛИ ВО БЛИЗИНА НА ГЛАВЕН ПАТ И ПОКРАЈ ЕЗЕРО ВО НОВ...


9.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 авг 07:09ЕКСТРА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО НОВ ДОЈРАН (УСЛОВИ ЗА ГРАДБА ВЕДНАШ)

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО НОВ ДОЈРАН АТРАКТИВЕН ПОГЛЕД Н А ЕЗЕРО ...


10.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

29 авг 19:48Страна 4 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам