Гевгелија
                   
260 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јун 21:41Промовирано

Plac za solarni paneli

Gevgelija Se prodava Gradezno zemjiste - E2, so plateni komunalii i ...


22 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 12:03Промовирано

Plac vo Star Dojran

Se prodava zemjiste vo Star Dojran od 6000 m2 na odlicna lokacija cen...


15 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 авг 15:58SE PRODAVA Plac vo Star Dojran (atraktivna lokacija)

Се продава плац со површина од околу 1900м2 на атрактивна локација во...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 авг 13:32SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA ZGRADATA NA "MLAZ BOGDANCI" ‼

Se Prodava Niva Vo Blizina Na Zgradata Na Poranesen "MLAZ BOGDANCI".S...


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

11 авг 10:24Plac vo Gevgelija KARAORMAN

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava plac gra...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

01 авг 12:46купувам плац до 400 м2 во Гевгелија !!!

купувам плац до 400 м2 ,со цена до 10,000 ЕУР


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 јул 10:31Se prodava niva so sadnici sliva

Se prodava niva na pat za s.Kovanec podelena na dve parceli so jaz(vo...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јун 12:11ПЛАЦ/НИВА

Се продава земја/нива со површина од 8990 м2 во бизина на с.Прдејци К...


19 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 јун 09:14Plac niva

Se prodava plac niva.. Cena po dogovor Avram:076454828/076454828/07...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 јун 17:56Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava plac na...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јун 03:04нива/плац

Се продава нива-плац во КО Мрзенци покрај патот Гевгелија-Негорци поз...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

10 јун 13:00Se prodava plac vo Nov Dojran

Se prodava plac vo Nov Dojran 0d 7383 kvadrati blizu do ezeroto k.p 1...


1.234 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 јун 20:07PLAC NA GRANICEN PREMIN BOGORODICA DO SKY HOTEL

SE PRODAVA PLAC SO B2 MARKICA ZA GRADENJE NA GRANICEN PREMIN BOGORODI...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

04 јун 10:40PLAC VO INDUSTRISKA ZONA VO NEGORCI 2250 m2

SE PRODAVA PLAC NA ATRAKTIVNA LOKACIJA, INDUSTRISKA ZONA VO NEGORCI.P...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

14 мај 09:50Niva na samo ezero vo Dojran

Agencijata za nedviznosti prodava atraktivno zemjiste na samo ezero v...


30 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 апр 22:36Se prodava

Se prodava mesto vikano Adata na KP br.543/1, 544, 545,546/1


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 апр 21:59Se prodava niva 1045m2 vo blizina na Lukoil s.Mrzenci

КП 453/1 Контакт број 078392450 Спасе Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 апр 15:08Se prodava niva so sadnici(sliva)

Se prodava niva na patot za s.Kovanec 2 hektari Br.na katastarska p...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

02 апр 13:44Se prodava zemjiste

Se prodava zemjiste od 7.700 kvadrati, pogoden za izgradba na zgradi ...


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

31 мар 10:22плац за изградба на Кожуф

Се продава плац на ски центар Кожуф.Цена по договор 075-204-201


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 мар 11:21Plac vo s.Nikolic DOJRAN

Agencijata za nedviznosti DOJRAN BUILDING INVESMENTS prodava atraktiv...


12 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мар 23:33Се продава земјиште на индустриска зона

Се продава земјиште со имотен лист 3414 + 3490 на индустриска зона Д...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 мар 17:12zemjiste

Се продава земјиште со површина од 2700м2 во Гевгелија близу живинарс...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

24 фев 17:53Se prodava Plac 3800m2

Se prodava plac na samiot vlez vo s.Stojakovo, sproti Magazinot Alma ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 фев 11:07Земја/Нива

Се продава земја/нива со површина од 8990 м2 во бизина на с.Прдејци К...


18 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

08 фев 14:29Se prodavat nivi vo Nikolic

Se prodava edna niva od 3.5 dekari vo mesnosta Djurluk, so katastarsk...


13.500 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 јан 21:08Се продава парцела од 10 000 m2

Се продава парцела од 10 000 m2 , погодно е за сеидба или изградба н...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 јан 11:59Индустриска зона-село Прдејци

Веднаш до автопатот Е75(Гевгелија-Скопје). Наспроти InterConstruction...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 јан 23:58Купувам плац на Беровско езеро

Купувам плац на Беровско езеро, 300-1000 м2, блиску до асфалтен пат, ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

30 дек 11:17Купувам Плац

Се бара плац на продажба во Гевгелија, место под Населба Караорман ил...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 дек 16:38Plac vo gevgelija

Agencijata za nedviznosti Dojran building investments prodava prodava...


40 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

22 дек 15:47Се продава градежно земјиште во Нов Дојран

Се продава градежно земјиште во Нов Дојран веднаш до Основното Училиш...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

15 дек 14:53SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE

SE PRODAVA GRADEZNO ZEMJISTE VO GEVGELIJA VO MESNOSTA "MRZENSKI RID" ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 дек 13:43SE PRODAVA NIVA

SE PRODAVA NIVA POGODNA ZA GRADBA VO SELO MRZENCI-GEVGELIJA..NIVATA S...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 дек 13:43Барам плац во околина на Гевгелија

Барам плац во Гевгелија, Валандови или Дојран или околина на Гевгелиј...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 ное 21:46СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО,ЗЕМЈОДЕЛСКО ЗЕМЈИШТЕ

СЕ ПРОДАВАТ НИВИ ВО НЕГОРЦИ


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

05 ное 13:00Plac 884 m2

Se prodava gradezno zemjiste so povrsina od 884 m2 vo selo Novo Konjs...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 окт 15:37Niva 14.221m2

Se prodava niva vo selo Prdejci (Isljak) so povrsina od 14.221 m2. Ni...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

28 окт 15:26Плац во Гевгелија

Продавам плац со површина од 615 м2 во Гевгелија со маркица за градењ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 окт 13:00СЕ ПРОДАВААТ НИВИ

СЕ ПРОДАВААТ НИВИ СО УРЕДНА ДОКУМЕНТАЦИЈА ВО АТАРОТ НА СЕЛО НИКОЛИЌ О...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

06 окт 14:35Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран

Купувам плац со поглед на езеро во Стар Дојран. Плацот да има пристап...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

27 сеп 01:48Страна 5 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам