Гевгелија
                   
2779 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Actros 1845 e6

2012 godina vo solidna sostojba nov sistem.za.ladenje nov retarder se...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

19 мај 20:14Промовирано

VW PASSAT B6 2.0 TDI 140PS 8V DPF!!!

✅✅SE PRODAVA VW PASSAT 2.0 TDI 140PS 8V 2005GOD✅✅ OD OPREMA POSEDUVA...


5.350 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 22:47Промовирано

Дедова ракија

Продажба на ЛОЗОВА РАКИЈА(бела и жолта), 52% vol alcohol, препеченица...


199 €
или предлог цена
16 мај 16:03Промовирано

Se izdavat apartmani

Apartmani vo sekoj period od godinata lokacija centar do hotel Makedo...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Денес 21:13Dalinski Mikrofoni BOSE

Prodavam dalinski VHF mikrofoni Bose vo odlicna sostojba malku korist...


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.500 €
Денес 20:32Placovi KARAORMAN

Moze i del od placot da se prodade. Na odlicna lokacija za poveke inf...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 18:05Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 18:05Poluprikolica

Poluprikolica Samro 2007g. Za poveke informacii javete se na tel: 078...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

Денес 18:05BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011. Full oprema: •napraven gole...


20.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

Денес 18:05AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010GOD

AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI 143 KS. COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010 GOD....


7.700 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 17:56  НОВ ОГЛАС

Samsung galaxy active

Samsung galaxy active. 6 meseci. Top sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 17:19PIRELLI 135/35.19ki KAKO NOVI

SE PRODAVAT PIRELLI 235/35.19ki SKORO NOVI 2019 PROIZVEDENI DVA MESEC...


900 €
или предлог цена
Денес 16:31AUDI A4 2.0 2012 TOP SOSTOJBA

SE PRODAVA AUDI 2.0 TDI 143 KS 2012 SO MNOGU OPREMA KOZA TEMPOMAT...


13.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 16:19FORD ESCAPE 3.0 BENZIN PLIN FABRICKI

Voziloto e vo odlicna sostojba Maksimalno socuvano karoseriski Moto...


5.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 15:00Sennheiser E604 / 3pack

Mikrofoni za tomovi,dobos i perkusii


370 €
или предлог цена
Денес 14:14Sennheiser E901

Mikrofon za Ozvucuvanje kick drum i piano.


260 €
или предлог цена
Денес 14:14Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set Novo


700 €
или предлог цена
Денес 14:14Sennheiser G4 ew 100 Instrumental

Sennheiser G4 Ew100 / Instrumental set Novo


580 €
или предлог цена
Денес 14:14Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови компл...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

Денес 13:52RENAULT LAGUNA II

RENAULT LAGUNA II , 1.9 dci , 88KW/120KS , 2002 godina , vo ispravna ...


2.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Dukan kaj Pazar

Se prodava deloven prostro dukan mesto vikano Pazar so IL 103970 KO G...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

Денес 13:00Volvo Euro5 *480*

Se prodava volvo euro 5 *480* 2006god.so prikolka schmit 2006god. Re...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Богданци / Гевгелија

Камиони

Денес 13:00VW GOLF 5 , 1,9 TDI

VW GOLF 5 , 1.9 TDI , 77 KW/105 KS, 2005 godina , vo ispravna sostojb...


4.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00RABOTNI MASI INOX

Golem izbor na rabotni masi izraboteni od inox so polici i bez polici...


1 €
или предлог цена
Денес 12:48Se izdava stan

Se izdava ne opremen stan 67 m2 so dve spalni sobi informacii na ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Денес 10:01Daewo lanos

Daewo lanos reg do 22.11.2022 benzin plin so ates 1.5 4 novi gumi moz...


1.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Денес 09:23  НОВ ОГЛАС

Pordavam Pumpa za Fiat Punto

Pordavam Pumpa za Fiat Punto , ispravna vo dobra sostajba Cena po d...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:14  НОВ ОГЛАС

Mercedes Benz Vito 112 CDI

Kombeto e vo odlicna sostojba, Ima pominato 326.799km 2002god Moze...


2.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

Денес 08:45  НОВ ОГЛАС

Se prodava niva na samiot pat

Se prodava niva na samiot pat za gjavoto 667 m2 KP br 2247 KO Gjavoto


3.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 07:58Se prodava niva

Se prodavat nivi na raskrsnica kaj Simov Bogdanci


5 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Денес 07:58Gigabyte GTX 1050TI 4gb OC

Se prodava Gigabyte GTX 1050TI 4gb koristena striktno za gaming. Pove...


Денес 02:53Germanski Ovcar - zenka

Se prodava zenka Germanski Ovcar so odlicna krvna linija Tatko : V ...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Животни / Кучиња

Денес 00:11  НОВ ОГЛАС

LMC610P SO FABRICNA KLIMA

LMC (so fabricna klima) proizvedena 2000godina...mnogu redok model s...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

Вчера 23:16  НОВ ОГЛАС

Стан 50м2 + подрум 7м2 / Реновиран

Се продавва реновиран и наместен стан -50квадрати + подрум чист од 7к...


25.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 23:04  НОВ ОГЛАС

SLEP SLUZBA VLECNA SLUZBA GEVGELIJA

SlEP SLUZBA VLECNA SLUZBA SERVIS 24 7 MICO PLUS GEVGELIJA.TEL.0712514...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Шлеп служба

Вчера 16:15Xbox series S

Prodavam Xbox series S so garancija do oktomvri 2023. Koristen 7 mese...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
Вчера 15:17Termo Pecka AEG 6kw

Se prodava ispravna, mnogu malku koristena Termo Pecka AEG 6kw (so ok...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:54Opel Corsa D 1.3 cdti 75 KS

Se prodava Opel Corsa 1.3 cdti 2007 godina , 4 Novi gumi SAVA, smenet...


3.400 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 14:46Belozimska odrina- Gjavoto, Bogdanci

Vasko(077979703)...Se prodavat cetiri nivi vo selo Gjavato i okolina...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 14:33Apartmani studio sobi Апартмани Студио Соби

Апартмани Марија Дојран Прекрасна локација за вашето задоволство. Р...


599 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

Вчера 14:23motor 2.3 diesel

Peugeot / ford siera odgovara i za drugi vozila motorot e vo delovi...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:55Mazda 626 2.0 DITD 99god

Mazda 626 2.0 DITD 99 god 66kw sedan so klima se prodava na delovi...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:55POLOVNI DELOVI ZA OVIE VOZILA

za povekje informacii odgovoraram samo na telefon. 070 509 350


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:55Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам