Гевгелија
                   
2768 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дедова ракија

Продажба на ЛОЗОВА РАКИЈА(бела и жолта), 52% vol alcohol, препеченица...


199 €
или предлог цена
16 мај 16:03Промовирано

Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Гевгелија

Автомобили

09 мај 12:22Промовирано

VolvoFH

Euro5 FH440 Mega god.2007 registriran 07.2022 1.347.000km Euro5 FH4...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

10 мај 12:21Промовирано

Yamaha Breeze 125cc

Se prodava Atv vo odlicna sostojba zacuvan i mnogu interesen za vozen...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 08:10Mercedes C220 w203

Se prodava Mercedes C220 w203 vo odlicna sostojba registriran do 08/2...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.100 МКД
Гевгелија

Автомобили

Вчера 08:10Frizider

Frizider


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:10Dalinski Mikrofoni BOSE

Prodavam dalinski VHF mikrofoni Bose vo odlicna sostojba malku korist...


50 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
3.500 €
Вчера 04:31Se prodava niva od 3716m2

Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 22:04Pomeranci na rezervacija

Pomeranski spic slobodni za rezervacija.Spremni za prezemanje na 8 ju...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Животни / Останато

17 мај 21:08Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 21:08Poluprikolica

Poluprikolica Samro 2007g. Za poveke informacii javete se na tel: 078...


3.800 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Приколки

17 мај 20:35Placovi KARAORMAN

Moze i del od placot da se prodade. Na odlicna lokacija za poveke inf...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 20:35Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 20:35BMW x5 Facelift 4.0D xDRIVE

Bmw x5 M paket Facelift 4.0 xDRIVE 2011. Full oprema: •napraven gole...


20.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

17 мај 20:35HONDA VARADERO 1000

SE PRRODAVA Honda Varadero1000 PGM-FI !!! Registriran so zelen kart...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

17 мај 19:29AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA GREACI NA SEDISTA FABRICKI CD ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 19:29SE PRODAVA KAMP PRIKOLKA

Se prodava kamp prikolka Rialto 530 vo super sostojba 2004 godina pro...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг

17 мај 19:29Samsung galaxy active

Samsung galaxy active. 6 meseci. Top sostojba


5.500 МКД
или предлог цена
17 мај 17:48Iphone 6 16 gb neverlock

se prodava iphone 6 neverlock mn socuvan,malku koristen.nikogas popra...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:07iphone 6S plus

se prodava tel iphone 6s plus neverlock gold.telefonot e vo ispravna ...


5.500 МКД
или предлог цена
17 мај 17:07PS4 VR igri

se prodavat ps4 VR igri odlicno socuvani


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 17:07Aim controller ps4

prodavam koristen sony playstation ps4 ps5 VR Aim controller vo ispra...


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:07ps4 PS4 ps 4 controller

prodavam ps4 originalni controleri odlicno socuvani i vo perfektna s...


2.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:07Vila vo Star Dojran

Odlicna lokacija ulica partizanska poseben gostinski del nov krov gol...


75.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

17 мај 16:52Apartments EON-Se izdava apartmani i sobi za kratok prestoj

Apartments EON Gevgelija raspolaga so 8 kompletno opremeni apartmani ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

17 мај 14:57DELOVI ZA VOLVO FH13 EURO 5

DELOVI ZA VOLVO FH13 I EEV I SEKAKOV VID NA SERVIS/MOBILEN .Motori,br...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

17 мај 14:53ДОМАШНА ЛОЗОВА РАКИЈА

Од сортите хамбург,вранец,сиричибук. 200 den Broj tel.078303535


200 МКД
или предлог цена
17 мај 14:53SAF OSOVINA I SEPI

Shmitz osovini diskovi,modelatori,sapi 2009god


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

17 мај 14:52DELOVI ZA VOLVO FH4 EURO 6

RAZNI DELOVI ZA VOLVO FH4 EURO 6


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

17 мај 14:52DELOVI ZA VOLVO FH 13 EEV EURO 5

DELOVI ZA VOLVO FH 13 EEV EURO 5


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

17 мај 14:52DAF CF440 EURO 6

DAF CF 440 EURO 6 2014 GOD FULL OPREMA GUMI 80%


21.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

17 мај 14:52Hamachi 300cc 4t 2018god kako nov!!

Se prodava Hamachi Gs 300cc 4t 2018godina kako nov Motorot e pali...


1.220 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.230 €
Богданци / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

17 мај 13:39Нива Ново Конско Горничет

Се продаваат две ниви прв ред од 2834м2 и 2980м2) на самиот асвалт по...


7 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 11:29Се издава студио приземје 25м2 Гевгелија

Се издава студио приземје на ул.Моински пат б.б-Гевгелија (100метри о...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

17 мај 11:29СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА/HOUSE FOR RENT

Се издава спрат од куќа на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри о...


15.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Гевгелија

Куќи / Вили

17 мај 11:28Се издаваaт Апартмани приземје/Apartments for rent Gevgelija

Се издавааат апартмани на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри од ...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

17 мај 11:28деловен простор 50м2+70м2+40м2

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на би...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

17 мај 11:28SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

Se izdava sprat od kuka kompletno namesten na vlezot na gradot kaj be...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

17 мај 09:42Се продава нива во Прдејци, Гевгелија

Се продава нива со површина 4528 м2, во Прдејци, Гевгелија. (место Зу...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 09:33Mazda 3 1.6d 2008g reg do 02.2023 Mozhe i Zamena za poeftina

Mazda 3 1.6 dizel 109ks 2008g Registrirana do 02.2023 Mal servis pre...


4.399 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.400 €
Гевгелија

Автомобили

17 мај 08:34AVTODIJAGNOSTIKA OBD2 KONNWEI KW 310

AVTODIJAGNOSTIKA OBD2 KONNWEI KW 310 GI FAKA SITE VOZILA OD 1998 DO 2...


1.800 МКД
или предлог цена
17 мај 07:57OBD 2 WIFI DIJAGNOSTIKA SKENER I BRISAC NA KODOVI GRESKI

OBD 2 DIJAGNOSTIKA SKENER I BRISAC NA KODOVI GRESKI GI FAKA SITE VOZI...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Останато

17 мај 07:57AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI COMMON RAIL MOTOR EURO 5

AUDI A3 SPORBACK 2.0 TDI 143 KS. COMMON RAIL MOTOR EURO 5 2010 GOD....


8.100 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 07:57Страна 2 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам