Гевгелија
                   
2779 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дедова ракија

Продажба на ЛОЗОВА РАКИЈА(бела и жолта), 52% vol alcohol, препеченица...


199 €
или предлог цена
16 мај 16:03Промовирано

Actros 1845 e6

2012 godina vo solidna sostojba nov sistem.za.ladenje nov retarder se...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

19 мај 20:14Промовирано

Daf xf105 410

Se prodava vlekac remontiran so krovna klima vo solidna sostojba


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

19 мај 19:54Промовирано

Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli l

Se prodavat novi stanovi vo izgradba,vselivi do mesec juli locirani v...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

23 мај 17:01Aprilia dorsoduro 750

Moze zamena korsa d 1.3 nad 2008


5 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

23 мај 16:05VW PASAT 1.9TDI 2006

Se prodava mnogu socuvan Pasat 1.9tdi dokazano najdobriot motor.Nem...


4.444 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.990 €
Богданци / Гевгелија

Автомобили

23 мај 15:11Plac od 4000m2 vo Gevgelija

Se prodava plac pozadi fabrikata ABC.Ima markica za 9 placa


50 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 14:50Plac 1150м2 vednas do placot na Tefter Trans

Se prodava niva pred placot na Tefter trans,nivata go deli placot so ...


12 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 14:50Xiaomi Mi Band 5

Se prodava smartwatch tracker Xiaomi mi band 5 nov so garancija od Sm...


1.400 МКД
или предлог цена
23 мај 14:50Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 14:45Fiat Panda Van 4x4

Fiat Panda Van 4x4 *2011g *86.000km *Возилото има бензиски мотор со в...


3.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 14:45ЛАКТОФРИЗЕРИ

А К Ц И Ј А НАМАЛЕНИ ЦЕНИ НА ЛАКТОФРИЗЕРИ ...


3 €
или предлог цена
23 мај 14:45СЕ ПРОДАВА НИВА ПОКРАЈ АВТОПАТОТ ГЕВГЕЛИЈА-СКОПЈЕ 5,306 м2 .

Се продава нива со површина од 5330 м2, парцела 2238/14,15,16,која се...


15 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 12:17Се продава плац на атрактивно место во Гевгелија

Се продава неизграден плац на атрактивно место во Гевгелија што излег...


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 12:03Wi FI - IP kameri za nadvoresna montaza 5MP

Najnovi modeli wi fi ip kameri so kristalno cista slika 5mp, 2K, full...


2.000 МКД
или предлог цена
23 мај 11:21АВТО КЛУЧЕВИ РЕЖЕЊЕ И КОДИРАЊЕ

Авто клучеви на лагер за сите возила, режење и кодирање. Преправки...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

23 мај 11:21Se izdava garsonjera vo Star Dojran!

📞📞***Se izdava Apartmant vo Star Dojran, se naogja na strog centar ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

23 мај 11:09Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 10:56Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 10:56Skania r420

Skania r420 .2007 godina euro 5 registirana do 9/22 so redarder . Fri...


1.234 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

23 мај 09:54Palma visoka 5 metri

Se prodava palma so visina na stebloto samo e okolu 5 metri. I uste d...


150 €
или предлог цена
23 мај 09:43VW TOURAN 1.4 TSI. 140HP 2006god.

Servisirana maslo i site filtri Nov lanec,klizaci i vodna pumpa Nov r...


2 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

23 мај 09:05Stara kuka vo centarot na Gevgelija

Se prodava stara kuka na odlicna lokacija 078411510


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 мај 09:05Stan

Se prodava stan vo centarot na Gevgelija


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Станови

23 мај 08:08plac na avtopatot

Zemjiste vo neposredna blizina na avto patot (pravec Gev.-Skopje)3900...


25 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

23 мај 08:02Se prodava pomosno trkalo

Se prodava bandaz za VW,SEAT skoda itn 195-60/15 poloven vo ollicna ...


1.200 МКД
или предлог цена
23 мај 08:02New house for rent

New house for rent in central part of Gevgelija It has 3 bedrooms 2 b...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

23 мај 08:02HUSQVARNA FF 61

prodavam Husqvarna for 61 vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
22 мај 21:29NEW HEAMPSHIRE (PILINJA)

Prodavam pilinja New Heampshire


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Животни / Птици

22 мај 21:28Plymouth Rock

Prodavam pilinja Plymouth Rock


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Животни / Птици

22 мај 21:28AUSTROLORP (pilinja)

Prodavam pilinja AUSTROLORP


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Животни / Птици

22 мај 21:28KOMPJUTER KOMPLET i3, 8GB, GT730 2GB

Itno se prodava komplet kukiste, monitor, gluvce, tastatura, usb wifi...


250 €
или предлог цена
22 мај 20:15БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 мај 19:56БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

22 мај 19:55ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

22 мај 19:55Se izdava stan

Se izdava stan 84 kvadrata.


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мај 19:30OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131ks 2010

🇧🇪🇧🇪SE PRODAVA OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 131ks 2010g!!🇧🇪🇧🇪 ✔1...


8.300 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Автомобили

22 мај 11:58FRIZIDER DLABOKO 410 LITRA

CELOSNO ISPRAVEN I FUNKCIONALEN


65 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Апарати за домаќинство / Фрижидери

22 мај 10:56ANDERSSON R2 RECEIVER 7.1

MOKNO RESIVER POJACALO SO FANTASTICEN ZVUK, PROIZVEDENO VO SVEDSKA 7...


7.990 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
8.990 МКД
22 мај 10:56Intex bazen 549x122

Intex bazen 549x122 komplet so pumpa i skala, montiran samo 1 sezona....


420 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

22 мај 09:34Pomeranci na rezervacija

Pomeranski spic slobodni za rezervacija.Spremni za prezemanje na 8 ju...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Животни / Останато

22 мај 02:46Garsonjeri

Se izdavaat ednosobni stanovi na podolg period.tel.077 752 555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Станови

22 мај 02:46Se prodava Peugeot 407

Vo odlicna sostojba registrirana do 09-05-2023 so nekoi karoseriski z...


2.400 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

22 мај 00:49Страна 3 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам