Гевгелија
                   
2778 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Daf xf105 410

Se prodava vlekac remontiran so krovna klima vo solidna sostojba


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 19:54НОВ ОГЛАС
Промовирано

Audi A3(hatchback) 2.0TDI

Најдобриот автомобил со најдобра цена! Време е за луксузен семеен авт...


5.990 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 €
Гевгелија

Автомобили

09 мај 12:22Промовирано

Actros 1845 e6

2012 godina vo solidna sostojba nov sistem.za.ladenje nov retarder se...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

Вчера 20:14НОВ ОГЛАС
Промовирано

plac

se prodava gradezno zemjiste vo Nov Dojran pokraj ezero


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 21:30plac so kukja

se prodava plac so kuкја vo izgradba so plateni komunalii.se naogja k...


27.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 мај 21:19Se prodava stan

Se prodava stan od 58 m2 so podrum od 6 m2 na ulica Sava Mihajlov 6-3...


20.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 20:53Prodavam plac/niva vo Nikolic Николиќ

Prodavam plac/niva vo Nikolic 200m od plazata vo Nikolic odma do ezer...


6.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 20:39Prodavam plac/niva vo Nikolic Nikolik Николиќ

Se naogja nad skoloto i novite vikendici vo seloto nikolic. Ima pat ...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 20:39Sennheiser G4 ew 100 Instrumental

Sennheiser G4 Ew100 / Instrumental set Novo


580 €
или предлог цена
16 мај 20:03Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set

Sennheiser G4 ew100 E 945 Vocal set Novo


700 €
или предлог цена
16 мај 20:03Sennheiser E901

Mikrofon za Ozvucuvanje kick drum i piano.


260 €
или предлог цена
16 мај 20:02Sennheiser E604 / 3pack

Mikrofoni za tomovi,dobos i perkusii


370 €
или предлог цена
16 мај 20:02Acerbis x-move 2.0 motocross

Se prodavaat novi cizmi za motocross Broj 44


200 €
или предлог цена
16 мај 20:02palmi

palmi od najmali 70den. do 4-5metri -250evra


100 МКД
или предлог цена
16 мај 18:27Vrata i prozorci

Se prodavaat vrata i prozorci Varat kasa 80x210 So kapaci se


5.500 МКД
или предлог цена
16 мај 18:27Se iznajmuva nov trisoben namesten stan

Nova gradba, kompletno namesten,sopstveno parno greenje, klima,tv, in...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

16 мај 17:17Дедова ракија

Продажба на ЛОЗОВА РАКИЈА(бела и жолта), 52% vol alcohol, препеченица...


199 €
или предлог цена
16 мај 16:03SE PRODAVA KAMP PRIKOLKA

Se prodava kamp prikolka Rialto 530 vo super sostojba 2004 godina pro...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

16 мај 15:17се продава нива 1476 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2987, викано место Чергазот, кат. култура пасиште,...


1.415 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива 1249 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2942, викано место Акли бунар, кат. култура нива, ...


1.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива 835 м2 КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 1837, викано место Станкова бара, кат. култура нив...


960 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива371 м2 КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 2680, викано место Лозјата, кат. култура нива, кла...


360 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива 1218 м2 КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 1304, викано место Миндалот, кат. култура нива, кл...


1.170 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива 1021 м2 , КО Фурка

Ил41 КО Фурка, КП 2399, викано место Шумелникот, кат. култура лозје, ...


1.960 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 15:00се продава нива 10410 м2 КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 230, викано место Брзанова корија, кат. култура ни...


1.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:59се продава нива 2172 м2ч КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 3059, викано место Обграден чаир, кат. култура нив...


2.085 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:59се продава нива 722 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка, КП 315, викано место Брзанова корија, кат. култура ни...


695 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:59се продава нива 396 м2 , КО Фурка

Ил 41 КО Фурка, КП 2456, викано место Село, кат. култура нива, класа ...


535 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:59се продава нива 1575 м2 , КО Фурка

ИЛ 41 КО Фурка,КП 2726, викано место Гробишта, кат. култура нива, кла...


2.115 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 14:59Zaden lev stop BORA

Prodavam zaden lev stop izvaden od Bora vo odlicna sostojba bez grepk...


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 14:53MERCEDES E300TD AVTOMATIK

INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 VENCI INFO NA 070222194 V...


111 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 14:53VW TOURAN 1.9TDI 77KW 7 SEDISTA

INFORMACII NA 078-460-911 INFORMACII NA 078-460-911 INFORMACII NA 0...


4.750 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 14:53Se izdava

Se izdava opremena prizemna kuka od 65 m2 vo Gevgelija .


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

16 мај 13:32Baram rabotnik vo gradeznistvo

Baram rabotnik vo gradeznistvo


1.300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Нудам работа

16 мај 13:32Rezervoar za nafta za kamion

Rezervoar za nafta 400l,komplet so drzaci.


200 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Останато

16 мај 13:07Се продава плац на атрактивно место во Гевгелија

Се продава неизграден плац на атрактивно место во Гевгелија што излег...


180 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

16 мај 13:01BMW 320D Navi Automatic

Модел: BMW 320D Произведено: 2008 Гориво :Дизел Мотор: 1998 cm³ •1...


7.500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

16 мај 12:13Се дава под наем

Магацин со товарна рампа се дава под наем. Погоден е за повеќе дејнос...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Магацини

16 мај 10:07VOLVO FH 500

Volvo fh 500 Euro 6 Redovno servisiran Vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

16 мај 09:17VOLVO FH 500 & LADILNIK SCHMITZ(KOMPLET)

Volvo fh 500 2015 GOD Ladilnik SCHMITZ 2007 GOD


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

16 мај 09:17Apartmani studio sobi Апартмани Студио Соби

Апартмани Марија Дојран Прекрасна локација за вашето задоволство. Р...


599 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Апартмани

16 мај 08:55Se izdava garsonjera vo Star Dojran!

📞📞***Se izdava Apartmant vo Star Dojran, se naogja na strog centar ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Станови

16 мај 08:38Se izdava magacin

Se izdava magacinski prostor od 300 m2 + administrativen prostor 100 ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Магацини

16 мај 07:51Страна 4 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам