Гевгелија
                   
2779 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Дедова ракија

Продажба на ЛОЗОВА РАКИЈА(бела и жолта), 52% vol alcohol, препеченица...


199 €
или предлог цена
16 мај 16:03Промовирано

Daf xf105 410

Se prodava vlekac remontiran so krovna klima vo solidna sostojba


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

19 мај 19:54Промовирано

Zemjishte (Plac) vo selo Nikolic

Zemjishteto se naogja vo seloto Nikolic. Ima pat. Ima pristap za prik...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

20 мај 13:20Промовирано

SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005 Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гев...


1.200 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

19 мај 21:45MAGACIN NA GOLEMO - DELIKATES KOMPANI GEVGELIJA

Magacin na golemo Nudime nad 1000 artikli za domakinstvo, ukrasi, pl...


1 €
или предлог цена
19 мај 21:45SOBI ZA KRATOK PRESTOJ , 3km OD GRANICA

BED & BREAKFAST DELIKATES * * * Novo opremeni sobi za iznajmuvanje s...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Соби

19 мај 21:45BED & BREAKFAST DELIKATES - SOBI ZA IZNAJMUVANJE

BED & BREAKFAST DELIKATES * * * Novo opremeni sobi za iznajmuvanje s...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Хотели

19 мај 21:45i5 9600k, MSI H370 Gaming Plus, 2x8gb Corsair RAM

Prodavam procesor Intel i5 9600k zaedno so maticna ploca MSI H370 Gam...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
19 мај 21:21Yamaha Breeze 125cc

Se prodava Atv vo odlicna sostojba zacuvan i mnogu interesen za vozen...


1.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

19 мај 20:51Actros 1845 e6

2012 godina vo solidna sostojba nov sistem.za.ladenje nov retarder se...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

19 мај 20:14Daf xf105 410

Se prodava vlekac remontiran so krovna klima vo solidna sostojba


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Камиони

19 мај 19:54VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

Возилото има носивост 600кг. Поседува комплетна опрема (клима, 4х4,...


8.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 09:56Nissan Capstar 35.13

Кога барате машина што извршува напорна работа... ♟️♟️♟️ Nissan Capst...


8.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Комбиња

19 мај 09:56VW Caddy 2.0SDI

VW Caddy 2.0SDI *2007g *212.000km *51kW *4600€ Возилото има носивост ...


4.600 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 09:55Se izdava kancelarija na granicen premin Bogorodica

Se izdava kancelarija na granicen premin Bogorodica, 15m2. Stefan 07...


1 €
или предлог цена
19 мај 07:48Hobby Prestige 4800eur

Hobby 440 Prestige...cena 4800eur Prekrasno socuvana, nema protekuvan...


4.800 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

19 мај 00:15LMC LUXUS 490

LMC LUXUS 490 cena 4900eur. Prekrasna prikolka od modelot Lord, socuv...


4.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

19 мај 00:15TABBERT BARONESSE 710

TABBERT 710 BARONESSE Na prodazba EXSTRA socuvana kamp prikolka so d...


8.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг возила

19 мај 00:14Se prodava plac

Se prodava plac po broj na parcela 1141... Za poveke informacii na t...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 мај 00:11Se prodava plac

Se prodava plac so broj na parcela 844... ZA POVEKE INFORMACII NA ...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

19 мај 00:11SETRA 317HDH

Se prodava SETRA 317HDH,vo odlicna sostojbra,registrirana.... ZA POV...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Автобуси

19 мај 00:11Se prodava BMW 530

Se prodava BMW 530 vo odlicna sostojba.... ZA POVEKE INFORMACII NA...


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

19 мај 00:11Osnovi Lamstrut-Pceli

Osnovi lamstrut.070741683


600 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

18 мај 23:46Pceli

Golemi oplodnaci dvodelni a moze da posluzat i kako nukleusi.070741683


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Животни / Останато

18 мај 23:44Plac vo Konsko

Plac vo Konsko ograden ,so porta odma vlez od pat.Ima struja voda.Ima...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мај 23:39Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i gradezna markica

Prodavam plac vo Gevgelija so imoten list i dve markici 1050 kvadrat...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

18 мај 21:40Shineray 200cc 2020

Motorot e vo odlicna sostojba, socuvan 5,100km Bez zamena Broj z...


1.250 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

18 мај 21:17Пумпа за точење гориво

Се продава пумпа за точење гориво или течности. Лице за контакт Рист...


200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Авто делови и Авто Опрема / Алатки

18 мај 19:16Табла за струја

Се продава табла за струја со осигурачи и кабел. Лице за контакт Рис...


135 €
или предлог цена
18 мај 19:12WAP машина за перење

Се продава професионална машина за перење со топла вода од италијанск...


600 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Опрема и материјали за чистење

18 мај 19:09Led Bar svetla

Led bar farovi od 9 - 400 w razni dimenzii Tel 077 528 532 48 w к...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

18 мај 13:41Se prodava zenska bunda

Se prodava dolga zenska bunda (od Grcija) Voopste ne e nosena nitu ed...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Женска Облека

18 мај 11:19SE PRODAVA KUKA NA KARAORMAN

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA NA KARAORMAN SO PREKRASEN POGLED KO...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

18 мај 10:10morava pumpa za prskanje

se prodava 100 litarska pumpa morava za prskanje ,vo odlicna ispravna...


7.599 МКД
или предлог цена
18 мај 09:44Casio G-SHOCK GWG1000 MUDMASTER

Se prodava odlicno socuvan Casio G-Shock GWG1000 MUDMUSTER ili Zame...


22.000 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Часовници / Останато

18 мај 09:43Orbitrek

Se prodava nov orbitrek ne e koristen poveke od 1 cas se si funkcionr...


6.500 €
или предлог цена
18 мај 09:32СТАКЛЕНИЦИ/ОРАНЖЕРИИ

се продават оранжерии со површина од 13,000 м2, има сопствен бунар за...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Останато

18 мај 08:26Se prodava niva od 3716m2

Се продава нива во Нов Дојран блиску до езерото со површина од 3716м2...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

17 мај 22:04HONDA VARADERO 1000

SE PRRODAVA Honda Varadero1000 PGM-FI !!! Registriran so zelen kart...


6.200 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

17 мај 19:29AUDI Q7

AUDI Q7 3.0 TDI +CIP 4 ZONSKA KLIMA GREACI NA SEDISTA FABRICKI CD ...


11.900 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

17 мај 19:29SE PRODAVA KAMP PRIKOLKA

Se prodava kamp prikolka Rialto 530 vo super sostojba 2004 godina pro...


5.500 €
или предлог цена
Гевгелија

Кампинг

17 мај 19:29Iphone 6 16 gb neverlock

se prodava iphone 6 neverlock mn socuvan,malku koristen.nikogas popra...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 17:07iphone 6S plus

se prodava tel iphone 6s plus neverlock gold.telefonot e vo ispravna ...


5.500 МКД
или предлог цена
17 мај 17:07Страна 5 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам