289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tiguan 2.0D 4motion

Tiguan 2.0 Dizel 4x4 (140hp) Dzipot e vo odlicna sostojba so visoko ...


10.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Audi A4 2.0 Tdi automatik 2005

Audi a4 2.0 automatik so 7 brzini Registriana do 9 mesec Servisiran...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00Opel corsa D 1.3 Cdti ECOFLEX 2008

Opel corsa D 2008 Registriana do 8 mesec Napraven golem i mal serv...


3.700 €
или предлог цена
Вчера 13:00Mercedes C 200 CDI

NOVO MERCEDES C 200 CDI AVANTGARDE 2009 GODINA FULL OPREMA REGISTRIRA...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDI KAPII SKALI 'SASKO-GIS'

DVORNI ALUMINSKI I KOVANI OGRADI STAKLENI ALUMINSKI OGRADI TENDA KAPI...


38 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Градина / Огради

Вчера 12:48Dresovi

Se prodavat dresovi od RK Vardar od marka Hummel ( dresovite se novi)...


2.500 МКД
или предлог цена
Дебар

Останато

27 јан 18:26Cnc

Se prodava cnc & laserska masina so rabotna povrsina 24*18. Masinata ...


400 €
или предлог цена
27 јан 18:26Roletna za Seat Alhambra

Se prodava roletna za bagaznik za Seat Alhambra


30 €
или предлог цена
27 јан 18:26Soba na drvo

Se prodavat novi sobi na drvo ( 3 kom) .


3.500 МКД
или предлог цена
27 јан 18:25Kompjuter i3 3220

Vo odlicna sostojba, so i3 3220 procesor, bez graficka karta, 4GB RAM...


5.000 МКД
или предлог цена
26 јан 18:28SOLARNI !!! SOLARNO !!! PRODAZBA

MONTAZA I PRODAZBA Solarni termo kolektori – Kompakt vakum sistemi ...


17.000 МКД
или предлог цена
23 јан 23:19FORD KA 1.3 2008

Odlicno za pocetnici ili kako vtora kola Donesena od CH 2019 Euro 4 v...


1.700 €
или предлог цена
23 јан 13:43CNC ruter

Se prodava cnc Ruter 900x600 rabotna povrsina Spindle 1.1kw Mach3 ...


3.800 €
или предлог цена
23 јан 09:04Elektricen kotel za parno

Kotel za parno Viking makedonsko proizvodstvo 24 kw 100 evra Mob: 0...


100 €
или предлог цена
23 јан 09:04Kamin za parno

Kamin za parno vgradliv nema nisto osteteno vo super sostojba


300 €
или предлог цена
23 јан 09:04Se prodava Audi a3 2.0 dizel

Audi a3 2.0 dizel Reg do kraj na godina Serviran Od oprema posed...


3.600 €
или предлог цена
22 јан 23:00Toma Vinkovic

Se prodava traktor Toma Vinkovic, dobro zacuvan, poseduva Prikolka ki...


1.300 €
или предлог цена
21 јан 23:29Golf 5

Golf 5 1.9 2004 Dizel 280 000km full oprema Moze i zamena za Audi A3 ...


1 €
или предлог цена
21 јан 22:00MERCEDES SPRINTER 315

2006 GODINA REGISTRIRAN SERVISIRAN MOZE ZAMENA SO KAMJONET


7.300 €
или предлог цена
Дебар

Комбиња

21 јан 21:34Se prodavat bandazi za Mercedes Vito

Se prodavat bandazi za Mercedes Vito.


21 јан 13:40VESPA SPRINT 50 RED

076777008


3.000 €
или предлог цена
20 јан 14:16Kajak Kayak Lifetime

Kajak Kayak Lifetime Pyrhana Fusion Vesla Kaciga Elek ...


По Договор
или предлог цена
19 јан 21:38FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitnes

FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitness #M...


19 јан 21:09FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitnes

FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitness #M...


19 јан 21:06KOVANI I ALUMINSKI OGRADI KAPII TENDA RESETKI TROSEDI MASI

STAKLENI,ALUMINSKI I KOVANI OGRADI TENDA KAPII SKALI SPALNI RESETKI L...


35 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Градина / Огради

19 јан 07:34NOVA MODERNA KUKA GRADENO 2017

-Shtëpia është ndërtuar në vitin 2017. -Eshte e ndertuar me materiale...


155.555 €
или предлог цена
Дебар

Куќи / Вили

18 јан 13:30MERCEDES BENZ E200 CDI AUTOMATIC

Mercedes Benz E200 CDI Automatic Euro 4 275.000 Km Kozen enterier so...


5.800 €
или предлог цена
18 јан 13:30Mercedes Benz C250

Se prodava Mercedes Benz C250 dizel obicen, registriran do 03.2022, s...


1.300 €
или предлог цена
17 јан 13:01Hp Officejet 971 XL CRVEN kertrig / toner / printer

NOV / 971 XL CRVEN kertrig, za Officejet| Компатибилен со следниве...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јан 18:32Uncharted 4 (PS4)

Се продава горенаведената игра во нормално стање. Не е нова или како ...


500 МКД
или предлог цена
16 јан 18:32Peugeot Belville 200 cc 2019

Vo super sostojba so orginalni km 16 000 od prv gazda so orginalna fa...


2.200 €
или предлог цена
15 јан 15:54VW Passat

Pasta 2007 2.0 TDI 170ks , 220.000 km uvezen od CH, full oprema,gole...


1 €
или предлог цена
12 јан 13:48Audi A4

Audi 2.6 benzin , ,full oprema komplet celosen servis; vodna pumps, t...


1.000 €
или предлог цена
12 јан 13:47Passat B6 2.0 Dsg F1 2007

Registrirano Servisirano komplet set 2 kluca 4 gumi sava novi ...


По Договор
или предлог цена
11 јан 18:38zimski gumi Lassa 215 60 17

zimski gumi Lassa 215 60 17


По Договор
или предлог цена
11 јан 10:33Alati

Profesionalni alati za Drebong. Informacii samo na ovoj broj. 0715880...


7 €
или предлог цена
11 јан 10:15Ford Focus

Se prodava Ford Focus 2005 1.8tdci top sostojba , sve se smenati ulje...


2.550 €
или предлог цена
10 јан 13:51FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitnes

FitnesSpravi #PaisjeFitnesi #TERETANA #Technogym #LifeFitness #M...


10 јан 13:42Ford 7700

Za informacia javete se 070542740


По Договор
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Земјоделски возила / Трактори

09 јан 14:07Renault Premium

Se prodava iveco Euro trakker 4osovinec kipper i Renault Premium 380....


По Договор
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Камиони

09 јан 14:07Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам