289 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel corsa D 1.3 Cdti ECOFLEX 2008

Opel corsa D 2008 Registriana do 8 mesec Napraven golem i mal serv...


3.700 €
или предлог цена
08 фев 13:00Se prodava Audi a3 2.0 dizel

Audi a3 2.0 dizel Reg do kraj na godina Serviran Od oprema posed...


3.600 €
или предлог цена
22 јан 23:00Toma Vinkovic

Se prodava traktor Toma Vinkovic, dobro zacuvan, poseduva Prikolka ki...


1.300 €
или предлог цена
21 јан 23:29Golf 5

Golf 5 1.9 2004 Dizel 280 000km full oprema Moze i zamena za Audi A3 ...


1 €
или предлог цена
21 јан 22:00MERCEDES SPRINTER 315

2006 GODINA REGISTRIRAN SERVISIRAN MOZE ZAMENA SO KAMJONET


7.300 €
или предлог цена
Дебар

Комбиња

21 јан 21:34Hp Officejet 971 XL CRVEN kertrig / toner / printer

NOV / 971 XL CRVEN kertrig, za Officejet| Компатибилен со следниве...


900 МКД
или предлог цена
16 јан 18:32Passat B6 2.0 Dsg F1 2007

Registrirano Servisirano komplet set 2 kluca 4 gumi sava novi ...


По Договор
или предлог цена
11 јан 18:38Beta Trial 250cc

Vo dobra sostojba info na viber....


1.400 €
или предлог цена
03 јан 13:28Penta Evinrude 15 cv

Vo dobra sostojba so dokumenti


600 €
или предлог цена
03 јан 13:28Penta Evinrude 3.5 4T

Vo super sostojba 4takna 2016 godina so vgraden rezervar kratka cizma...


1 €
или предлог цена
03 јан 13:28Metrologic barkod citac

Metrologic barkod citac so postolje na USB ima 3 komada


2.500 МКД
или предлог цена
Дебар

ПОС уреди

25 дек 07:56Razraboten biznis se prodava komplet Dve aparati Extra cena

Razraboten biznis se prodava komplet Dve aparati Extra cena


По Договор
или предлог цена
08 дек 17:49Dell N5010 (Delovi)

CITAJTE KOI SE OSTANATI DELOVI! Se prodavaat delovi od gorenavedenio...


1 €
или предлог цена
08 дек 16:27Toshiba C55Dt-A

Se prodavaat delovi od gorenavedeniot laptop! Za dopolnitelno info. ...


1 €
или предлог цена
08 дек 16:26Audi a4 s line

Audi a4 s line 2.0 2007 god registrirana Moze zamena Za kes extra...


5.500 €
или предлог цена
08 дек 12:34VW Touran 2.0 103kw,DSG;2011

Kolata ima servisna historija do posleden kilometar, golem servis nap...


11.500 €
или предлог цена
06 дек 00:33BMW 320D

Se prodava BMW 320D, 110kw 150ps, vo odlicna sostojba, servisirano, r...


2.100 €
или предлог цена
28 ное 15:48Volswagen Polo 1.4

Novi gumi Servisiran Euro 4 Perfektna sostojba 2008 070-722-8...


3.450 €
или предлог цена
23 ное 22:02Little girl dress

2 fustame te per femije mosha 9 dhe 10 vjet te blera ne USA ,te veshu...


250 €
или предлог цена
22 ное 16:30Fiat Brava 1.4 “ Za Delovi “

Fiat Brava 1.4 za delovi


88 €
или предлог цена
01 ное 10:29Seat İbiza za delovi

1.9 tdi wv motor. 2000 g. Se prodava za delovi.


1 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Автомобили

31 окт 18:05Gumi so bandazi 175-65-15/2020 300€ Komplet moze zamena

175-65-15/2020g 300€ Letni gumi Moze zamena so 17 za passat


29 окт 22:19vw touran 1.9

servisiran registriran na mk 7 sedista


По Договор
или предлог цена
28 окт 13:49Gumen camec Arimar

Vo dobra sostojba 2m dolzina cist prostor 1.70 m.


20 окт 20:18Kran za invalidi

Nova cena 3800evra Do 150 kg Germansko proizvotstvo


14 окт 18:51Golf 4 1.9 TDI “ Za Delovi “

Golf 4 1.9 TDI so 2 vrati Samo na delovi


88 €
или предлог цена
13 окт 20:13BMW 320 d. Xdrive 🇨🇭

Viber 070867455


1 €
или предлог цена
01 окт 21:49TASTATURA za smart TV - SLUSALKI - BLUETOOTH bezicni

Нова безжична тастатура. Едноставно ја поврзувате со Вашиот смарт тел...


27 сеп 14:30Pravosmukalka na parea Rowenta clean & steam

Rowenta clean & steam e 2 pati koristena rabotit za cistenie na parea...


12.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:41Mercedes S350 BlueTEC

Mercedes S350 BlueTEC 2012 Kolata e na prefektna sostojba Full oprem...


23.000 €
или предлог цена
20 сеп 13:16Volan, Maska - kilometraza za Mercedes E class W211

Se prodava celosen volan so AIRBAG Avantgarde za Mercedes W211 E-Clas...


17 сеп 16:37Kuka

Prodavam Kuka, 20 €. Isporaka niz site gradovi vo MK.


08 сеп 18:15Hitno

Opel astra e clasic, benzin 1.4 , 90 000 km, 2008 godina, mnogu socu...


3.000 €
или предлог цена
27 авг 20:19Polo classic 1.4 i “ Za Delovi “

Polo classic 1.4i za delovi


88 €
или предлог цена
31 јул 12:37Opel Corsa 1.2 Benzin

Opel Corsa 1.2 Benzin so 3 vrati od 2007 god, prv sopstvenik.


2.800 €
или предлог цена
20 јул 08:31Bmw 320d 2011god!

-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALINSKO VGRADENO VO KLUCOT FABRICKI -STA...


11.500 €
или предлог цена
06 јул 19:29Industriski Masini

2x Primula 2x Baumaksan 1x Kotel so 2 Peglli Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
05 јул 12:06Ps3 igri

Ps3 igri: -RDR Undead Nightmare (400den) -Assassins Creed 2 Brothe...


400 МКД
или предлог цена
01 јул 22:47Цилкулар

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
22 јун 13:00AUDI A4 2008 2.0

Audi A4 2008 2.0


По Договор
или предлог цена
18 јун 19:56Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам