293 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GOLF 6 VARIANT 1.6 TDI 2010

Kolata e mnogu socuvana. Registrirana so zelen karton 08.2023 Moze z...


2 €
или предлог цена
Денес 09:45Промовирано

Masina za sadovi

Se prodava masina sa sadovi (profesionalna) za kafici i restorani Di...


200 €
или предлог цена
30 авг 14:44Комплетен инвентар за СЛАТКАРНИЦА

Се продаваат инвентарот за слаткарница Машина за слдолед Фурни за п...


1 €
или предлог цена
27 авг 22:55Audi A6 2.5 B4

Kolata e vo odlicna sostojba e full oprema (klima,greaci na sedista i...


2.399 €
или предлог цена
19 авг 19:04Ford 7700

Za informacia javete se 070542740


По Договор
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Земјоделски возила / Трактори

15 авг 12:48Renault Premium

Se prodava Renault Premium 380.26 so kran vo top sostojba so novi gu...


По Договор
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Камиони

15 авг 12:48Gigabyte RTX 3060ti nov !

Prodavam nov 3060ti so garancija.!


14 авг 19:24Ladnak za golf4 1999 1.9tdi

Ladnak za golf4 1999 1.9tdi


150 €
или предлог цена
Дебар

Останато

08 авг 23:50Philips 32 inci main board

Philips 32’’ maticna ploca izvadena od Philips 32PHS4112


2.000 МКД
или предлог цена
Дебар

Останато

31 јул 18:39Gigabyte RTX 3060ti Nov !

Prodavam nova graficka Gigabyte rtx 3060ti so garancija Moza zamena ...


24 јул 16:44Passat CC 2.0 TDI 140hp 2009/10

PASSAT CC 2.0TDI - 2009 - REG 28.09.2022 - 103KW - START/STOP -...


1 €
или предлог цена
21 јул 16:16Yaw sensor toyota verso

Yaw sensor za corolla verso


3.000 МКД
или предлог цена
19 јул 23:57Audi A4 2.0 Tdi 8g Tronic 2012

Audi A4 2.0 103kw 143ps Automatik 8 brzini Registrirana pred mesec ...


10.500 €
или предлог цена
19 јул 13:00Sony A230

Sony alpha A230 vo odlicna sostojba, koristen za hobi, so aparatot od...


160 €
или предлог цена
15 јул 22:45Kompresori Za Klima

Se Prodavat Kompresori Za Klima


1 €
или предлог цена
14 јул 11:12Se prodavat Suzuki 600cc

Prodavam Suzuki 600cc 2000god Registrirano cela god Servisirano Sprem...


По Договор
или предлог цена
04 јул 21:25Geming PC

Prodavam geming pc Intel i5 9400f gtx 1660 ram 8gb (so moznost za ub...


30 јун 23:00PC Gaming

Prodavam geming pc Intel i5 9400f gtx 1660 ram 8gb (so moznost za ub...


850 €
или предлог цена
30 јун 22:22Mercedes Benz e200 2011

Se prodava Mercedes Benz E200 Motor 220 fabricki Godina 2011 vo so...


111.111 €
или предлог цена
21 јун 14:30Skuter Yamaha Aerox 100 cc

Se prodava skuter Yamaha aerox 100 cc 2001 registriran Tel 0717...


1.111 €
или предлог цена
16 јун 12:10Inventar za( Market ) Raftovi frishideri

Se prodava inventar za market Raftovi Frishideri 2 komori edna z...


1.111.111 €
или предлог цена
08 јун 09:25Krovni poliuretanski Sendvic paneli ARKHON PANELS

Gara Paneli od Kicevo, kako OFICIJALEN zastapnik za ARKHON PANEL Grci...


1 €
или предлог цена
03 јун 20:49Се продава Куќа/Викендичка

Објавени: јун. 01 2022 10:30 Моментално гледате: 2 Kuka-vikendicka-o...


90.000 €
или предлог цена
Дебар

Куќи / Вили

01 јун 10:45Se prodava Stan naselba venec 2

Se prodava Stan Nadelba venec 2, Shitet banesa lagja venec 2


26.500 €
или предлог цена
Дебар

Станови

31 мај 17:15Extra sostojba, Pali vozi

Extra sostojba , ne e registrirano, za poveke into samo na 07095719...


1.500 €
или предлог цена
22 мај 19:17Mercedes 124 2.0d

100% ispraveno vozna sostojba, registriran so zelen karton do 10 ti m...


1.300 €
или предлог цена
22 мај 19:11GILERA GP800 2011

Servisiran novi gumi registriran so zelen karton kufer givi .vo extra...


5 €
или предлог цена
20 мај 13:00Kompresor Za Klima Golf5 Passatb6 Mecedes bclass

Se prodava kompresori za klima mercedes Bclass Cclass w203 w211 Golf5...


1 €
или предлог цена
18 мај 23:38Igri za ps 4 komplet

Se prodavaat igri za PS 4 komplet site 4000den


4.000 МКД
или предлог цена
Дебар

Останато

12 мај 20:51Bandazi za bmw 5x120 17ki zamena 18ki

Prodavam bandazi so novi gumi za bmw 17 ki zamena za 18ki moze 070 ...


11 мај 10:09Bmw 530d e60 m paket

Prodavam bmw 530d e60 m paket orginal uvezeno od svajcarija 2018 full...


66 €
или предлог цена
11 мај 10:09Passat CC 2.0 TDI 2009/10

VW PASSAT CC 2.0TDI 140hp 2009/10 (8ventili) HIGHLINE EKSTRA SOSTOJ...


9 €
или предлог цена
02 мај 20:46Za prodazba Renault laguna 2003 diesel 1.9

Renault laguna 2003 diesel 1.9


1 €
или предлог цена
01 мај 19:49Passat CC 2.0 TDI 140hp 2009/10

VW PASSAT CC 2.0TDI 140hp 2009/10 (8ventili) HIGHLINE EKSTRA SOSTOJ...


9 МКД
или предлог цена
30 апр 19:11Ml 350 4Matic

Moze zamena za pomalo vozilo so vasa doplata


22.500 €
или предлог цена
27 апр 00:44Drzac za penta

Daski za penta za gumenjaci vo odlicna sostojba


23 апр 22:12Se prodavaa zemja vo Debar

Cenata e fiksna, 25€ m2 Lokacija:drugo selo Kontakt:071718281


1 €
или предлог цена
Центар Жупа / Дебар

Плацеви и Ниви

16 апр 00:37Se prodavaat zemji/placevi vo Debar

1)1410m2 2)972m2 3)1306m2 4) 2664m2 Cena 40euro m2,ne e fiksna K...


40 €
или предлог цена
16 апр 00:20Prodavam VW Golf 4 1.4 benzin

Prodavam/ zamenuvam odlicno socuvan VW Golf 4 1.4 benzin 2002 godina...


2 €
или предлог цена
12 апр 19:03Golf 6 plus

VW GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2010/11 105 ks/77 kw PERFEKTEN Oprema full HI...


1 €
или предлог цена
05 апр 23:21Fuego 24" televizor

Prodavam Fuego 24" tv 1080p Full HD Tv imat hdmi, vga, usb, scart... ...


49 €
или предлог цена
24 мар 17:30Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам