Крива Паланка
                   
3864 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A6 2.0 TDI MAX FULL

Uvoz od Germanija na realni 220000 km kako novo vozilo kako karoseris...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 11:31Промовирано

MERCEDES B 200 CDI AUTOMATIC NAVI 2013

Се продава MERCEDES B 200 CDI AUTOMATIC 2013 година увезен од Италиј...


13.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.200 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:59Промовирано

AUDI A4 2.0TDI 143ks 2013god EURO 5B 178 000km

AUDI A4 2.0TDI 143ks 2013god EURO 5B 178 000km 6-BRZINI MANUEL MENUV...


13.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.499 €
Крива Паланка

Автомобили

09 мај 21:33Промовирано

VW Golf 6 2.0TDi 110ks *Highline* moznost na rati - 09

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


7.299 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 21:17BMW 320D 163KS 6BRZINI *FACELIFT* EURO 5 - 2011

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


8.850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 21:17VW GOLF 7 1.6TDi 110ks *NAVIGACIJA* MOZNOST NA RATI - 2015

АУТО ИМОРТ СРЛ НУДИ МОЖНОСТ ЗАМЕНА НА СТАРО ЗА НОВО ВОЗИЛО СО ВАША ДО...


10.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 21:17BMW X5 2004 218KS

BMW X5 2004 218KS *KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA I ODRZUVANA *...


6.666 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 21:04GREACI I RELE ZA BMW 118D 2007

JASTUK (za leva strana) BMW X5 2004 GODINA NOV STAVEN I ODMA IZVADEN ...


85 €
или предлог цена
Денес 21:03MERCEDES B 200 CDI AUTOMATIC NAVI 2013

Се продава MERCEDES B 200 CDI AUTOMATIC 2013 година увезен од Италиј...


13.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.200 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:59AUDI A3 1.6 TDI 110HP 2015 AUTOMATIC 7S tronic

Се продава AUDI A3 Sportback 1.6 TDI 2015 AUTOMATIC 7S tronic увезен...


13.290 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:59GOLF 5 - 1.9TDI 105KS !!! BLUEMOTION !!! 2009 GODINA !!

SE PRODAVA GOLF 5 !!! PROIZVEDEN 2009GODINA !!! VO ITALIJANSKA...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.555 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:58VW TRANSPORTER !!! 4x4 !!! 2.5TDI LINISKI MOTOR !!!

Se prodava kombe VW TRANSPORTER T4 !!! SYNCRO 4X4 !!! 2003GODINA...


7.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:58Кратки пижами

Кратки пижами Величина М Достапни бои: розеви, темно плави, светло ...


450 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женска Облека

Денес 20:15  НОВ ОГЛАС

Peugeot 206cc 1.6 hdi-Roland Garros-2006

Се продава Peugeot 206cc кабриолет со мотор 1.6 HDi 80kw произведена ...


2.999 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.400 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 20:15Комплет сако и сукња

Комплет сако на кратки ракави и сукња Нов, неносен Величина Л


700 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женска Облека

Денес 20:12  НОВ ОГЛАС

Летни панталони

Пролетни/летни панталони Величина ХЛ Неносени


450 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женска Облека

Денес 20:10  НОВ ОГЛАС

Мантил

Нов, неносен мантил. Поставен, величина Л


1.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женска Облека

Денес 20:03  НОВ ОГЛАС

Капут

Нов, дебел и тежок капут. Држи многу топло. Само пробан, не е носен. ...


2.000 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Женска Облека

Денес 19:59  НОВ ОГЛАС

LABIN PROGRES

Prodavam motokultivator Labin progres, 14ks,redovno servisirano, vo t...


2.800 €
или предлог цена
Денес 19:41OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81 KW 110 KS 2010 COSMO MODEL

Се продава чисто нова OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 81 KW 110 KS COSMO MODEL ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:36Peugeot 206+ 1.4 hdi 70 ks 2010 god

-Peugeot 206 plus👍 -1.4 hdi 70 Ks .👍 -Potrosuvska 4L na 100 k...


3.390 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:13OPEL CORSA 1.3CDTI 90KS COSMO FULL 2014

078227781 5999€ Модел:OPEL CORSA 1.3CDTI 90KS COSMO 2014 Xeчбек ...


5.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:05BMW X1 2.0D 150KS XDRIVE EURO6 X-LINE 2018

078227781 Купете на лизинг до 72рати со 5% камата Mozhe zamena so...


22.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
22.900 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:05VW POLO 1.2TDI 75KS BLUEMOTION 2012-AS AUTO

Модел:VW POLO 1.2TDI 75кс BlueMotion 2012 Xeчбек Произведено:2012...


5.333 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:05OPEL ANTARA 2.2CDTI 163KS AUTOMATIC NAVI COSMO 4X4 2012

078227781 9.490€ Модел:OPEL ANTARA 2.2CDTI 163KS AUTOMATIC NAVI C...


9.490 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:05VW PASSAT 1.9TDI 105KS VARIANT FULL 2008-AS AUTO

078227781 5500€ Модел:VW PASSAT 1.9TDI 105KS VARIANT/KARAVAN Про...


5.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 19:05Samsung S20 Plus 5G (SM G986B/DS) Cosmic Black Ram12Gb

Se prodava nov Samsung Galaxy S20 Plus 5G (SM G986B/DS) Cosmic Black...


570 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мобилни телефони

Денес 18:47Piaggio Beverly ST 300i.e 2011god

Se prodava Piaggio Beverly ST 300 i.e 2011god So orginalen akomulato...


3.050 €
или предлог цена
Крива Паланка

Мотори (над 50 cc)

Денес 18:47Sedista za bmw 320 e90

Se prodavat komplet sedista so tapaciri za bmw e90 sedan dobro zacuv...


10.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
12.000 МКД
Денес 18:47CHEVROLET CAPTIVA 2.2 184KS AUTOMATIC 157 000km

CHEVROLET CAPTIVA 2.2 D 184KS AUTOMSY DIREKTEN UVOZ OD ITALY SO PL...


9.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 17:47EKO niva za Aronija ili ..........

Niva od 40 ari vo Kriva Palanka s.Psaca 10 m. od lokalen pat .Ekolosk...


5.000 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 17:37Rezervna guma za BMW E46 E60 E90

Prakam po Kargo


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:33BMW E38 730D Facelift

Bmw to e Perfektno socuvano FABRIKA!!! Motor I Menjac perfektni Cr...


4.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 17:27Нива на убава локација до магистрален пат

Се продава нива во село Псача, на убава локација, меѓу магистралниот ...


1 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 17:19Opel Meriva 1.3 odlicna

Kolata e vo super sostojba Info na 078320353 Jasmina


3.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 16:55PEUGEOT 407 1.6HDI 110KS (SERV+REG) REDIZAJN -11

SE PRODAVA PEUGEOT 407 REDIZAJN GODINA: 2011 MOTOR: 1.6HDI 110KS M...


5.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.400 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 16:05MAZDA CX7 2.2D 175KS 4X4 ULTIMATE(KOZHA,KAMERA,NAVI) 2011

078227781 9999€ Модел:МAZDA CX-7 2.2D 175KS 4X4 ULTIMATE PAKET 4X...


9.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 16:03  НОВ ОГЛАС

MERCEDES A180 CDI AMG 7GTRONIC F1 NAVI 2015-AS AUTO

14590€ 078227781 Модел:МERCEDES BENZ А 180 CDI Sport AMG PAKET/ ...


14.590 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 16:00  НОВ ОГЛАС

Mercedes E-350 AMG 2012

-AMG paket na oprema Parking senzori Zadna kamera Mahagoni F1 S...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
13.900 €
Крива Паланка

Автомобили

Денес 15:59Се продава плац за градба

Плац од 750 m2. Плацот се наоѓа спрема градскиот стадион. Цена по дог...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 15:43Земјиште со помошни објекти

Продавам земјиште со помошни објекти. Земјата е плодна погодна за одг...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 15:43Korsa/Corsa od prv gazda

Opel korsa zemena od prv gazda,189.000km,zdrava,stegnata,celo vreme v...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 15:33  НОВ ОГЛАС

Golf 4..1.9tdi..90ks..ful oprema

VW GOLF 1.9 TDI..66KW..90KS..2001god..ODGOVARA ZA VOZAC POCETNIK..REG...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 15:29  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 97

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам