Крива Паланка
                   
3708 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLVO XC 60 2.0 D4 190hp R_DESIGN Awd GEARTRONiK

Se Prodava VOLVO XC 60 Godina na proizvodstvo: 2018 Menuvac: AUTO...


33.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 10:45Промовирано

Seat Ibiza 1.2 47KW

Seat ibiza 1.2 benzin 47kw 2007 godina Kolata e vo perfektna sostojb...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

28 мај 17:13Промовирано

Mercedes benz c180 w204, 2010 UNIKAT

2.2 најдобриот и новиот мотор, од последната серија на Мерцедес. Рег...


12.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

29 мај 22:36Промовирано

SKODA OCTAVIA 1.6TDI 77KW 2011GOD PERFECT-AUTO

SKODA OCTAVIA Година на производство: 2010  Прва регистрација: 20...


6.600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06VW CADDY 1.6TDI NEWFACE 11.2014GOD TOVARNO!

Mодел: VW CEDDY TOVARNO Произведено:20.11.2014GOD Прва рег:2015 ...


9.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06BMW 530D 245KS 2011GODINA NAVI,XSENON! PERFECT-AUTO

Модел:BMW 530D 3.0D 245КS NAVIGACIJA Произведено: 2011 Прва рег:2...


14.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06AUDI Q5 2.0TDI AVTOMATIK / NAVI REG 03.24G PERFEKT AUTO

Mодел: AUDI Q5 2.0TDI QUATRO AVTOMATIK ,NAVIGACIJA 4X4 Произ...


14.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06RENAULT KOLEOS 2.0DCI AVTOMATIK 4X4 ODLICEN PERFEKT AUTO

🔥Mодел: RENAULT KOLEOS AVTOMATIK 🔥 /110KW/150KS FABRIKA!!...


6.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06MITSUBISHI ASX 2.2 150KS 4WD 4X4 FACELIFT PERFEKT AUTO

🔥Mодел: MITSUBISHI ASX 4WD FACELIFT 150KS SUV 4x4 EURO 5B AVTOM...


12.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06MITSIBUSI OUTLENDER SUV 4X4 2.0 140KS PERFEKT AUTO

🔥Mодел: MITSIBUSI OUTLENDER 🔥 /103KW/140KS SUV 4x4 Про...


7.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06OPEL MOKA 1.7CDTI AVTOMATIK ODLICNA PERFEKT AUTO

Модел:OPEL MOKKA 1.7CDTI 92KW /SUV Произведено: 2014 Прва рег:2015 ...


13.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06MITSUBUSHI ASX FACELIFT 4X4 4WD 2014GOD ODLICEN PERFEKT AUTO

🔥Mодел: MITSIBUSI ASX 4WD FACELIFT 🔥 /110W/150KS SUV 4x4 E...


12.800 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06Seat leon 1.9TDI perfekten!!!

Se prodava Seat leon 1.9TDI 77kw 105ks proizveden 03.2009god najdobri...


5.850 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 20:06  НОВ ОГЛАС

BMW X1 1.8 d 150 ks FACELIFT

NAPOMENA: VOZILOTO E POD GARANCIJA DO 2025 god. KOJA VKLUCUVA I BESPL...


23.900 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 19:51NIVA DO MAGISTRALEN PAT

NIVA DO MAGISTRALEN PAT SE NAOGJA NA MAGISTRALEN PAT RANKOVCE PALAN...


6 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 19:42SEAT EXEO 2.0 TDI 105 KW 143 KS 2009 G COMMON RAIL

Се продава одлично зачуван SEAT EXEO 2.0 TDI 105 KW / 143 KS EURO 5 н...


6.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
6.999 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:56VW GOLF 1.6 TDI 77 KW 105 KS 2012 MATCH MODEL

Се продава одлично зачуван VW GOLF 1.6 TDI 77 KW 105 KS 2012 GODINA M...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:56FIAT PUNTO EVO 1.3DIZEL 75KS 2011GOD

FIAT PUNTO EVO 1.3DIZEL 75KS 2011GODINA KOLATA E NOVA KAKO OD SALO...


4.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:52AUDI A3 1.9TDI 105KS 2009GOD FACELIFT

AUDI A3 1.9TDI 105KS 2009GOD FACELIFT SREDENI DOKUMENTI DO REGISTR...


7.600 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:52AUDI A3 1.6TDI 90KS 2012 GOD EVRO5B

AUDI A3 1.6 TDI 90 KS 2012 GODINA UVOZ ITALIJA SREDENI DOKUMEN...


6.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 18:52Kompjuter PC Lenovo ThinkCentre Intel i5 , 8GB RAM

Одлично сочуван брендиран Lenovo ThinkCentre компјутер, со оригинални...


4.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Десктоп компјутери

Вчера 18:44  НОВ ОГЛАС

Audi A4 2.0 tdi 140 ks S-line 09

Audi A4 2.0 tdi S-line salon registrirano Sega redovno odrz...


7.300 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 17:55  НОВ ОГЛАС

Led bar svetla

Led bar za dzipovi 55cm 120w-1800den 80cm 180w-2300den 105cm 240w...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:32Citroen xsara 1.9 02 Facelift

Citroen xsara 1.9 Facelift servisirana 4 novi gumi stegnato podvozje ...


1.555 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 15:45AVTOMOBILI NA RATI

❗ KУПУВАЈТЕ НА РАТИ – АУТО ИМПОРТ СРЛ ❗ Контакт: 📞 078 359 179 📞...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:36Gumi 205 55 16 za Audi A3, A4, A6

Gumi lerni so bandazi i ratkapni za Audi 205 55 16 So 5 shtrafa Sh...


120 €
или предлог цена
Вчера 14:57MERCEDES A180 CDI AVANGARD

Mercedes A180 cdi avangard uvezen od belgija plateni site davacki do ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 14:46АУДИ А2 1.4 TDI-S-LINE-PANORAMA

Audi A2 tdi 75 hp panorama Uvezena od Holandija plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 14:46SKODA FABIJA 1.2 TDI 75 HP 2011

Skoda Fabija 1.2 tdi 75 hp 2011 Donesena od belgija plateni site dava...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 14:46CHEVROLET Orlando 2.0 TurboDIESEL 2014 *REG+SERV* SWISS

𝗖𝗛𝗘𝗩𝗥𝗢𝗟𝗘𝗧 𝗢𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱𝗼 𝗟𝗧𝘇 2.0 𝘋𝘪𝘦𝘴𝘦𝘭 2014 година...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:49AUDI A3 2.0 TDi Sline SPORTBACK

Audi A3 2.0TDi Sline SPORTBACK РЕГИСТРОРАНА до 05.2024 год. и комп...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:49DACIA DUSTER 1.5 DCI 82KW 2011

* MARKA : DACIA * MODEL : DUSTER * TIP MOTOR : 1.5 DCI * SILA NA...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:23OPEL ASTRA- H 1.9CDTI. 120KS 6- BRZINI SUPER VOZILO

Opel ASTRA: 1.9 CDTI 120- KS 6- BRZINI 8- VENTILI ...2006 GOD......


2.900 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 13:05Издавање спрат од куќа

Се изнајмува спрат од куќа, опремен со намештај, греење парно може на...


150 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 13:00OPEL CORSA 1.0BENZIN 45KW 1997GOD

🚗 OPEL 🚘 ✔️✔️CORSA B✔️✔️ ☘️ EDITION ☘️ ⚙️REGISTRIRANA I SERV...


1.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:55OPEL CORSA 1.3CDTI 90HP **ECOFLEX** -08

🚗 OPEL 🚘 ✔️✔️CORSA✔️✔️ ☘️ ECOFLEX☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REG...


4.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:55OPEL CORSA 1.2BENZIN 90HP **ECOFLEX** -08

🚗 OPEL 🚘 ✔️✔️CORSA✔️✔️ ☘️ ECOFLEX☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REG...


4.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:54Golf 5 1.9TDI GOAL Model.

Se Prodava Golf 5 1.9TDI 2006God GOAL Model. Od oprema poseduva: -G...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:54OPEL CORSA 1.3CDTI 90HP **ECOFLEX** -08

🚗 OPEL 🚘 ✔️✔️CORSA✔️✔️ ☘️ ECOFLEX☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO REG...


4.250 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:54Opel Astra J 2011God 1.7CDTI

Opel Astra J 2011god 1.7CDTI 110KS Face Lift. Kolata e mnogu zacuvan...


7 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:54MINI COOPER S 1.6 175HP **SPORT** -08

🚗 MINI🚘 ✔️✔️COOPER S✔️✔️ ☘️ SPORT☘️ ⚙️PLATENO SE DO REGISTRA...


5.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:54SEAT IBIZA 1.4 101KS **FACELIFT** -06

🚗 SEAT 🚘 ✔️✔️IBIZA✔️✔️ ☘️ FACELIFT ☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO R...


3.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:54CITROEN C4 1.6HDI 90HP **AVTOMATIK** -07

🚗 CITROEN🚘 ✔️✔️C4✔️✔️ ☘️ EKSKLUZIV☘️ ⚙️PLATENI DAVACKI DO RE...


3.999 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 12:54Страна 4 од 93

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам