Свети Николе
                   
1877 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Digalka MAN

Se prodava digalka za rabota na visina,korpata diga do 15 m i 250 kg ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.000 €
15 мар 17:59Промовирано

Golf 3 1.6 100ks

Lovato plin Klima Elektrika na prozori


1.100 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

22 мар 13:00Промовирано

VW POLO 1.2TDIB75KS BLUMOTION 2011G

🆕️VW POLO 1.2TDIB75KS BLUMOTION 2011G🆕️ 🇳🇱🇳🇱🇳🇱UVOZ ...


5.700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:42Промовирано

Продавам мешалка за ајвар

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалки за ајвар Мешалките се за сите в...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:01Evro kuka

Evro kuka za citroen Ax Obicna kuka za zastava 750 Obicna kuka


50 €
или предлог цена
Денес 14:12glavcini za kamp prikolka i trkala 4

glavcini za kamp 4 broja, i trkala 4 broja so bandasi


3.990 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Приколки

Денес 14:12Rosvajtna mreza za pekarstvo i susari

Rosvajtna mreza za pekarstvo i susari, dimenzii: sirina 1100mm, dolz...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

Денес 14:12SE PRODAVAAT GUMI VEEIT ZADNI 13,6-28

SE PRODAVAAT DVE ZADNI GUMI VEITH 13,6-28 POVOLNI CENA:8000 DENAR...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:00Mlin

Se prodava mlin cekicar trofazen


500 €
или предлог цена
Свети Николе

Останато

Денес 12:23  НОВ ОГЛАС

Seat Altea Face-lift 1.6 tdi ecomotiv

Seat Altea 1.6 tdi 77kw 105ks ecomotiv model face-lift ful oprema kol...


5.900 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Автомобили

Денес 12:20TRAKTOR LANDINI 8500

se prodava traktor landini so hidraulicen volan novi gumi vo odlicna ...


5.200 €
или предлог цена
Денес 11:49SE PRODAVA PRIKOLICA

Prodava se prikolica 5 tonska zmaj


1.250 €
или предлог цена
Денес 11:49MTB hard tail Scout Nitro 27.5”

3x7 prenos shimano Shimano revo shift menuvaci Aluminiumski ram 6061 ...


200 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
230 €
Свети Николе

Велосипеди

Денес 11:34SYM JET 50cc Sport XR 2T

Sym Jet 50 cc 2 taktno Registrirano, novi gumi predna i zadna, nov ak...


899 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
Свети Николе

Мопеди (под 50 cc)

Денес 11:30SEAT IBIZA 1.9TDI 105KS 2010G

🆕️NOV UVOZ🆕️ 🔵🔵SEAT IBIZA 1.9TDI 105KS 2010G🔵😠 🔥🔥🔥CENA 490...


4.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.900 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:42VW POLO 1.2TDIB75KS BLUMOTION 2011G

🆕️VW POLO 1.2TDIB75KS BLUMOTION 2011G🆕️ 🇳🇱🇳🇱🇳🇱UVOZ ...


5.700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:42FIAT GRANDE PUNTO EVO 2010G 1.3M JET REG

🆕️FIAT GRANDE PUNTO EVO 2010G 1.3M JET🆕️ 🇲🇰🇲🇰🇲🇰REG DO 08.20...


4.450 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:42FORD FIESTA TITANIUM1.4TDCI 68KS 2009G

🆕️FORD FIESTA TITANIUM1.4TDCI 68KS 2009G 🔥🔥🔥CENA 4690E🔥🔥...


4.690 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:42FIAT GRANDE PUNTO 1.3MULTIJET DIZEL

🆕️FIAT GRANDE PUNTO 1.3MULTIJET DIZEL🆕️ �...


3.250 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:41VW POLO 1.4TDI 80KS 2006G BLUMOTION CENA 3900E

🆕️VW POLO 1.4TDI 80KS 2006G BLUMOTION🆕️ CENA 3790E 07823...


3.790 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.900 €
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:41FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS 2008G

🆕️FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS 2008G🆕️ 🇲🇰🇲🇰🇲🇰REG DO 30.11.2023🇲...


2.850 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:40AUDI A3 1.9TDI 105KS 2009G BEZ DPF

🆕️AUDI A3 1.9TDI 105KS 2009G BEZ DPF🆕️ 🔥🔥🔥 CENA 7500E🔥🔥...


7.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:40SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2007G CENA 4650E

🆕️SEAT LEON 1.9TDI 105KS 2007G 🆕️ 🔥🔥🔥 CENA 4650E🔥🔥🔥 ☎️...


4.650 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:40VW POLO 1.4TDI 75KS 2007G NOV UVOZ

🆕️VW POLO 1.4TDI 75KS 2007G🆕️ 🇮🇹🇮🇹🇮🇹NOV UVOZ🇮🇹🇮🇹🇮🇹 ...


3.790 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 09:40Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 09:35Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 09:35Земјоделско земјиште

18700м2 с.Црнилиште Св. Николе КП. 1630/2 КО.Црнилиште - Вонград


140 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 09:35СЕ ПРОДАВА НИВА ВО С.ЕРЏЕЛИЈА

СЕ ПРОДАВА НИВА СО С.ЕРЏЕЛИЈА-СВ.НИКОЛЕ,ВО МЕСТО ВИКАНО АЛАЃОС,ОБРАБО...


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 08:53Mesalka za ajvar

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалка за ајвар и за чварки Мешалката ...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:28NIVA 32009 m2 Sveti Nikole

Prodavam niva na okolu 1,5 km od gradot Sveti Nikole . Nivata se na...


6 €
или предлог цена
Свети Николе

Плацеви и Ниви

Денес 07:49Traktor ZETOR 105 ks se prodava

Na prodazba traktor ZETOR so plug trobrazden ZETOR. Traktor i plug za...


8.000 €
или предлог цена
Денес 07:40Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


31.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Денес 06:03Gumi 255 45 19 Michelin letni Ekstra

Se prodavaat gumi 255 45 19 Michelin letni 2022 godina vozeni edna se...


350 €
или предлог цена
Денес 04:29  НОВ ОГЛАС

Gumi polovni 215 55 17 Tigar letni

Se prodavaat cetiri gumi polovni 215 55 17 Tigar letni super shara. ...


7.000 €
или предлог цена
Денес 04:19  НОВ ОГЛАС

BMW 120i

Prodavam BMW 120i benzin proizveden 2005 godina,uvezen od Svajcarija...


4.700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 00:10Sprava za gradi i grb 100kg

Spravata e vo extra sostojba ima mn dobar agol za gradi,grb i zadno r...


Вчера 22:09Technogym orbitrek EXTRA

Orbitrekot e vo top sostojba,moze sa.se.korosti za profesionalni i do...


390 €
или предлог цена
Вчера 22:09Pek dek sprava za grb i gradi

Spravat e italijanski brend so 100kg vo extra sostojba


Вчера 22:09Sprava za veslanje,dolen kotor

Sprava za grb,za vlecenje vo extra sostojva


Вчера 22:09Штендери stenderi ,росвај.rosvaj

2.20 sm rosvaen stender vo extra sostojba.....


10 €
или предлог цена
Свети Николе

Останато

Вчера 22:09Bandasi so gumi za VW

Bandashite se pravi zdravi bez oshtetuvanje,gumite se 2019g edna sezo...


260 €
или предлог цена
Вчера 22:09Povekenamenska srava

Prodavam povekenamenska sprava poradi zaminuvanje vo stranstvo Tel...


Вчера 20:55  НОВ ОГЛАС

Masini za sienje

Се продава еден оверлок (Juki) со 5 конци Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

Вчера 20:23Страна 1 од 47

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам