237 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Freza Parkside 1200w NOVA

Frezata e nova,komplet so nozevi.


60 €
или предлог цена
01 авг 20:58Лемилица 48w PARKSIDE

Лемилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 48 вати...


2.800 МКД
или предлог цена
01 авг 13:19Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 13:19Муниција за Хефталица PARKSIDE

Муниција за електрична хефталица PARKSIDE. 1. Паковање 3000 парчина ...


800 МКД
или предлог цена
01 авг 13:19PARKSIDE KLUCEVI -INBUSI

Novi Komplet 16 klucevi Prakam po kargo


1.500 МКД
или предлог цена
01 авг 09:46CNC ROUTER EXTREME PRO 900x600

Profesionalen CNC ruter so visoki performansi. Spindle 2kw vozdu...


1 €
или предлог цена
01 авг 09:42Aparat za zavaruvanje Master(elwe)

Aparat za zavaruvanje Master (elwe) 180 amperi , donesen od Svedska n...


230 €
или предлог цена
01 авг 09:06Polnac Parkside 20v NOV

Polnacot odgovara za site alati od Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
31 јул 09:59Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
31 јул 09:59Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati od Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
31 јул 09:59Wap машина 1800w PARKSIDE

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 јул 11:30Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


8.000 МКД
или предлог цена
30 јул 11:29Хилта 1050w PARKSIDE

Хилтата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1050 вати ...


6.000 МКД
или предлог цена
30 јул 11:29Stolbna Bormasina 400w PARKSIDE

Stolbnata bormasina e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Borma...


8.500 МКД
или предлог цена
29 јул 13:02Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii na Parkside od 20v.


30 €
или предлог цена
27 јул 20:38Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova.


150 €
или предлог цена
27 јул 20:38Hilta Parkside 1050w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,komplet so gleta i burgii.


4.600 МКД
или предлог цена
27 јул 20:38Baterija Parkside 8AH Performance NOVA

Baterijata e nova,odgovara na site alati od Parkside koi koristat 20v.


75 €
или предлог цена
27 јул 20:38Pila za cirkular 185mm

Се продава пила видија за циркулар ,Graphite произведена во Полска уп...


500 МКД
или предлог цена
27 јул 14:37Lemilica 48w PARKSIDE

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 48 wati...


2.800 МКД
или предлог цена
27 јул 12:00Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
27 јул 12:00Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
27 јул 12:00PILA 038 STIHL

DOBRA SOSTOJBA


18 МКД
или предлог цена
27 јул 10:16AC / DC STRUJNA KLESTA MASTECH ednonasocna i naizmenicna

Novi neotpakuvani vo kutija STRUJNI KLESTI, digitalen instrument, uni...


2.000 МКД
или предлог цена
26 јул 16:57PRESA ZA RALICNI DEJNOSTI

poveke informaci na tel;075 207 925


1 €
или предлог цена
25 јул 17:30Батер. Пила-Сабјарка 20v PARKSIDE

Батериската пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 2...


5.500 МКД
или предлог цена
25 јул 13:17Елек. Пила 2200w PARKSIDE

Електричната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина ...


5.000 МКД
или предлог цена
25 јул 13:17Штрафилица 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
25 јул 13:17Inventar za kafic

Se prodava inventar za kafic vo super sostojba -SHANK SO VGRADEN FRI...


5 €
или предлог цена
23 јул 23:59Municija za Heftalica PARKSIDE

Municija za elektricna heftalica PARKSIDE. 1. Pakovanje 3000 parcina...


800 МКД
или предлог цена
23 јул 17:31Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:17Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:17Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
23 јул 17:14Убодна пила 800w PARKSIDE

Убодната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 800 ...


4.000 МКД
или предлог цена
22 јул 00:37Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:20Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:08Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:08Hilta 1050w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1050 wati ...


6.000 МКД
или предлог цена
21 јул 13:07Мала гарнитура на алат

Продавам гарнитура како на сликата. Сите елементи што се во неа се пр...


900 МКД
или предлог цена
21 јул 12:19DUPLI POLNAC PARKSIDE X TEAM

NOV Polnacot e za 2 baterii Mozi za 2ah i 4ah 20V baterii Vreme na po...


2.000 МКД
или предлог цена
21 јул 11:48Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам