231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAKITA Bormashina Meshalka

Makita orginal Bormashina Meshalka so preostanati ushte okollu 2 god ...


135 €
или предлог цена
09 јун 17:47Hilti Shtemaci

Se prodavaa Hilti shtemaci orginalni odgovaraat za Hilti TP 800, TE...


80 €
или предлог цена
09 јун 17:46Bunjarica za krshenje na bunja

Bunjarica za krshenje na bunja od Granit,Mermer,Kamen i dr


1.500 €
или предлог цена
09 јун 17:46Freza-Cirkular

Germanska Freza-Cirkular marka STUTZ za secenje na Kamen,Bekaton,Blo...


1.500 €
или предлог цена
09 јун 17:46UNIOR

Se prodava novi kleshti UNIOR i HOGERT cvicangli za Elektricari


800 МКД
или предлог цена
09 јун 17:46Letkum za lemenje kalaj

Se prodavaat dva Letkumi za kalaj vo mnogu dobra sostojba orginalni o...


60 €
или предлог цена
09 јун 17:45Montolit za Plocki

Se prodava kako nova Mashinka za secenje na Plocki ORGINAL Montolit ...


370 €
или предлог цена
09 јун 17:45Collmix Meshalka

Se prodava Orginal Collmix Meshalka za lepak Meshalkata e vo mnogu do...


100 €
или предлог цена
09 јун 17:45Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova.


150 €
или предлог цена
07 јун 19:20Mikser parkside

Se prodava nov mikser parkside so 2 mesalki


100 €
или предлог цена
07 јун 11:27BATERISKA HILTA PARKSIDE BRUSHLESS NOVA

Hilatat e nova vo kufer,brushless model bez cetkici.


100 €
или предлог цена
07 јун 00:11Motorna pila na benzin Parkside

Pilata e nova,dvotaktna 2kw.Oregon mac 45 i lanec Oregon.


150 €
или предлог цена
07 јун 00:11Baterija 20v-8Ah Parkside

Baterijata e nova,odgovara na site alati koi koristat 20v.


75 €
или предлог цена
07 јун 00:11Bater. Gravirka-Grinder 12v PARKSIDE

Bateriskata gravirka-grinder e nova od germansko proizvodstvo PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
06 јун 20:38Polnac dupli 20v Parkside

Polnacot e nov,odgovara za site baterii od 20v Parkside.


35 €
или предлог цена
06 јун 19:12Strafilica 4v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
05 јун 14:13Инструмент за мерење температура testo 925 и сонда

TESTO 925 e професионален инструмент за мерење температура + површи...


6.500 МКД
или предлог цена
05 јун 12:57Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
05 јун 12:33Lemilica 48w PARKSIDE

Lemilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 48 wati...


2.800 МКД
или предлог цена
05 јун 12:26Elektro Strafcigeri PARKSIDE

Strafcigerite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti z...


1.500 МКД
или предлог цена
05 јун 12:23Se prodavaat poveke raboti

Trosed - so pustanje kako nov (6000 denari) Aspiratot kafeav - beko ...


1 €
или предлог цена
04 јун 08:31Mazalica za mast

Se prodavaat mazalici za podmackuvanje za mast. Modelot e prikazan na...


111.111.111 €
или предлог цена
03 јун 20:00Wap машина 1800w PARKSIDE

Вап машината е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:19Штрафилица ударна 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Штрафилицата...


8.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:16Батер. Пила-Сабјарка 20v PARKSIDE

Батериската пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 2...


5.500 МКД
или предлог цена
03 јун 12:14Елек. Пила 2200w PARKSIDE

Електричната пила е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина ...


5.000 МКД
или предлог цена
03 јун 12:13Wap masina 1800w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1800 ...


8.000 МКД
или предлог цена
30 мај 13:22PARKSIDE

Novi Podmackuvac za pnevmatski alat Prakam po kargo Cena 250 denar...


250 МКД
или предлог цена
29 мај 12:04Штрафилица 20v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
27 мај 13:17Брусалица 1200w PARKSIDE

Брусалицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 1200 в...


3.500 МКД
или предлог цена
27 мај 13:17Pila za cirkular 185mm

Се продава пила видија за циркулар ,Graphite произведена во Полска уп...


500 МКД
или предлог цена
27 мај 01:19Кафемат

Се продава професионален кафемат со две групи во одлична состојба .Це...


1 €
или предлог цена
25 мај 20:45Strafilica 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
24 мај 13:10laser Makita sk 104

Laserot e vo ispravna sostojba moze da se proveri ima 6 meseci garanc...


8.000 €
или предлог цена
23 мај 06:32Батерија - Полнач 20v PARKSIDE

Батеријата и полначот се нови од германско производство PARKSIDE. Ја...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 13:32Шлајферица PARKSIDE

Шлајферицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 200 в...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 13:32Батер. Гравирка-Гриндер 12v PARKSIDE

Батериската гравирка-гриндер е нова од германско производство PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
22 мај 13:32Baterija - Polnac 20v PARKSIDE

Baterijata i polnacot se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Ja...


3.000 МКД
или предлог цена
21 мај 13:06Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
20 мај 11:37OTRKRIVANJE NA PODZEMNA VODA ZA BUNARI I PUMPI

DIMOVSKI KOMPANI DM dooel Bitola SO NAJSOVREMENA OPREMA VRSIME DET...


1 €
или предлог цена
19 мај 15:47Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам