231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Baterija - Polnac 12v PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v-2Ah...


1.800 МКД
или предлог цена
18 мај 11:29Штрафилица 4v PARKSIDE

Штрафилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 4v - ...


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 12:24Лемилица 48w PARKSIDE

Лемилицата е нова од германско производство PARKSIDE. Јачина 48 вати...


2.800 МКД
или предлог цена
17 мај 12:24Електро Штрафцигери PARKSIDE

Штрафцигерите се нови од германско производство PARKSIDE. Наменети з...


1.500 МКД
или предлог цена
17 мај 12:24SKIL bormasina ispravna

Orginal Skil bormasina ispravna


1.500 МКД
или предлог цена
16 мај 20:42Krckalka-Gedore Germanska

Krckalka za patenti klucevi nova


1 €
или предлог цена
15 мај 23:11Гарнитура рачен алат 64 парчиња Garnitura Alat Parksi 64 pcs

Нов и неупотребуван. Во практична пластична кутија. Го продавам пор...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:04Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 10:33БЛАНКЕРИЦА ЗА ЖИЦИ НОВА

Продавам нова мини бланкерица за жици. Може да бланкира различна дебе...


500 МКД
или предлог цена
11 мај 19:53TIG заварување - Керамички гасни млазници

Се продаваат керамички гасни млазници за TIG заварување во различни г...


380 МКД
или предлог цена
06 мај 08:51Burgii za hilta 60 cm. 8-25 mm

Novi burgii za hilta . Dozina 60 cm Debelina 8,do 25


1 МКД
или предлог цена
30 апр 23:49Bater. Hilta 20v PARKSIDE-Performance

Bateriskata hilta e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE-Performan...


9.000 МКД
или предлог цена
30 апр 11:13Hilta 1500w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1500 wati ...


7.000 МКД
или предлог цена
29 апр 12:21Profesionalna Pravosmukalka

Prodazba na prodesionalni pravosmukalki 2400 w 70 l za industriska u...


23.000 МКД
или предлог цена
26 апр 18:10Bater. Pila-Sabjarka 20v PARKSIDE

Bateriskata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2...


5.500 МКД
или предлог цена
26 апр 11:18Baterija - Polnac 12v PARKSIDE

Baterijata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v-2Ah...


2.500 МКД
или предлог цена
25 апр 12:57Се издава мешалица за бетон

Се издава или продава мешалица за бетон, нова,многу малку користена.


1 €
или предлог цена
21 апр 18:35Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


4.000 МКД
или предлог цена
20 апр 12:05Wap masina 2400w PARKSIDE

Wap masinata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2400 ...


12.000 МКД
или предлог цена
12 апр 11:59Stolbna Bormasina 400w PARKSIDE

Stolbnata bormasina e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Borma...


8.500 МКД
или предлог цена
05 апр 12:52Cirkular za zelezo

Se prodava Cirkular za zelezo


1 €
или предлог цена
31 мар 14:07Lokator na podzemni instalacii Ezicat 550i

Локаторот е во одлична состојба, калибриран. Повеќе информации на те...


По Договор
или предлог цена
31 мар 13:39Elek. Pila 2200w PARKSIDE

Elektricnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina ...


5.000 МКД
или предлог цена
30 мар 12:36Cirkular 1350w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1350 wat...


4.500 МКД
или предлог цена
25 мар 11:39Ubodna pila 800w PARKSIDE

Ubodnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 800 ...


3.500 МКД
или предлог цена
25 мар 11:39PARKSIDE HILT 1050w

PARKSIDE HAMMER DRILL 1050W NOV NEKORISTEN CENA PO DOGOVOR 0702695...


1 МКД
или предлог цена
23 мар 05:53PARKSIDE HILT 800w

Parkside hammer drill 800w Nov nekoristen Cena po dogovor 070269561


1 МКД
или предлог цена
23 мар 05:52Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati od Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
20 мар 15:51Kluc 47mm - profesionalen

Se prodava kluc 47mm so ekstra kvalitet profesionalen alat. Klucot e ...


111.111.111 МКД
или предлог цена
19 мар 20:27Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
18 мар 12:01Itno prodavam Mlin

Elekto-mlin so 2 pogoni Za melenje na piper i fino brasno od site z...


1 €
или предлог цена
16 мар 10:25Se prodava

Se prodava 2 eden pogolem eden pomal kako na slikata


600 МКД
или предлог цена
16 мар 05:23Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati od Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
12 мар 00:24WMEM 176 Rem power elektro maschinen II generacija

Nov so garanten list kombiniran profesionalen160a inverter aparat za ...


16.600 €
или предлог цена
09 мар 19:41Specialen Alat

Se prodava specialen alat, za avtomehanicari. Modelot e prikazan na s...


111.111.111 €
или предлог цена
06 мар 10:12Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati na Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
04 мар 22:19Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat na site alati od parkside sto koristat 20v.


35 €
или предлог цена
03 мар 13:02Oprema za destilacija

Opremata e za destilacija na etrichni masla od lekoviti bilki i plodo...


По Договор
или предлог цена
01 мар 20:51Polnac Parkside 20v

Polnacot e nov,odgovara za site alati na Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
16 фев 09:48Polnac Parkside 20v NOV

Polnacot odgovara za site alati od Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
04 фев 09:25Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам