238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Гарнитура рачен алат 64 парчиња Garnitura Alat Parksi 64 pcs

Нов и неупотребуван. Во практична пластична кутија. Го продавам пор...


2.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:04Slajferica PARKSIDE

Slajfericata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 200 w...


3.000 МКД
или предлог цена
15 мај 10:33Burgii za hilta 60 cm. 8-25 mm

Novi burgii za hilta . Dozina 60 cm Debelina 8,do 25


1 МКД
или предлог цена
30 апр 23:49Hilta 1500w PARKSIDE

Hiltata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1500 wati ...


7.000 МКД
или предлог цена
29 апр 12:21Profesionalna Pravosmukalka

Prodazba na prodesionalni pravosmukalki 2400 w 70 l za industriska u...


23.000 МКД
или предлог цена
26 апр 18:10Се издава мешалица за бетон

Се издава или продава мешалица за бетон, нова,многу малку користена.


1 €
или предлог цена
21 апр 18:35Bater. Brusalica 12v PARKSIDE

Bateriskata brusalica e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jac...


5.000 МКД
или предлог цена
20 апр 12:05Cirkular za zelezo

Se prodava Cirkular za zelezo


1 €
или предлог цена
31 мар 14:07Lokator na podzemni instalacii Ezicat 550i

Локаторот е во одлична состојба, калибриран. Повеќе информации на те...


По Договор
или предлог цена
31 мар 13:39Cirkular 1350w PARKSIDE

Cirkularot e nov od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1350 wat...


4.500 МКД
или предлог цена
25 мар 11:39Brusalica 1200w PARKSIDE

Brusalicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 1200 w...


3.500 МКД
или предлог цена
18 мар 12:01Itno prodavam Mlin

Elekto-mlin so 2 pogoni Za melenje na piper i fino brasno od site z...


1 €
или предлог цена
16 мар 10:25Se prodava

Se prodava 2 eden pogolem eden pomal kako na slikata


600 МКД
или предлог цена
16 мар 05:23WMEM 176 Rem power elektro maschinen II generacija

Nov so garanten list kombiniran profesionalen160a inverter aparat za ...


16.600 €
или предлог цена
09 мар 19:41Baterija 20v-2Ah i polnac Parkside NOVI

Odgovaraat za site alati na Parkside koi koristat 20v.


35 €
или предлог цена
04 мар 22:19Oprema za destilacija

Opremata e za destilacija na etrichni masla od lekoviti bilki i plodo...


По Договор
или предлог цена
01 мар 20:51Polnac Parkside 20v

Polnacot e nov,odgovara za site alati na Parkside koi koristat 20v.


15 €
или предлог цена
16 фев 09:48Agregat 40 kw

Se prodava agregat 40 kw


1.300 €
или предлог цена
29 јан 14:02Brusalica Hitachi

Dobro zacuvana brusalica, kupena vo Svajcarija. Viber +3897694020...


4.000 МКД
или предлог цена
09 дек 20:11Se prodava rezacka

Rezacka za oksigen


1 €
или предлог цена
05 дек 20:36pumpa

Se prodava polovna pumpa za gusti proizvodi


1 €
или предлог цена
30 ное 10:11Pravosmukalka 1500w PARKSIDE

Pravosmukalkata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 15...


7.000 МКД
или предлог цена
25 ное 14:49Udarna strafilica 20v-4Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer,so polnac i baterija od 4Ah i 4kluca(17,...


100 €
или предлог цена
13 ное 07:10Hilta Parkside 1500w NOVA

Hiltata e nova vo kufer,vo pakovanjeto odat 2 gleta,3 burgii i dodate...


80 €
или предлог цена
12 ное 20:21Ubodna pila Parkside 800w NOVA

Pilata e nova,germansko proizvodstvo.


50 €
или предлог цена
12 ное 18:21Strafilica 20v-2Ah Parkside NOVA

Strafilicata e nova vo kufer so polnac i baterija i komplet bitovi i ...


70 €
или предлог цена
11 ное 08:41Polnac Parkside 20v NOV

Polnacot e nov,odgovara za site alati od Parkside koi koristat bateri...


20 €
или предлог цена
05 ное 09:21Aparat za zavaruvajne i masina za kosejne treva

Aparat za zavaruvajne i masina za kosejne treva


7.500 МКД
или предлог цена
03 ное 18:28BRENER za oksige =8=

BRENER za oksige golemina na dizna 8


По Договор
или предлог цена
30 окт 20:53Alati Parkside NOVI

Strafilica 20v-2Ah - 75 evra Udarna strafilica 10v-2Ah 80 evra


1 €
или предлог цена
28 окт 14:48Strafilica 12v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 12v -...


4.500 МКД
или предлог цена
12 окт 12:04Pili za cirkular 210mm PARKSIDE

Pilite se novi od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Nameneti za secen...


2.000 МКД
или предлог цена
12 окт 11:28Alat za brusenje

Prodavam alat za brusenje koj se montira na brusalica. Alatot e Germa...


111.111.111 €
или предлог цена
03 окт 18:38Cirkular za drva secenje

Циркулар во исправна состојба со трофазен мотор. Цена по договор!


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Професионални алати

08 сеп 21:27Pantlika metro za merenje dolzina 50m patlika

Nova


1.200 МКД
или предлог цена
10 авг 16:54masina za malterisuvanje

se prodava masina za malterisuvanje so visok kapacitet na rabotenje ...


2.800 €
или предлог цена
28 јун 12:13Digitalen tajmer na 12V 16A

Digitalen tajmer, raboti na akumulator 12v. Nacin na programiranje: 1...


1.000 МКД
или предлог цена
31 мај 15:08Burgii i bitovi Parkside NOVI

Germansko proizvodstvo.


7 €
или предлог цена
30 апр 23:09Nov aparat za zavaruvanje svajc aparat parkside

Nov glanz silen extra


4.000 €
или предлог цена
25 мар 12:29BLACK & DECKER udarna pila SKORO NOVA

Prodavam udarna pila Black & Decker upotrebuvana samo 5-6 pati, ja p...


30 €
или предлог цена
24 мар 10:07Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам