Битола
                           
865 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПРОДАВАМ СТАН

СТАНОТ Е ПРОСТОРЕН СО УБАВ РАСПОРЕД. ФУНКЦИЈАЛЕН ТЕЛ ЗА КОНТАК 0...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 16:26Промовирано

Се издава стан во Касарната

Се издава стан само за странци! Број за контакт 071/323-582 Јасмина. ...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 21:53SE.IZDAVA STAN NOVA BITOLA

Se izdava stan nova bitola vo blizina na Bolnica prodnos


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 21:15Se izdava stan vo centarot na gradot

Се издава опремен апартман од 90 метри квадратни во строгиот центар н...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 20:14Se izdava komplet namesten stan

Se izdava komplet namesten stan spremen za vseluvanje. Poveke info na...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 19:35SE PRODAVA STAN 66M2 STROG CENTAR - Agencija "Centar Mark"

Se prodava stan kaj Javor na 5ti kat. Poveke informacii vo Agencij...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 18:35SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Se izdava renoviran i luksuzni opremen stan vo Karposh-Bitola.Stanot ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 14:50Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava namesten stan na mnogu mirno mesto lokacija gratceto pejton...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 13:48се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 11:06СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА, ВО ЗГРАДА ГРАДЕНА 2015 ГОДИНА. СТАНОТ...


49.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 10:33ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

STANOT E SLOBODEN OD 1vi AVGUST Se iznajmuva stan vo stog centar, do...


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Битола

Станови

04 јул 10:21Se izdava stan (стан) Bela Cesma

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна, кујна и wc....


4.500 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 09:45se prodava stan renoviran i opremen dnevna kujna spalna

se prodava stan renoviran i namesten


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 08:49SE IZDAVA NAMESTEN STAN

SE IZDAVA NAMESTEN STAN NA UL.IGNJAT ATANASOVSKI.SE IZDAVA ISKLJUCIVO...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 07:02Stan pod kirija za stranci

Sloboden e od 1vi Avgust. Stanot e komletno namesten. Se naogja odma...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 01:53SE PRODAVA STAN - DUPLEX - VO FAZA NA RENOVIRANJE - EVTINO!

Se prodava stan, vo sostojba kako shto e na slikite i na videoto. Za ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 01:25SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

Se izdava namesten stan vo centarot na gradot edna minuta do sirok so...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јул 00:55СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН 50 М2

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛУВАН СТАН НАД НОВА БИТОЛА СО ПОВРШИНА 50 М2. СТ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

03 јул 13:34Stan 58 m2

Se prodava stan namesten,58 m2,nasproti Vero Djambo vo Bitola,mozna e...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

03 јул 13:01Nov Stan 62 m2 vo Izgradba, Bitola

Odlicna lokacija- Ucilishte ,Park Sopstven Parking Vizba od 7 m2, T...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

03 јул 10:38STAN 91M2 NA MLADINSKI BRIGADI 1 KAJ KEOPS

Samo za seriozni kupuvaci , za gledanje samo so najava pred 1 den i p...


56.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

03 јул 09:43STAN 93 m2 SE PRODAVA vo PELAGONKA 1

KUJNA+TRPEZARIJA+DNEVNA+SPALNA+DETSKA +PREDSOBLJE +OSTAVA+KUPATILO SO...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

03 јул 08:31SE IZDAVA STAN ZA STRANCI

Izdavam stan za stranci na ul Partizanska br.5. Del od edna dinamicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

03 јул 06:56SE IZDAVA STAN SPROTI PEDAGOSKA

Se izdava namesten stan sproti pedagoska Akademija, namesten, vo z...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 19:57SE IZDAVA NOV STAN VO ZGRADA 'JURI'

Se izdava nov stan od 65 M2 vo Zgrda Juri, nov, nevselen so dve spaln...


5 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 15:39SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 04.09.2022 VO STROG CENTAR NA BIT...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 15:38SE IZDAVA STAN ZA STRANCI JUNI-SEPTEMVRI

Stanot se naoga na ulica Partizanska kaj Simpo na 5 minuti od centaro...


350 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 13:222-1478, ЦЕНТАР, ПЕТТИ КАТ, 54 М2 СТАН ОПРЕМЕН

2-1478 ЦЕНТАР, ПЕТТИ КАТ, КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 54 М2, БЕЗ ЛИФТ, СО СЛО...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 11:00КАЈ ГРАДСКИ ПАЗАР, НОВ СТАН - МАНСАРДА

3-1017, ГРАДСКИ ПАЗАР, СОНЧЕВ НОВ СТАН - МАНСАРДА, 70 М2 +2 БАЛКОНИ, ...


52.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 10:58К2222, НАД БАЊАТА, СТАН КАРАБИНА, 101М2+10М2 БАЛКОНИ

НАД БАЊАТА, СТАН НА ПРВ КАТ, КАРАБИНА, (И ПОД НЕГО И НАД НЕГО ИМА СТА...


25.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 10:57SE IZDAVA STAN OD 67M2 ZA PODOLG PERIOD

-SE IZDAVA STAN ZA PODOLG VREMENSKI PERIOD NAJMALKU NA GODINA DENA SO...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

02 јул 10:51Izdavam stan

Se izdava namesten stan cena7000 den.


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 17:48Stan vo Paralija - Grcija - 5 min od plaza

Se prodava stan vo Paralija Grcija. Stanot se naoga na 5 minuti ode...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 17:12ПРОДАВАМ СТАН

СТАНОТ Е ПРОСТОРЕН СО УБАВ РАСПОРЕД. ФУНКЦИЈАЛЕН ТЕЛ ЗА КОНТАК 0...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 16:26Izdavam stan

Izdavam kompletno namesten stan Cena 7000den.tel za kontakt 078-231-8...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 14:52NOV LUKSUZEN STAN VO SRCETO NA BITOLA

SE IZNAJMUVA NOV LUKSUZEN STAN VO NAJSTROGIOT CENTAR NA GRADOT SO 3 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 09:19KUPUVAM STAN STANOVI PONUDETE KOJ NE SE OGLASENI

KUPUVAM STAN STANOVI OGLASOT VAZI ZA NEDVIZNOSTI KOI NE SE OGLASENI ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 08:33Издавам стан

Izdavam stan, vo lamelite nasproti keops, se izdava za podolg period,...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

01 јул 08:11Се продава стан во Битола

Се продава стан во Битола, на улица Прилепска 33/7-8. Два стана споен...


84.400 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 јун 19:46ИЗНАЈМУВАМ СТАН

Се изнајмува стан за странци комплетно наместен во куќа со посебен вл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 јун 16:39Apartmani Bitola

Izdavam kompletno namesteni apartmani vo centarot na Bitola


35 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 јун 13:51Страна 2 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам