Битола
                           
236 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДУЌАН 16 М2 ВО ЦЕНТАР

ПРОДАВАМ ДУЌАН ОД 16 М2 СО ТОАЛЕТ, ВО ЦЕНТАР КАЈ СТАРА БОЛНИЦА, НА ПР...


18.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

06 мај 13:39Дуќан на влезот кај синџирот

Се издава многу поволно, 2 спрата и визба, дуќанот има вода и тоалет,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 мај 23:07СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ОД 16 м2,. ВО КОМПЛЕКСОТ ...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 мај 13:50Se prodava deloven prostor ul.Anesti Panevski Bitola

Се продава деловен простор на ул.Анести Паневски Битола. Деловниот п...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

04 мај 01:23Deloven Prostor

Se prodava deloven prostor so 57m2 vnatresna povrsina i 37m2 nadvor...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

02 мај 17:52Се издава дуќан во центар

Се издава дукан во центар 50 м од Широк Сокак во нова зграда


150 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

29 апр 22:45Дуќан центар 36м2

Се издава дуќан кај стара трета реонска Лујза 078 228789 Јуле 077 49...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

29 апр 18:54SE IZDAVA DUKJAN STROG CENTAR SIROK SOKAK

Se izdava dukjan SIROK SOKAK 120m2


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

29 апр 12:44Дуќан спроти Судот

Дуќанот е на два спрата,приземје 10 м2 и спрат 25 м2.Скоро е реновир...


170 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

28 апр 13:55Се издава дуќан во зграда Грозд Битола

Се издава дуќан во зграда Грозд Битола - до Тутунска Банка Повеќе ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

26 апр 19:56Се издава дуќан во чаршијата 26 м2

Се издава дуќан во чаршијата во близина на Ленски мост на ул. Велешка...


150 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

26 апр 11:29Dukjan na Extra lokacija

Se izdava dukjan na Extra lokacija 24m2 plus 24 kvadrati terasa, na ...


120 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 апр 12:02ДУЌАНИ/ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ТОП ЛОКАЦИЈА

СЕ ПРОДАВААТ ДВА ДУЌАНИ ЗАЕДНО СО ГОРНИОТ СПРАТ НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈ...


198.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 апр 12:11Се издава дуќан во Новиот пазар

Дуќанот е нов и целосно уреден. Слободен е од 01.05.2022 Цена по до...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 апр 09:41Deloven prostor (dukjan) odlicna lokacija

Se izdava ili prodava deloven prostor vo odlicna lokacija do Vero i J...


7 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

13 апр 07:49Се издава деловен простор

Се издава разработен дуќан на фреквентна улица, досега е работен како...


2 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 апр 21:30Деловен простор - Декорпод

Се издава под закуп деловен простор, две засебни целини со површина о...


2 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 апр 13:06Se izdava dukan vo centar od gradot

Dva sprata po 20 m2, vo centarot od Bitola,poranesno osiguranje Nova-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 апр 11:19Se prodava dukjan 35 m2/ moze zamena/izdavanje

Se prodava dukjan od 35 m2 vo DTC Seherezada kompletno renoviran so s...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 апр 10:20Се изнајмува дуќан

Се изнајмува дуќан 33 квадрати кај Карго експрес на ул.Солунска 143.П...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 апр 14:05ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 50М2 Пелагонка 1

Деловниот простор е со квадратура од 50м2, со сопствен санитарен чвор...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 апр 09:35Dujkan

Dukanot se naoga vo carinskiot terminal struja Voda Wc so kupatilo ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 апр 08:54Се издава Деловен простор 63м2 - парк Стив Наумов

Се издава Деловен простор од 63м2 во непосредна близина на паркот и О...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

28 мар 23:30Се продава, менува дуќан / Se prodava, menuva dukan

Просторот е нов, опремен по HACCP со плочки на ѕидовите и подот, има ...


27.200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

28 мар 06:30DELOVEN PROSTOR-POVOLNO

Izdavam deloven prostor od 54m2 na ulica Mukos br 114 pogoden za bilo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

25 мар 15:05DUKAN VO STROG CENTAR

se prodava dukan pod lenski most .. dukanot ima dva spratovi potkro...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

24 мар 17:51Се издава дуќан во СТРОГ ЦЕНТАР НА БИТОЛА

Се издава дуќан во строгиот центар на Битола со 170м2(100м2 приземје ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

21 мар 17:49ДУЌАН 8М2 ВО ЦЕНТАР

ПРОДАВАМ ДУЌАН 8 М2, ВО ЦЕНТАР, БЕЗ САНИТАРЕН ЧВОР. ЦЕНА: 9000 ЕВРА


9.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 мар 14:20Se izdava dukan

Se izdava dukan pod kirija vo centarot na gradot,sproti ucilisteto "g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

14 мар 10:55Се издава реновиран дуќан од 15 м2 на приземје Пелагонка 2

Се издава реновиран дуќан на приземје во ПЕЛАГОНКА 2 во површина од 1...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 мар 16:58Se prodava dukan vo pazarot poranesna Jugosurovina-povolno

Se prodava dukan od 200 м2 vo pazarot, na odlicna lokacija, poranesna...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 мар 16:58Деловен простор на ул,,Солунска,,

Се издава деловен простор кој се наоѓа на ул,,Солунска,,(поранешно ЕУ...


500 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 мар 12:00NOVI LOKALI VO BITOLA 250-800m2

Se prodavaat potpolno novi delovni prostorii - LOKALI vo Bitola. Loka...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 мар 11:54DELOVEN PROSTOR VO CENTAROT NASPROTI STAKLENATA ZGRADA

115 m²+85m² so cetiri toaleti, cena po dogovor. Za informacii jav...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 фев 11:01СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 фев 09:42ДУЌАН КАЈ ТРУДОТ

Дуќанот е поплочен,добро осветлен и спремен за употреба.Располага со ...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 фев 10:19Разработен колонијал

Се издава опремена и разработена колонијална продавница со магацинск...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 фев 01:54PRODAVAM DUKAN VO CENTAR NA BITOLA

Prodavam dukan vo Pelagonka 2,vo centarot na Bitola. Dukanot e opreme...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

08 фев 07:46Се издава дуќан во Новиот Пазар!! (поволно)

Се издава дуќан во новиот пазар 17м2, по поволна цена повеќе инфо н...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 фев 17:49SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Bitola Stara carsija


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

03 фев 21:32Страна 3 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам