Битола
                           
237 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ili izdava

Se prodava ili izdava dukan na ul. sever jug br 19 Bitola, Dukanot e...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 мар 10:48се издава дуќан 35 м 2 со 20 м2 магацин

Дуќан на улица Свети Нектариј Битолски број 26


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

18 мар 09:10se izdava/prodava dukan vo Seherzada

Se izdava/prodava dukan vo Bitola,zgradata Seherzada, pogoden za kanc...


23.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

13 мар 19:28Карши Симпо се издава

Се издава дуќан на ул нико фундали бр 11 -Достапност до самиот дуќа...


220 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 мар 18:45Dukjan na ul Dovledzik

Dukjanot e pogoden za poveke nameni ,frekventna ulica ,sopstven parki...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 мар 12:43Se prodava nov dukan vo gorniot

Se prodava nov dukan vo gorniot pazar/nasproti gornoto vero!! Za kesh...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

04 мар 13:15Se izdava dukan vo strogiot centar na gradot 125 m2

Se izdava dukan od 125 m2 ,dvorno mesto od 130 m2 i vizba od 120 m2 v...


700 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

02 мар 13:04ДУКАН НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО СТАРАТА БИТОЛСКА ЧАРШИЈА

СЕ ИЗНАЈМУВА ДУКАН 11М2,ВО СТАРАТА БИТОЛСКА ЧАРШИЈА,ВО БЛИЗИНА НА СТО...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 фев 11:13Dukjan

Renoviran so pvc dograma i novi plocki Lokacija Dimce Lahcanski nad ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 јан 14:50СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО БИТОЛСКА ЧАРШИЈА!

Се издава нов, досега неиздаден деловен простор во строгиот центар на...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 јан 20:04Дуќан

Се продава дуќан Карпош кланица


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

03 јан 10:55Се продава деловен простор покрај реката Драгор

Се продава деловен простор во близина на Ленски мост покрај реката Др...


37.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

28 дек 14:41ДУЌАН 88M2 ВО Д. ХИСАР

Дуќанот е на одлична локација на главен пат, по непосредна близина на...


30.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 дек 15:45Се издава дуќан с. Кравари

Се издава дуќан во с. Кравари на главниот пат на ул. Гоце Делчев. Цен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

29 ное 18:30Киоск

Се продава киоск во Битола на улица Борис Кидрич ( веднаш до дворот н...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 окт 17:57DUKAN SE IZDAVA POD KIRIJA

DUKANOT SE NAOGA NA MNOGU PROMETNO MESTO NA UL. "DEBARSKA" BR.23, BIT...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

02 окт 11:03Se izdava dukan na frekfentno mesto

dukanot se naoga na ul.Nikola Tesla br.34 odma do prodazno mesto na S...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

15 сеп 14:07Se izdava dukan na shirok sokak vo Bitola

Se izdava dukan na Sirok Sokak vo centarot na Bitola odma karshi stok...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 сеп 14:34IZDAVAM NOV DUKAN POZADI SAAT KULA

Izdavam novosreden dukan na 100m od saat kula pogoden za sekakov mal ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 сеп 12:54Д293, НОВА БИТОЛА, ДУЌАН, ПРИЗЕМЈЕ, ИЗЛОГ,

Д293, НОВА БИТОЛА, СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР, ПРИЗЕМЈЕ, СО ИЗЛОГ И С...


27.500 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 сеп 10:41Се издава дуќан

Се издава стоматолошка ординација или се бара партнер за работа. Дуќа...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

28 авг 20:44Дуќан

Се продава дуќан реновиран на 2 спратови во старата чаршија. Цена по...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 авг 12:13se izdava dukan 20m2

dukanot se naogana ul.Nikola Tesla br.34 zad glavnata posta vednas do...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

06 авг 20:11Се продава дуќан од 32 м2 во Шехерезада

Се продава дуќан од 32м2 во Шехерезада на 1 спрат, со поглед према џа...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

30 јул 00:43Се издава дуќан во центарот на Битола. Поволно

Дуќанот се наоќа во центарот на градот, на самиот влез на Битолската ...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

29 јул 14:23Se prodava dukan na Sirok Sokak

Dukanot se naogja na prizemje vo kuka na ul.Marsal Tito br.118 vo Bit...


300.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 јул 15:13Se izdava dukan vo centar.

Деловниот простор се наоѓа на ул.Јосиф Јосифовски 28 , наспроти Средн...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

04 јул 15:55СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО СТРОГИОТ ДЕЛ НА ГРАДОТ

Се издава деловен простор за секаква намена во центарот на градот, по...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

25 јун 08:58Се продава дуќан на Широк Сокак

Се продава дуќан на Широк Сокак со вкупна површина од 192 м2. Дуќано...


400.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

17 јун 22:40ОБЛАСТА ,ДУЌАН ПРИЗЕМЈЕ, 30М2 И ГАЛЕРИЈА 30 М2

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН НА ПРИЗЕМЈЕ, 30М2 И ГАЛЕРИЈА 30 М2 ВО ОБЛАСТА, НА ПР...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

08 мај 13:22Се издава дуќан

Се издава деловен простор за секаква намена дуќан 100 квадрати и двор...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

27 мар 18:39SE IZDAVA DUKAN VO BITOLA VO CENTRALNO PODRACJE

DUKANOT E15 M2 SE NAOGA NA ULICA NIKOLA TESLA BR 84 OTPRILIKA KAJ SKO...


3.500 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

05 мар 15:20СЕ ИЗДАВА ДУКАН НА ГЛАВНА УЛИЦА140 м2 - ДОВЛЕЏИК

Се издава нов дукан 140 м2 на Главна улица - Довлеџик 11 на патот за ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

02 мар 20:10SE IZNAJMUVA DUKJAN

SE IZNAJMUVA DUKJAN VO NASELBA KLANICA POVOLNO!!! INFORMACII NA TEL...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

20 фев 00:49Дуќан, помошен објект, гаража

Дуќанот, помошниот објект до куќата се продава, изграден е од цврста ...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

13 фев 10:23Д287,НАД НОВА БОЛНИЦА, ДУЌАН 26М2, ЗА РАЗНИ НАМЕНИ

Д287, СЕ ПРОДАВА ДУЌАН , ПРВ КАТ, 26М2 СО САНИТАРЕН ЈАЗОЛ, ЗА СЕКАКВА...


21.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

31 јан 18:51ДУЌАН НА 3-ТА РЕОНСКА 105М2+ПОДРУМ

Дуќанот е во одлична состојба со санитарен чвор, на добра локација.Ду...


45.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

29 јан 09:15PRODAVAM DUKAN blizu Lenski most vo Bitola

Prodavam dukan pokraj r. Dragor, blizu Lenski most, 18m2, so betonira...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

22 јан 11:13SE IZDAVA DUKAN

SE IZDAVA DUKAN KAJ DRVENOTO MOVCE PRIZEMJE 65m2 ,SPRAT65m2,POTKROVJ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 јан 22:33Dukan vo centar

Se izdava deloven prostor vo Bitola pod Kamen most na ul. Solunska. ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

26 дек 15:58Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам