Битола
Подкатегорија:
                   
54 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам електрично болјерче за во кујна

Продавам електрично болјерче за во кујна нискомонтажно од 5л.


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

30 јул 00:43Masina za sadovi i bojlerce

Prodavam paket polovno:masina za sadovi za 12 kompleti i nisko montaz...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јул 13:09Del od kujna so vgraden aspirator

Elementot od kujnata e nov,aspiratorot e Eurolux Faber ne e ni ednas ...


100 €
или предлог цена
30 мај 21:05Bojler niskomontazen 10l

Bojler niskomontazen TING INOX (prohrom) kazan, vo ispravna sostojba ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

21 мај 22:56Cesma Rosan

Cesma vo ispravna sostojba so uste edna godina garancija 071/235...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

21 мај 22:56SE PRODAVA EL.SPORET I MASINA ZA ALISTA

EL.SPORET E ISPRAVEN A MASINATA ZA ALISTA E SO MAL DEFEK KAPI VODA C...


1 МКД
или предлог цена
01 мај 14:37Boljerche visokomontazno

Vo odlicna sostojba, ispravno, koristeno od prilika tri godini. Za mo...


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

25 апр 11:53Се продава фрижидер KONĆAR

Се продава фрижидер KONĆAR, користен е но исто така е и добро зачуван...


2.000 МКД
или предлог цена
13 авг 22:19Se prodava frizider zacuvan

!


5.200 МКД
или предлог цена
29 јул 16:59Се продава комплетна кујна

Кујната се продава и е во одлична состојба, многу краток период корис...


18.000 МКД
или предлог цена
28 апр 15:45Mijalnik za vo kujna

Mijalnik za vo kujna rosfrajt dvoen, neupotrebuvan! Kontakt 075/ 5...


2.000 МКД
или предлог цена
05 мар 07:56Se prodava kujna

Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
05 јан 13:58Skara

Škara 3 GOD garancija


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

10 окт 09:10Се продава кујнска опрема

Се продава фрижидер Беко, користен 2 години. Цена: 7 500 ден. Се п...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кујна / Останато

26 авг 17:10Страна 2 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам