Битола
                   
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам камион Ман Man 12 240 - може за Автошкола Avtoskola

Prodavam kamion Man 12 240 vo top sostojba - 490 000km od 2006 godina...


13.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 сеп 09:42Se prodava Scania

Se prodava Scania 113 91god. Vo odlicna sostojba mozi zamena vlekac k...


14.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 сеп 08:14SCANIA R580 EURO 6 2014!

Top sostojba


46 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 сеп 22:01SCANIA R490 EURO 6 MEGA 10/2014!

Top sostojba! 700 iljadi km.


37.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 сеп 20:50Volvo fl7

Servisirano e maslo filtri registracija do krajot na 2022 solidni gum...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 сеп 15:54se prodava MAN

MAN 2008g so pominati-km1050000 TEL:071-351-414


18.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 сеп 11:33MAN TGL 8.180 EURO 5 FURGON 2009g -SILJANOVSKI

Man Tgl 8.180 2009 g euro 5 352 000 km Furgon so hidraulicna Ramp...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 сеп 08:48SLEP SLUZBA

VW MAN SLEP SLUZBA 1998g 73000km mnogu sacuvan 070 207 064 078 20...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 19:03man duplak 403 1996

se prodava man duplak vo ispravna sostojba 403 1996 komtakt 071235...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 14:12TAM T75

se prodava tamce vo vozna sostojba


1.300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 14:12kamion za ziva stoka

se prodava kamion za ziva stoka so dva sprata daf 2000 god 180 ks so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 14:12iveco 4 osovinec 440 ks 2002 god

se prodava iveko 2002 godina vo top sostojba so klima telefon za k...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 14:05Ad blue Man euro 6

Nova pumpa za ad blue Man euro 6 posle 2018 godina,noviot model konta...


300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 09:47Eurokargo 2003god

Eurokargo 2003god - 8.800 eur


8.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 08:03IVECO EUROCARGO 2002

IVECO EUROCARGO 2002


7.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 08:03MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 2007 g Furgon 6.20 Hidraulicna Rampa Avtomatsk...


9.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 сеп 07:58Sanduk miler kiper

Miler kiper sanduk Dolzina 3.56 Sirina 2.27


1.600 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 сеп 21:03Rampa za kanion 1.5t

Se prodava rampa od kamion Momentalno e montirana na kamion i mozi d...


550 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 сеп 21:03Iveco stralis mega i poluprikolka

Se prodava iveco stralis 420 euro5 mega 2007 godina so pominati 888.0...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 сеп 23:11SLEP SLUZBA DAMJAN / ШЛЕП СЛУЖБА 24/7

24/7 Slep Sluzba 076209709 075307317


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 сеп 13:03MERCEDES-BENZ ATEGO 8.16-2007g FURGON-SILJANOVSKI

Mercedes Atego 8.16 2007 g Furgon 6.20 Hidraulicna Rampa Avtomat...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 сеп 08:55LIFT ZA KAMION PALFINGER

LIFT ZA KAMION ***PALFINGER **** ---MKSIMALNA NOSIVOST1500 KG-----...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

19 сеп 10:36Ventil za jastuci BOSCH Mercedes Scania BMC IVECO OTOKAR

Bosch 0 500 005 001. Tie na slikata, dve parcinja. Za kamioni, avtobu...


25 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 сеп 16:03FEDER BPV

FEDER BPV


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 сеп 18:37delovi za skania 124 400

delovi za skania 124 400 godina 1998 vebasto 150 evra Glavina ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 сеп 18:37DRZAC ZA REZERVNA GUMA

DRZAC ZA REZERVNA GUMA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 сеп 18:37GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5

GUMA KORMORAN 315/80 R 22.5 KOMPELT SO BANDAS


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 сеп 18:37Man TGX 440 2016 god MEGA

Man TGX 440 2016 god MEGA XXL kabina novi gumi 440 xxx Na bg tabl...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 сеп 11:16Michelin gumi

385 55 22.5 dve gumi Michelin vozeni predni dobra sostojba ne se lepe...


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 сеп 13:59Prodavam gumi MISELIN 315/60/22.5

Prodavam gumi MISELIN 315/60/22.5 vo odlicna sostojba


1.111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 сеп 09:26Feder od man 3

Feder od man 403 KONTAKT BR 071 340 872 071 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 сеп 02:28Scania 450 e6

Se prodava scania r450 naj full oprema servisirana isklucivo Vo scani...


37.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
37.900 €
Битола

Камиони

15 сеп 17:49Scania R420 eev 2011

Se prodava extra scania euro 5+ eev Redoven servis novi injektori no...


22.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
22.900 €
Битола

Камиони

15 сеп 17:49SCANIA R420 EEV MEGA TOPLINE 2010!

Kamionot e vo super sostojba,servisiran so novi gumi i 1100 litri rez...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 сеп 13:39SCANIA R500 V8 EEV 05/2013!

Krovna klima,1100 litri rezervari vo top sostojba. 797.000 km


29.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 сеп 13:39bandaz 22.5

se prodava bandaz 22.5 coloven... inf na 076 407 902


40 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 сеп 10:40VLEKAC SCANIA 2007 GOD

Vlekac SCANIA 2007 god,380 ks euro 4 registriran do 01/2023


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

14 сеп 10:37PRIKOLA MEGA 2006

Vo super sostojba I so popust PRIKOLKA MEGA 2006 GOD


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

14 сеп 10:37POLUPRIKOLKA LADNJACA SCHMITZ

Poluprikolka ladnjaca SCHMITZ vo odlicna sostojba registrirana 2002 g...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

13 сеп 20:24POLUPRIKOLKA LANGENDORF

Poluprikolka LANGERDOF 2006 GOD .REGISTRIRANA


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

13 сеп 20:24Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам