Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rezervoar za Volvo - 600 Litri

Rezervoar za gorivo za Volvo - 600 Litri


150 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јун 23:31Polovni delovi za Iveco Stralis 430

Se prodavaat polovni delovi za Iveco Stralis 430


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јун 23:30Nogari za prikolica

Se prodavaat polovni nogari za poluprikolica


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јун 23:30Po dogovor

Cisterna Prohrom koristena samo vo prehrambena industrija,4komorna im...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 јун 17:21Se prodava Tahograf

Ispraven komplet so pinjon. Za podetalni informacii TINCO 078/ 312 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 20:51Rampa za kanion 1.5t

Se prodava rampa od kamion Momentalno e montirana na kamion i mozi d...


550 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јун 18:49MAN 26.440 TANDEM E5 2009 MOZI ZAMENA

MAN 26.440 TANDEM 2009 GODINA E5 GLEIC 2006 PRIKOLKA VO ODLICNA S...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јун 14:06Vebasto webasto Вебасто

Vebasto


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јун 05:50SCANIA 114G 2002 340hp na delovi

Informacii na 072306710


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 јун 00:07Zastava 640--Anlaser i alternafor

Anlaser i alternator za 640-- Fiat motor....po dogovor


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јун 15:59Delovi za Iveco Eurostar 440E42

Se prodava cel kamion ili na delovi 07826061


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јун 13:38spona V (ve) za MAN za deferencijal

SPONA V (ve) za MAN DEFERENCIJAL ZDRAVA PARNO VENTILATOR ZA MAN


3.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јун 08:57Kamionce Maginus 90 konji

Za delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

20 јун 09:29Se prodava slep sluzba

Kamionot e vo odlucna sosotojva. Vredi da se vidi kontakt 070 312 985


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 22:02Federi za MAN 19.414

Se prodavaat federi so tri platna za MAN 19.414. Informacii na tel:0...


500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 12:43ALTERNATORI za IVECO STRALIS NOVI

Prodavam 3 NOVI ALTERNATORI za IVECO STRALIS EURO 5 Informacii:09-1...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 12:43Diferencijal za MAN 19 414

Se prodava diferencijal za MAN 19.414 Informacii na tel:070-207-488...


1.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 12:43Elektronski Salter za MERCEDES

se prodava elektronski salter za MERCEDES ispraven !!! ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 12:43CISTERNA MAGIAR PROHROM !!!

Se prodava cisterna PROHROM MAGIAR Tezina 6960 kg. Dozvolena nosivo...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 12:43CISTERNA CARDI PROHROM HAVARISANA !!!

Se prodava Cisterna PROHROM CARDI !!! Godina proizvodstvo 1980g. Tez...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 12:43MAN 19-414 EURO 2 1999god. HAVARISAN !!!

MAN 19-414 1999 GODINA Informacii na mob. 09.00-21.00 casot !!! ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јун 12:43IVECO STRALIS EURO 5

DOBRI GUMI NE REGISTRIRAN BT4236AB-2007 RACEN MOTORNA KOCNICA ‐-...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 јун 15:05Се продава влекач со кипер

1. Влекач МАН еуро 5 , 2008. Регистриран до ноември 2022. 2. Кипер W...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 јун 18:08SCANIA R 450

Voziloto e regirstrirano so zelen karton 2015g


45.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 јун 17:36SCANIA R 450

voziloto e ispravno registrirano so zelen karton. Euro6 2017god


70.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 јун 17:34Mercedes Actros 4144

Kamionot e vo odlicna sostojba 2009god. Registriran cela godina Pr...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 23:08se prodava MAN

MAN 2008g so pominati-km1050000 TEL:071-351-414


18.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 10:11Anlaser zastava turbo zeta

Anlaser za turbo zeta za super cena 5000mkd


8.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

01 јун 14:09diferencijal za man 403

prodavam ispraven diferencijal za man 403


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мај 23:51IVECO EURO KARGO 120 E 22 2007 GOD

IVECO EURO KARGO 120 E 22 2007 GOD VO DOBRA SOSTOJBA REDOVNO SERVISIR...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мај 10:56ЦЕРАДА 12,20м ДОЛЖИНА

СЕ ПРОДАВА ЦЕРАДА ВО КРЕМ БОЈА . 12,20м ДОЛЖИНА. ВИСИНА,3,50м СО ШНИР...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мај 10:01Man TGX 480

Voziloto e ispravno. Regirstrirano so zelen karton. 2013god. 850000km...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 12:30Zastava na delovi

Na delovi


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 09:54Avtodigalka rabotno vozilo

Registriran cela godina Nosivost 3500kg


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 09:53INSTRUMENT TABLA SAL TABLA ШАЛТ ТАБЛА MAN

СЕ ПРОДАВА ИНСТРМЕНТ ТАБЛА ШАЛТ ТАБЛА ЗА КАМИОН МАН КИПЕР ВО ИСПРАВНА...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 09:16Tam 110 t10 KIPER so hidraulicen volan

Tamot e vo super sostojba neregistriran so odlicen motor menuvac.Kipe...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 23:33Tam 110 t10 kiper original neispraven

Kamionot e original kiper defekt motor i sandukot originalniot mu e i...


1.600 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 23:33Se prodava Scania

Skanija 420 hpi 2004 kiper sistem retarder klima vebasto gumi 100%. K...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 21:45Sanduk za 3 osovinec damperski

4.8 dolg evtino. Boro. 071 340 874 071 340 874 ...


1.700 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мај 22:06Delovi man 460 tga

Se ima za man TGA 460 osven motor menjac vo ekstra sostojba deferenci...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мај 22:05Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам