Битола
                   
301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRZO AVTO KOMPLEKS - VW T5 -

1.9TDI / 1896 sm3 / 75 kw / 102 ks / 2008 god./ 243.000 km /


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

16 мај 15:22Man tga 41.480

Man tga 41.480 Kamjonot e vo perfektna sostojba mozi da se proba vo s...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 мај 14:50PRZO AVTO KOMPLEKS - VW TRANSPORTER T5 -

1.9TDI / 75 kw / 102 ks / 2007 god./ 330000 km


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

13 мај 13:28Potisni ploci i zamaec od mercedes

Potisnite ploci se od mercedes 35 so dve lameli i se skoro novi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мај 22:16MERCEDES 26-28

Informacii na br:070223442 MARKO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 мај 22:05Volvo FH 440 i kiper TRAILOR

Se prodava VOLVO FH 440 i kiper TRAILOR info: 075-269-257 078-620-4...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 мај 23:47se prodava MOTOR MERCEDES 381 PS - EUR 2

se prodava MOTOR MERCEDES, 381 PS - EUR 2 od avtobus, vo super sos...


111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 мај 18:29Kompresor

Se prodava poloven kompresor za klima za kamion mercedes do 1999 god...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 мај 10:50Dve novi stakla za Mercedes Actros

📍Се продаваат две нови Стакла за Mercedes Actros, здрави се✅. 📍Цен...


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 17:32DESEN FAR ZA IVECO STRALIS 2004GOD

📍Се продава десен Фар за Iveco Stralis 2004год Одлична состојба здра...


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 17:32Bos za Man 403

Bos pumpa so novi elementi servisiran kako nov


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 11:31Feder BPW

Federi za bpw osovina


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 11:31Reno Midlum 150

Kamionceto e vo odlicna sostojba. Za cisternite ima atest. Mozi i sam...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 09:23Volvo FH12 420hp / Moze zamena za kola

Voziloto e vo odlicna sostojba. Registrirano e do 05/2021


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 09:22Volvo FH12 460hp / Euro 3 ( Na Delovi)

Kamionot ima iskrivena shasija i osteten dolen del od kabinata, drugo...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 09:22razni vidovi na klipoj/klipovi,ima i klip od poluprikolka

site se vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 09:22BPV Osovini so Jastuci

BPV


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 09:22Scania 114L 380 / Euro 3

Vo odlicna sostojba Registriran do 03.2021 Godina na proizvodstvo -...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 09:19Termoking Carrier

Raboti i na struja i so kompresor


200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 апр 09:18Shtop (stop) za kamion

Shtop za kamion 075 515 432


500 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

29 апр 22:43Pumpa

Pumpa nova


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 апр 15:46abs -kabel i ptrden lager za man

nov lager za man


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 апр 07:34Rezervar za gorivo

Se prodava rezervar za gorivo..Rezervarot e vo dobra sostojba i ne e ...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

24 апр 10:11VOLVO FH 440 Euro 5 2008

- prodavam volvo 2008,E5 pominati 1.000.000 km vo odlicna sostojba i ...


11.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

22 апр 13:00Motor menjac man TGA 460

Motor i menjac aftomatik vo top sostojba na kamion se mozi dase proba...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 апр 20:19MERCEDES ACTROS MP4 1845 MEGA 12/2013!

Super sostojba,se naogja vo Bitola. Mozna e zamena so realni ponudi....


22.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 апр 09:19SLEP SLUZBA 24/7

Vrsime prevoz na avtomobili kombina traktori i sekakva zemjodelska me...


76.996.388 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 апр 09:37Duhtunzi za dekla 112ki za fap 14 14

Novi neupotrebeni


1.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 апр 19:53Vetrobran od Mercedes Atego 2007

Se prodava vetrobran od Mercedes atego 2007 godina, informacii na tel...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мар 16:31diferencijal za MAN

diferencijal za MAN 402 i 403


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 мар 14:07Man tgs

Se prodava 3 kamioni man tgs euro6 41.420 hardox kiper 20m3 zadno k...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мар 20:11Iveco delovi

Injektori i anlaser za iveko trakker cursor motor 072219605


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мар 09:56Man kiper

Kamionot e vo dobra sostojba Kontakt 075/ 319-086


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

24 мар 19:07MERCEDES BENZ UNIMOG U400 2007

Specijalno povekenamensko vozilo za letna i zimska sluzba. Odlicna so...


59 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 мар 18:43Man 8.180 2008 EURO 5

Man vo odlicna sostojba gumi na 80 % registriran do 03/2023 sanduk Mi...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 мар 18:52SE prodava Dobosi i glavini za bpv

Dobosi i glavini za bpv


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 мар 14:11SE prodava

PLOCA ZA SAMAR 7,5 Santimi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 мар 14:11SE prodava ФЕДЕР

БПВ ГЛАВИНИ И. ФЕДЕР ПЛАТНА ЗА ПРИКОЛИЦИ


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 мар 14:11SE PRODAVA VOLVO FH 12

SE PRODAVA VOLVO FH 12 VO ISPRAVNA SOSTOJBA NE REGISTIRANO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 мар 14:10DEKLA OD VOLVO FH 12 EURO 2

POLOVNO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 мар 14:09Страна 3 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам