Битола
                   
308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Volvo fl7

Servisirano e maslo filtri registracija do krajot na 2022 solidni gum...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

10 авг 18:45Промовирано

Iveco kiper

Iveko kiper 4osovinec 2000 god ispraven registriran tel 072219605


20.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 21:04Мерцедес 17 35

Се продава Мерцедес 17 35, произведен 1990 год, на федери напред и на...


10 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 10:33VEBASTO VOLVO FH 12

POLOVNO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 јан 18:50VEBASTO ZA DAF

Se prodava


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 јан 18:50Man tgs

Se prodava


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 јан 19:25Kabina za Actros

Se prodava kabina i dr Delovi za actros


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

13 јан 09:38MERCEDES AXOR DELOVI EURO 5

KAISI JASTUK ROLER


50 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

11 јан 21:23GUMI 385X55X19.5 I 315X60X22.5

GUMI POLOVNI 385X55X19.5 I POGONSKI 315X60X22.5


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 јан 13:35POLOVNO

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 јан 22:09SE prodava VEBASTO

VEBASTO


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 јан 22:08DELOVI

VOLVO FH 12


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 јан 22:08Volvo FH13 Euro 5 440

Volvo FH13 Euro 5 440 Godina na proizvodstvo 2007 Reparirani injekt...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

06 јан 19:08VLECNA SLEP SLUZBA ВЛЕЧНА ШЛЕП СЛУЖБА STEF 24/7

🚨SLEP SLUZBA 24/7 NIZ CELA MK🚨 📞072279907 24/7 📞 0...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

23 дек 16:57OSOVINA ZA DAF

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 дек 20:05Mercedes kiper

Pali vozi samo na ovaj broj 076-690-635


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

19 дек 22:20Mercedes 13-17 kiper kran

Pali vozi samo na ovaj broj cvonete 📞📞 076-690-635📞📞📞


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

19 дек 22:19LED DRL SVETLO SVETLA VODOOTPORNI

Нови LED DRL светла со голема моќност и произведени според најновата ...


700 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

15 дек 10:13SLEP SLUZBA “ORIZ”

slep sluzba pomos na pat prevoz na vozila, koli pomali kombinja i les...


70.544.333 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 ное 12:40MAN TGA 18.430 2004g

Kontakt tel -- Mende - 078202492 Kontakt tel -- Mende - 078202492 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

22 ное 12:20Se prodava Man

Se prodava Specialno vozilo za prevoz na trupci. Kontakt tel. +389 75...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

21 ное 19:39SE prodava ЛАДЊАК

СЕ ПРОДВА ЛАДЊАК ЗА ВОЛВО ФХ 12


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 ное 15:53ПОЛОВНО

СЕ. ПРОДАВА ЗАЕДНО И ПОСЕБНО


120 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 ное 15:52DELOVI ZA TURBO ZETA.ZETA ..

lenti tapogravski stopoj zadni dva Info 078 607-779


1.234 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 ное 09:48Iveco eurocargo 120e22 2007 godina

Kamion iveco eurocargo 120e22 2007 godina so pominati 580 000 km nosi...


7.999 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 ное 21:58Noz za cistenje sneg

Sirina 2.90m Poveke info na mob 076671111 076671111 076671111


1.600 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 окт 14:28Polovni gumi

Prodavam gumi za kamion i prikolka


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 окт 08:44LAGERI ZA VOLVO FH12 STANDARD

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 окт 21:10SE PRODAVA

TABLA OD VOLVO FH 12


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 окт 19:56DELOVI ZA VOLVO 420

Za podetalni info na Tel: 075/390 399 075/390 399 075/390 399


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

07 окт 16:28Zastava Turbo Zeta

Ispravna sostojba godina 1991 dopolnitelni informacii na telefon


2.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 окт 14:39Filter za vozdusen turbo zeta mann

Nov mann Info na 078\607-779


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

30 сеп 18:58универзално повеќенаменско возило - зимска и летна служба

Половно возило Унимог со опрема за косење патишта во одлична состој...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 сеп 10:41Kompresor za vozduh Actros MP4

Kompresorot e ispraven izvaden od Mercedes Actros MP4 2014 god Zaine...


20.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

14 сеп 10:24Одличен камион IVECO

Се продава камион IVECO 420, 2008 ноември, шалтер, платформа, многу ...


4.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

14 сеп 09:59Rezervar za nafta od DAF

Rezervar za nafta 900 litri aluminski ispraven so se sonda i plovak z...


9 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 авг 09:37386/65/22.5 315/70/22.5

Polovni gumi vo dobra sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

07 авг 12:51И

СЕ ПРОДАВА МЕЊАЧ ЗА ВОЛВО ФХ 12 И НОГАРА ЗА ПРИКОЛИЦА


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 авг 21:17delovi za kamion zastava 650

BOSH PUMPA ALTERNATOR zamaec dekla zvono,maslena pumpa, i dr del...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 јул 22:35Kafemat na 24w

Kafemat na 24w pogoden za vo kamion ili za vo avtobus vo odlicna sost...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 20:14Mercedes 12 13 vo odlicna sostojba

Mercedes 12 13 vo odlicna sostojba registriran


2.200 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 мај 18:23Страна 5 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам