Битола
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kabli za struja

Se prodavaat dva kabli za struja za kamion, vo super sostojba. Za pov...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Sijalicki H7, H4, H3 24V za kamion originalni germanski

Se prodavaat novi originalni sijalicki za kamion, sredno pozicija, do...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Kandzi i kapacki za rezervar

Se prodavaat polovni i novi kapacki za rezervar i kandzi za zaklucuva...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Kapaci za shtopovi, svetla

Se prodavaat kapaci za shtop svetla. Za povekje informacii na telefon...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Volan za MAN TGA TGX

Se prodava volan za MAN TGA TGX, kako nov. Za povekje informacii na t...


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 17:31Dajc 130 T10

Se prodava dajc iskljucivo namenet za tovar na drva.... Kamionot e na...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 јун 14:57Mercedes

mercedes 1519 proizveden 1971 ekstra sostojba 7000evra


7.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јун 23:36Pumpi i reduktori za kiper

Se prodavat poveke vidovi reduktori I pumpi za kiper Sistem


111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 мај 10:08Menjac I hladnak za man 8/150.160

Vo ispravna sostojba


111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 мај 19:36Injektori za MAN TGA

Se prodavaat originalni germanski injektori za MAN TGA ispravni vo su...


80 €
или предлог цена
Битола

Камиони

16 мај 17:22Kabli za palenje

Se prodavaat 4 kompleti kabli za palenje za kamion so debel sprovodni...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

02 мај 13:09Atego 1828

Se prodava atego vo odlicna sostojba 2000 god reg poveke inf Na tel 0...


88 €
или предлог цена
Битола

Камиони

25 апр 22:19Feder platna

Feder platna za mercedes


60 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 апр 08:35Man Tgx 18440 EEV XLX MEGA

*** KONTAKT NA VIBER na brojot*** viber: +359898553338 ...


14.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 апр 19:39Rolni za tahograf novi

Se prodavaat rolni za tahograf. Za povekje informacii na telefon.


200 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

22 мар 14:19Kamion vlekach

Volvo 2009g-dvoosovinec-800 000km-euro5-440ks-vo top sostojba


16.500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 мар 13:00GUMA FULDA 315/60 R22.5

Se prodava guma FULDA 315/60 R22.5, Vo dobra sostojba, Cena: po do...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

03 мар 10:16GUMA DUNLOP 315/60 R22.5

Se prodava guma DUNLOP 315/60 R22.5, Vo dobra sostojba, Cena na guma...


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

03 мар 10:15Kutija za menjac ZF

Se prodava Kutija od menjac za zf


11 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 јан 09:52Profesionalen GPS za vozila

Profesionalen GPS za sledenje na vasite vozila


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 23:19MAN 18410

Se podava Vlekac MAN komplet so se polupriklka Kogel 35m3. Godina na...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 дек 18:03Renault premium vlekac 97g

Vlekac reno premium 1997 god Ispravna sostojba Istecena registracij...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

12 дек 08:36Drzaci za volan

Se prodavaat dva drzaci,za volan, ispravni zdravi se. Cena na parce:1...


10 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 дек 11:03GUMI 385/55 R22.5 za poluprikolka

Se prodavaat 4 gumi 385/55 R22.5, za poluprikolka, Gumite se solidni,...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

02 ное 07:48SASIJA OD poluprikolka

Se prodava sasija od poluprikolka ladnjaca moze samo osovinite po dog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

31 окт 14:08Komplet plocki za kocnici

Se prodavaat komplet plocki za kocnici skoro novi za kamion, prikolka...


20 €
или предлог цена
Битола

Камиони

08 окт 16:51Tam T80 dupla kabina Patar

Se prodava Tam Patarce vo ispravna sostojba i registrirano. Pali vozi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

25 сеп 17:20Se prodava Zastava 8.35

Napraven servis pali vozi 2 novi akumulatori lamela potisna nova i pu...


100.000 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

12 сеп 19:23Iveco stralis troosovinec

2006 godina(eur3) 700.000km realni zamena za prikolicar so mk tabli...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

10 сеп 17:21Mercedes Benz-Actros 1844 I Prikolka Meriling

Се продаваат: Камион Mercedes- Benz Actros 1844 2004 година и Прикол...


3 €
или предлог цена
Битола

Камиони

31 авг 17:26Se prodavaat SCANIA I MAN

Se prodavaat Kamion Man 464 2000 god. Kamion SCANIA 124 470 2002 god....


9 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 авг 07:18Motor za brisaci za Mercedes 24V

Kontakt telefon: +38975427593 Zlatko


50 €
или предлог цена
Битола

Камиони

27 авг 07:55SCANIA 124 R420 EEV 2011 MEGA KOMPLET SO KRONE 2005

Se prodava Scania R420 EEV MEGA komplet so poluprikolica Krone Mega 2...


18.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 авг 09:26MAN 19403 kiper

odlichna sostojba godina na proizvodstvo 1998 retarder templomat...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

19 јул 11:28Продажно камионче Фиат дукато

Продажно камионче Фиат дукато, во возна состојба. Прекрасно опремен п...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

16 јул 14:06MAN 19-39

MAN 19 39 god.06 so kiper sistem,retarder,KLIMA ADR sistem.Smith polu...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

02 јул 15:35Mercedes Benz 12-19

Se prodava mercedes benz 12-19 kiper . inf. na tel 071-385-659 071-...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 мај 16:59Sanduk za troosovinec meiler kipper

Poveke informacii na telefon 078219641


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

07 мај 12:20MERCEDES KIPER 26/32

SE PRODAVA MERCEDES KIPER 26/32. PRVA REGISTRACIJA 1987 GODINA. NE E ...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

06 мај 15:04Volvo FH12 420, Kogel poluprikolka

registrirani do 11ti mesec poluprikolka 38m3


10.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 мај 13:00Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам