Битола
                   
310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamion DAF XF 105 i Poluprikolka KOEGEL

Se prodava kamion DAF XF 105 - 2007 god registriran do 12.09.2019 i ...


14.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 апр 12:44KUPUVAM KAMION NA BG.TABLI NA OTPLATA

Kupuvam kamion na bg.tabli na otplata dajte ponudi


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 мар 12:19СЕ ПРОДАВА камион ΜΑΝ

1. Се продава камион ΜΑΝ производство 1995 , 294 kW , 11967 cm3 , во ...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

28 фев 17:55Ford Tranzit 2.5 643

Ford tranzit 2.5 dizel vo odlicna sostojba kiper.


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

15 фев 20:44Dispecer

PONUDA: potrebni se kamioni (3axel/osovini) za Eskilstuna(Sweden) na ...


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 18:25KUPUVAM IVECO STRALIS (ZAKOCEN MOTOR ILI POGOLEM PROBLEM)

Mi treba iveco stralis na mk tabli so zakocen motor ili pogolem probl...


41.111 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 фев 18:25MERCEDES ACTROS 1845 EURO 6 MEGA!!-2013

Kamionot e vo top sostojba,so novi gumi,navigacija fabricka so golem ...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

26 јан 11:18SLEP SLUZBA "MAJOR"

SLEP VLECNA SLUZBA "MAJOR" vlecenje na sekakov vid na vozila vo zemja...


70.237.003 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 јан 09:59MERCEDES 12 13 MILER KIPER 1991 GODINA(ODLICEN)

SE PRODAVA MERCEDES 12 13 MILER KIPER 1991 GODINA KAMIONOT E VO O...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јан 13:55WURTH H7 24V 70W sijalica sijalici svetlo kratko dolgo pozic

WURTH H7 24V 70W Halogen Standard sijalicka nova nekoristena taa sto ...


450 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јан 22:20sijalica sijalici svetlo H4 24V 75/70W kratko dolgo pozicija

HELLA H4 24V 75/70W Halogen Standard sijalicki 5 komada po 250 mkd pa...


250 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јан 22:20sijalica sijalici svetlo H7 24V 70W kratko dolgo pozicija

HELLA H7 24V 70W Halogen Standard sijalicki 2 komada po 199 mkd parce...


200 МКД
или предлог цена
Битола

Камиони

03 јан 22:20Se prodavat 3 vlekaci komplet

Man 362 man 463 i volvo fh 12 kamjonite se ispravni pali vozi se pr...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

23 дек 23:26Mercedes kiper

Mercedes 15 19 kiper se ispravno na nego mnogu jak kamion


3.800 €
или предлог цена
Битола

Камиони

11 дек 18:35VOLVO FH 13 440 EURO 5 MEGA-08

Kamionot e vo odlicna sostojba,so aluminski bandasi,michelin gumi kom...


2 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 ное 09:53ZAVARUVANJE ALUMINIUM

PROFESIONALNO ZAVARYVANJE NA ALUMINIUM.USLUGI KOI GI NUDAM SE ZAVARYV...


100 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 ное 21:09Man 403 97g triosovini vlekac kiper trupcar so klima

Kolata e vo odlicna sostojba prednica so luft platna so kiper pumpa ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

30 сеп 22:53man deferencijal od 403 vlekac kompleten

komplet so tapani dobosi gurni krikovi amortizeri i V SPONA viber 00...


666 €
или предлог цена
Битола

Камиони

29 сеп 16:53volvo furgon fh 12

se prodava furgon volvo fh 12, 400ks,automatic, model 2007,euro 5,so ...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Камиони

04 сеп 14:29ET-Logistic ---Dispecerski uslugi

Profesionalno vodenje na vashite kamioni niz Skandinavija I Evropa. ...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 сеп 14:25Mercedes Actros 1843

Se prodava Actros vo odlična sostojba poveke inf na tel


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

20 авг 11:38Iveco magirus (registriran)

Se prodava Iveco vo odlična sostojba registriran dobri gumi mozi i be...


7 €
или предлог цена
Битола

Камиони

20 авг 11:38Intarder za ZF

Intarder i dr delovi za zf


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 авг 11:41Sanduk za kamionce

Se prodava sanduk za kamionce aluminiumski mn zacuvan


500 €
или предлог цена
Битола

Камиони

09 авг 11:41Slep sluzba

Prevoz na site vidovi vozila vo zemjata i stransvo 070312985 070312...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

01 авг 10:59Prikolka

Prikolka 3 osovinka mn dobra za povejke informaci cvoni samo na ovoj ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јул 09:39Se prodava man I mercedes

Pali vozi se ispravni spremni za rabota Merceces 19 28 Man 19.403 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јул 09:35Man kiper 281

Pali vozi spremen za rabota .mozi I zamena samo.na ovaj broj 076 690 ...


5 €
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јул 09:34Tam 1991god

Registrirano pali vozi samo.na ovoj broj... 076 690'635


По Договор
или предлог цена
Битола

Камиони

18 јул 09:34Камион Мercedes Atego 18 28

Се продава камион "Mercedes Atego 18 28" увезен од Холандија,со раз...


1 €
или предлог цена
Битола

Камиони

17 јул 07:38Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам