899 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУЛИ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 74990 д...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

IPhone 8 X Xr Xs 11 11 Pro / Max 12 Pro / Max 13 Pro / Max

Telefonite se kako novi,Bez nikakvi Zabeleski so Garancija Ne se Ek...


1 €
или предлог цена
01 јул 13:45Промовирано

Galaxy A33 5G nov neodpakovan

Nov zemen od a1


18.600 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
19.000 МКД
Вчера 23:25Iphone 12 pro 128gb mint condition

Se prodava Iphone 12 pro 5G 128gb Gold stainless steel Telefonot ...


749 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
Вчера 21:07Iphone 12pro 128gb kako nov !

Iphone 12pro bes grepka kako nov Cena za zamena 760 Za kes720 Na...


720 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
725 €
Вчера 19:14Samsung Galaxy S8

Se prodava zacuvan


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:18OVATION studio -GPS navigacija za ANDROID + satelit FIX

www.facebook.com/GPSMacedonia Imame ogromno iskustvo i znaenje , nud...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 18:12SAMSUNG GALAXY A51

Kako nov,bez grebki,malce koristen.Raboti so site karticki,komplet ku...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54Се продава! Huawei p20 lite

Се продава Huawei p20 lite во одлична состојба! Цената не е фиксна!


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 МКД
Вчера 16:39Samsung J 3

Telefonot e dobro zacuvan i ispraven


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 16:36Samsung Galaxy A71 128/6GB Top Cena!!! Vili Mobile

Samsung Galaxy A71 128/6GB Sitni znaci na koristenje Funkcionira b...


8.790 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 15:06  НОВ ОГЛАС

iPhone 13 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 13 Pro 128gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godi...


62.990 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03Iphone 6s

Iphone 6s super zacuvan ispraven komplet so nova baterija originalna ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 13:58Apple IPhone 11 128GB Top Cena Vili Mobile

Se prodava,,Apple iPhone 11,,128GB Funkcionira bezprekorno,bez nika...


24.390 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
25.500 МКД
Вчера 13:12  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A72 Top Cena Vili Mobile

Samsung Galaxy A72 Odlicna sostojba,bez Zabeleski/Garancija >Mozi ...


15.990 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
17.500 МКД
Вчера 13:09  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A32 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A32 Fabricka Sostojba,kako Nov Operatorska Garancija...


9.490 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.800 МКД
Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava tastatura za tablet skroz nova

Se prodava tastatura za tablet skroz nova ista kako na slikata za sam...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:37PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kup...


8.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 12:15iPhone 12 Mini 64gb

Telefonot e kako nov se orginal nisto ne e smeneto 64gb e i raboti na...


450 €
или предлог цена
Вчера 11:54Samsung Galaxy A13 NOV

Se prodava nov, neotpakovan telefon - Samsung Galaxy A13


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:48XIAOMI REDMI NOTE 10S

SE PRODAVA XIAOMI REDMI NOTE 10S 6/128 FUUL PACK EKSTRA MOBILEN BEZ T...


9.600 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.900 МКД
Вчера 11:44SAMSUNG A32

Samsung A32 nov ne otpakovan so 2 god. Garancija Cena 13 000den Inf...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:35IPHONE 7

Prodavam IPHONE 7 rose gold so neispravno HOME BUTTON kopce, telefono...


65 €
или предлог цена
Вчера 11:25  НОВ ОГЛАС

Iphone 12 pro ekstra socuvan

Prodavam iphone 12 pro prva raka. Ja poseduvam originalnata kutija i ...


690 €
или предлог цена
Вчера 10:43Huawei P9 lite mini

odlicno socuvan telefon Lice za kontakt 079-229-362


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:42Sony Xperia L3

Odlicno socucan telefon bez nitu edna mana Lice za kontakt 079-229-...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:41Huawei y5 2018

Telefonot e ispraven. Raboti na site sim karticki


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:03  НОВ ОГЛАС

Apple iPhone X

Telefonot e ekstra zacuvan, seuste ja ima orginalnata baterija. Post...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Вчера 05:09Prodavam Xiaomi Redmi 9 Carbon crey

Telefonot e vo odlisna sostojba I e pod garancija . Za poveke informa...


5.500 МКД
или предлог цена
04 јул 22:41Iphone xs max

Ajfonot e kupen od Amerika i e vo odlichna sostojba, battery health ...


350 €
или предлог цена
04 јул 20:45SAMSUNG Galaxy Note 20 rosegold

SAMSUNG Galaxy Note 20 Rose gold Komplet kutija polnach Sleduva...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
04 јул 20:08Se prodava Nokia

Nokia 100 - 300den Nokia 7230 - 500den Nokia 2700c - 300d...


300 МКД
или предлог цена
04 јул 20:08Se prodava Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T, zacuvan, vo ispravna sostojba so polnac.


7.000 МКД
или предлог цена
04 јул 20:08SAMSUNG GALAXY A03

Zemen od A1 na 1vi juli, ne otpakuvan ,ne aktiviran so 2god. garancij...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
04 јул 18:35Prodavam XIAOMI MI 10T PRO,kako od salon,full paket.

Tel.e nov.Telefonot e koristen dve nedeli.raboti na Android 12 i sedi...


350 €
или предлог цена
04 јул 16:28Samsung A315G/DS

Телефонот оди со кутија и додатоци, користен 1 година, зачуван како н...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
04 јул 14:44Iphone 6s I Iphone 7

IPhone 6s 16 giga bel cena 4000 denari IPhone 7 32 giga crn cena 70...


1 €
или предлог цена
04 јул 13:31Xiaomi Mi A3

Се продава Xiaomi Mi A3 во одлична состојба, многу малку користен. 4...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
04 јул 12:03Se prodava neotpakovan Samsung A03

Bez zameni telefonot e orginalen so deklaracija za poteklo i ne e eks...


6.999 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.999 МКД
04 јул 10:17se prodava 13pro max

Se prodava iphone 13 pro max raboten eden mesec battery health 99% be...


1.050 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.090 €
04 јул 10:15Iphone 11 PRO MAX - одлично сочуван

Продавам одлично сочуван Iphone 11 ProMax, neverlock со оригинален по...


500 €
или предлог цена
04 јул 10:08Samsung S10 kako nov - mobicom

Samsung S10 8/128 gb. Silver boja kako novi. Komplet kutija so site ...


13.000 МКД
или предлог цена
04 јул 07:59Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам