875 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 PRO MAX FULL PACK

Iphone 11 Pro Max 64Gb crna boja Komplet kutija so site dodatoci B...


29.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 10:27Промовирано

HITNO PRODAVAM TELEFONI

HITNO PRODAVAM TELEFONI. Sekoj za 1000 den. Kontakt lice Biljana te...


1.000 МКД
или предлог цена
03 фев 19:51Radio CD mp3 ZAMENA za MOBILEN samo Bitola

Radio za kola zamena za MOBILEN Inf 078 365 045.


По Договор
или предлог цена
31 јан 13:04Mi note10s.ram 6/128gb.NOVI 24m.gar.mobistrk

Mi note 10s.ram 6/128gb.NOVI 11900d 24m.gar. mobistrk mozi staro za ...


11.900 МКД
или предлог цена
24 јан 11:08Honor 8x.ram 4/64gb.kako nov malce rab.mobistrk

Honor 8x ram 4/64gb.kako nov malce raboten4900d.


4.900 МКД
или предлог цена
24 јан 11:07Iphone 7 zaklucen disabled

Telefonot e zaklucen . Ima i icloud.


69 €
или предлог цена
23 јан 17:24Novi telefoni Alkatel 2053

Telefonite se Novi ne otpakovani Alkatel 2053 Doro 1370 Cena 2500 ...


1.500 МКД
или предлог цена
20 јан 12:19iPhone 6s 7 8 X Xr Xs 11 11 Pro Max So Garancija

-Telefonite se kako Novi,Bez znaci na koristenje -Fabricka sostojba ...


1 МКД
или предлог цена
17 јан 16:31Honor 50 lite nov GONI

Se prodava Honor 50 lite nov 6GB-128GB Ekstra cena


15.000 МКД
или предлог цена
17 јан 12:09Se Prodava Nokia

Se prodava Nokia 1100 400 tel. 077578870


400 МКД
или предлог цена
11 јан 15:42iPhone 11 Pro Max 64/512GB Garancija Vili Mobile Mozni Zamen

Fabricka sostojba,Kako Novi Bez nikakvi Zabeleski so Garancija Fa...


629 €
или предлог цена
11 јан 13:49Redmi9t.4/128g.novi.24m.gar.bat.6000ah.mobistrk

Redmi 9t.novi ram 4/128g.kam.48mp.bat.6000ah.24m.gar.a1 mobistrk 7900...


7.900 МКД
или предлог цена
09 јан 07:30Iphone 8 Plus GONI

Iphone 8 Plus Crn 64GB Kako nov !!


250 €
или предлог цена
08 јан 12:17Iphone 7Plus Red product 256GB GONI

Se prodava Iphone 7 Plus Red Product 256 GB kako nov


220 €
или предлог цена
08 јан 12:17Se prodava iPhone XS 256GB (GOLD)

Se prodava iPhone XS 256GB GOLD Face ID NERABOTI, se drugo e vo odl...


300 €
или предлог цена
08 јан 02:34Samsung J3 2016

Maticna ispravna samo ekran mu fali


500 МКД
или предлог цена
07 јан 22:21Oppo R9

Donesen od Avstralija treba samo ekran da mu se smeni


2.000 МКД
или предлог цена
07 јан 22:13Samsung J6

So skrsen ekran Da mu se stavi ekran ke raboti


1.500 МКД
или предлог цена
07 јан 22:04Nov neotpakovan Redmi 9A so 24 meseci garancija

Redmi 9A nov neodpakovan so 24 meseci garancija kupen od VIP na 04 01...


5.000 МКД
или предлог цена
04 јан 18:29Se Prodava Nokia

PRODADEN


400 МКД
или предлог цена
03 јан 12:13Продавам телефон Huawei Honor p20

Продавам телефон Huawei Honor p20 Телефонот е без гребнатинки и ошт...


6.500 МКД
или предлог цена
02 јан 11:02A20e ram3 mem.320. Site boi 24m.garA1 novi Mobi strk

a20e bleck ram.3/32gb.malce raboten gar.12m. odlicno socuvan 4900d.....


3.900 МКД
или предлог цена
31 дек 06:40Apple iPhone 11 Pro Max Kako Nov

-Apple iPhone 11 Pro Max -Kako nov,bez Zabeleski/Garancija


629 €
или предлог цена
30 дек 13:04Samsung Galaxy A03s Nov GONI

Samsung Galaxy A03s Nov 24 meseci VIP garancija Neaktiviran Ekstra c...


9.000 МКД
или предлог цена
29 дек 14:19Iphone 5s 64GB

Prodavam iphone 5s 64GB. Telefonot si funkcionira bez problem. Se pro...


3.000 МКД
или предлог цена
28 дек 16:39Apple iphone xr skrsen so icloud

Telefonot e skrsen napred i nazad i ima icloud. Mozi da se koristi za...


90 €
или предлог цена
27 дек 07:53Blackview bv 7000

Mnogu zdrav i silen telefon pogoden za majstori. So Gorilla glass, n...


4.000 МКД
или предлог цена
25 дек 05:25Huawei P smart 2021 kako nov GONI

Huawei P smart 2021 kako nov 23 meseci garancija Ekstra cena


8.000 МКД
или предлог цена
23 дек 11:52ALCATEL mobilen

alcatel 508 sleduva so polnac ispraven cena 500 denari


500 МКД
или предлог цена
22 дек 20:48Prodavam Samsung Galaxy A21s so garancija

Prodavam Samsung Galaxy A21s so uste edna godina garamcija, polnac. N...


1 МКД
или предлог цена
Новаци / Битола

Мобилни телефони

21 дек 20:35Prodavam Iphone 6 vo odlicna sostojba

Dobro zacuvan,nema osteta Za poveke informacii javete se na: 0...


1 МКД
или предлог цена
21 дек 20:28Samsung a12 zamena za iphone

Mozi zamena za iphone


8.000 МКД
или предлог цена
20 дек 17:40Huawei mate20lite.4/64gb.malce raboten kako nov mobistrk

Huawei mate20 lite.ram 4/64gb.ful pakovajne malce raboten kako nov be...


5.500 МКД
или предлог цена
19 дек 10:48Huawei Honor 50 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Huawei Honor 50 5G 6/128GB Black, green. Kamera 108mp. Telefonite se ...


21.990 МКД
или предлог цена
17 дек 07:51Samsung s7 edge. S5. A8. C5220

C5220-20€-raboti


1.000 МКД
или предлог цена
16 дек 15:30Samsung A03s.ram 3/32gb.novi 24m.gar.mobistrk

A03s ram 3/32gb.novi gar.24.m.mobi strk 6990d.


6.990 МКД
или предлог цена
16 дек 07:30İphone 8 plus

İPhone 8 plus so skrsen ekran 078 326 961 Jasmin


2.500 МКД
или предлог цена
15 дек 20:59Samsung A8 Itnooo

Samsung A8 vo ispravna sostojba socuvan se prodava itnoo 5500 den fik...


4.500 МКД
или предлог цена
11 дек 17:38MOBILEN TELEFON OTPOREN NA PAGJANJE UDARI 2 SIM karticki

Koristen so 2 SIM karticki za 2 broja/operatori, so sijalicka, otpore...


25 €
или предлог цена
11 дек 15:29Apple iPhone Xs Odlicna Sostojba Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Apple iPhone Xs, -Odlicna sostojba,Bez Zabeleski/Garan...


20.990 МКД
или предлог цена
10 дек 13:02Moto one macro 4/64gb.kam.48mp.malce rab.mobistrk

Motorola one macro ram.4/64gb.kam.48mp.malce raboten odlicno socuvan....


3.900 МКД
или предлог цена
09 дек 07:50Страна 11 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам