913 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

HUAWEI p40 128GB 6GB RAM

TELEFONOT E NOV SO GARANCIJA OD A1 I KOMPLETNA KUTIJA


9.000 МКД
или предлог цена
05 авг 23:42HUAWEI Y6P(2020)

Prodavam huawei y6p 2020godina vo odlicna sostojba. Kupen od neptun,r...


5.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.800 МКД
05 авг 20:46Huawei Nova 5T

Prodavam Huawei Nova 5T vo fabricka sostojba Bez niedna grepka Bespre...


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
10.000 €
05 авг 20:42Redmi note 10 Novi 4/128gb.kam.48mp.mobistrk

Redmi note 10 5g.raboten samo 2 nedeli 24m.gar.a1 7900d.nov


7.900 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
9.900 МКД
05 авг 17:56Se prodava A1 Alpha 20

Se prodava A1 Aplha 20 uste pod garancia tel e kako nov


5.500 €
или предлог цена
05 авг 12:14IPhone 8 X Xr Xs 11 11 Pro / Max 12 Pro / Max 13 Pro / Max

Telefonite se kako novi,Bez nikakvi Zabeleski so Garancija Ne se Ek...


1 €
или предлог цена
05 авг 11:58Samsung Galaxy A22 5G Model 24m. Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A22,,5G Model Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija M...


10.990 МКД
или предлог цена
05 авг 11:58Samsung Galaxy S21 Plus 5G Kako Nov Vili Mobile

Se prodava,,Samsung Galaxy S21 Plus,, -Fabricka Sostojba,Bez Nikakvi...


549 €
или предлог цена
05 авг 11:58Samsung Galaxy S20 Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy S20 EU Model -Fabricka sostojba,Kako Nov -Bez nika...


20.490 МКД
или предлог цена
05 авг 11:58Apple IPhone Xr Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Apple iPhone Xr,,Red Product -Odlicna sostojba,Bez,Zab...


15.990 МКД
или предлог цена
05 авг 11:57Apple IPhone 8 Plus Top Cena!!! Vili Mobile

Apple IPhone 8 Plus Bez Nikakvi Zabeleski so Garancija Sledi so Do...


12.790 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.000 МКД
05 авг 11:57Prodavam telefon / Продавам телефон Xiaomi Poco M4 Pro 5G

Телефонот е нов,од А1 со гаранција 24 месеци


12.500 МКД
или предлог цена
05 авг 11:25Google Pixel 4a 5G Black od USA

Google Pixel 4a 5G Black - raboti na site mrezi


380 €
или предлог цена
04 авг 22:59IPHONE 12 128 GB WHITE NOV 9 MESECI GARANCIJA 100% baterija

Informacii samo na 079/273-965 079/273-965 Kupen nov na 25ti April 2...


550 €
или предлог цена
04 авг 21:17SE PRODAVA IPHONE 11 64G

Bez zabeleska kako nov 
Koristen so zastitno staklo i maska
 True t...


23.000 €
или предлог цена
04 авг 21:15Се продава! Huawei p20 lite

Се продава Huawei p20 lite во одлична состојба! Цената не е фиксна!


4.300 МКД
или предлог цена
04 авг 19:26Iphone 7

Iphone 7 vo odlicna sostojba so nova baterija battery health 100% ht...


100 €
или предлог цена
04 авг 19:10Samsung s21 plus

Prodavam samsung s21 plus kupen od vip operator so validna garancija ...


560 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
565 €
04 авг 16:59Samsung s6 edge

Telefonot e dobro zacuvan i ispraven. Raboti na site sim karticki. Mo...


90 €
или предлог цена
04 авг 07:19Iphone 8 Plus 64 GB

Se prodava Iphone 8 Plus 64 GB Bela boja Bez ostetuvanja Samo kori...


11.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.999 МКД
03 авг 20:44Samsung S21 Ultra 5G 256GB/ram12GB

Samsung S21 Ultra 5G 256/12GB Black Dvo novi maski kompletna kutij...


800 €
или предлог цена
03 авг 16:07Samsung Galaxy A33 Nov Neaktiviran

Samsung Galaxy A33 5G Nov,Neaktiviran Mozi da se vidi na lice mes...


15.990 €
или предлог цена
03 авг 15:28Apple IPhone 13 Nov Celofan 12m. Garancija Vili Mobile

Se prodava,,Apple iPhone 13,,White Nov,Celofan 12 meseci Garancija ...


51.490 МКД
или предлог цена
03 авг 15:27iPhone 11 Pro Max Kako NovGarancija Vili Mobile

Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi Zabeleski so Garancija >Moz...


549 €
или предлог цена
03 авг 15:27Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Nov 24m. Garancija Vili Mobile

-Nov,nekoristen,Neaktiviran >Moznost za dostava preku Kargo


16.990 МКД
или предлог цена
03 авг 15:27Nov Alcatel 1 (2021)

se prodava nov Alcatel 1 (2021) po poniska cena neotpakuvan so 24 mes...


5.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:45samsung j6 za delovi

samsung j6 2018 poloven za delovi puknat displeo e


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
02 авг 22:56motorola moto g9 4gb 64gb defekt

mobilniot e so kutija kupen nov ne e vo funkcija za delovi


2.500 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
3.500 МКД
02 авг 22:56Samsung A51 komplet kutija

se prodava samsung A51 komolet kutija bez zameni tel 076668909 Andrij...


7.500 €
или предлог цена
Могила / Битола

Мобилни телефони

02 авг 18:05Xiaomi redmi note 10 5g NOV !!!

Telefonot e nov nekoristen. Neotpakovan so gatancija od a1. Mozna e z...


9.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.500 МКД
02 авг 12:54A22..5g.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

A22..5g.ram.4/64gb.novi 24m.gar a1 mobistrk 10500d


10.500 МКД
или предлог цена
02 авг 11:37A13.ram.4/64gb.NOVI 24m.gar a1.mobistrk

A13 ram4/64gb kam.48mp.24m.gar.a1 novi 9500d.mobistrk


9.500 МКД
или предлог цена
02 авг 11:35PRODAVAM ONEPLUS NORD N10 5G SUPER ZACUVAN SO GARANCIJA

Prodavam super zacuvan oneplus nord n10 5g so garancija 24 meseci kup...


8.000 МКД
или предлог цена
01 авг 12:59Samsung ACE s8350

Се продава мобилниот телефон, малку користен. Мобилниот е исправен ,...


2.000 МКД
или предлог цена
01 авг 12:18Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


16.990 МКД
или предлог цена
01 авг 10:05Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
01 авг 10:05Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Dual sim i raboti na site karticki Full pak...


9.000 МКД
или предлог цена
01 авг 01:06Samsung Galaxy S9 kako nov

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA. Kak...


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
31 јул 23:27Samsung Galaxy A13 NOV

Se prodava nov, neotpakovan telefon - Samsung Galaxy A13


10.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.500 МКД
31 јул 23:27SAMSUNG GALAXY A51

Kako nov,bez grebki,malce koristen.Raboti so site karticki,komplet ku...


8.500 МКД
или предлог цена
30 јул 15:59Страна 3 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам