897 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IPhone 8 X Xr Xs 11 11 Pro / Max 12 Pro / Max 13 Pro / Max

Telefonite se kako novi,Bez nikakvi Zabeleski so Garancija Ne se Ek...


1 €
или предлог цена
01 јул 13:45Промовирано

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ЈУЛИ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 74990 д...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Iphone 12 pro 128gb mint condition

Se prodava Iphone 12 pro 5G 128gb Gold stainless steel Telefonot ...


749 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
25 јун 22:55Samsung Galaxy S9 kako nov

Se prodava mnogu malku koristen Samsung Galaxy S9, kupen od USA. Kak...


15.000 МКД
или предлог цена
25 јун 13:55Samsung Galaxy A13 NOV

Se prodava nov, neotpakovan telefon - Samsung Galaxy A13


10.500 МКД
или предлог цена
25 јун 13:50Samsung A13 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A13 4/64gb Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


8.990 МКД
или предлог цена
25 јун 09:57Iphone 11 128GB GREY

Iphone 11 128gb Momentalno e vo AUS , ke bidi donesen MK vo juni ,...


490 €
или предлог цена
24 јун 23:30Redmi 9a novi 32gb.24m.gar.mobistrk

Redmi 9a ram 32gb 4900d.20m. Gar. A1 Malce raboten kako nov mobistrk


4.900 МКД
или предлог цена
24 јун 07:48IPHONE 11 256

Perfekten


460 €
или предлог цена
24 јун 07:34IPHONE 11 PRO MAX

Kako novi


580 €
или предлог цена
24 јун 07:33IPHONE 12 PRO 512

Telefonot e kako nov


780 €
или предлог цена
24 јун 07:32IPHONE 12 PRO MAX 256

Odlicen kako nov


850 €
или предлог цена
24 јун 07:31SAMSUNG S21 ULTRA

Kako nov


760 €
или предлог цена
24 јун 07:30Xiaomi

Xiaomi Note 10s нов неотпакован, купен пред неколку месеци од Т моби...


11.000 МКД
или предлог цена
22 јун 23:32Iphone - Power Bank Jlw-X2

Baterija i maska dve vo edno odlicna. 5000mAh


30 €
или предлог цена
22 јун 18:43Apple IPhone X 256GB Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Apple iPhone X,,256GB -Odlicna sostojba,Bez Zabeleski/...


15.490 МКД
или предлог цена
22 јун 17:53Samsung Galaxy A13 Nov 24m. Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A13 Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija Setec


8.990 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
22 јун 15:55NEW XIAOMI 11T - НОВ НЕОТПАКОВАН

ЦЕЛОСНО НОВ во целофан неотпакуван. Опис: ➤Телефонот е Нов - Неотвор...


20.000 МКД
или предлог цена
22 јун 15:08Se Prodava Motorola, mnogu zacuvan

Se Prodava: Motorola V3, rabotj na site mrezi 800d tel. 07757887...


800 МКД
или предлог цена
22 јун 14:07Se prodava Nokia

Nokia 100 - 300den Nokia 7230 - 500den Nokia 2700c - 300d...


300 МКД
или предлог цена
22 јун 14:07Se prodava Huawei Nova 5T

Se prodava Huawei Nova 5T, zacuvan, vo ispravna sostojba so polnac.


7.000 МКД
или предлог цена
22 јун 14:07Samsung A33 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung A33 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EV...


16.900 МКД
или предлог цена
22 јун 10:35iPad 2th iPad 3th generation nano

Се продаваат iPad втора генерација и iPad 3 генерација нано заклучени...


2.800 МКД
или предлог цена
22 јун 10:07NOKIA 105

Prodavam nova nokia 105 kupena na 24.07.2021 so garancija do 24.07.20...


900 МКД
или предлог цена
22 јун 05:39SE PRODAVAT NOVI SAMSUNG A13!!!!

MOBILNITE SE NOVI SO 2 GODINI GARANCIJA


9.990 МКД
или предлог цена
21 јун 18:03SE PRODAVAT NOVI SAMSUNG A52S 5G

MOBILNITE SE NOVI SO 2 GODINI GARANCIJA


16.990 МКД
или предлог цена
21 јун 18:03SE PRODAVA SAMSUNG A53 NOVV!!!

MOBILNIOT E NOV SO 2 GODINI GARANCIJA


320 €
или предлог цена
21 јун 18:03Prodavam Iphone 13pro max

Prodavam Iphone 13pro max bez nitu edna grebnatina nanego , full pako...


1.100 €
или предлог цена
21 јун 16:17Samsung Galaxy S8

Se prodava zacuvan


7.000 МКД
или предлог цена
20 јун 16:00Iphone 11 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 11 64gb vo site boi NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina za...


31.990 МКД
или предлог цена
20 јун 08:47Se prodavaat dva Samsung Galaxy A10

Se prodavaat dva telefoni, nasi kupeni od salon Koristeni se 1 i pol...


По Договор
или предлог цена
19 јун 15:48SAMSUNG A33 5g

Se prodava samsung a33 5g nov neotpakovan 075468566


По Договор
или предлог цена
19 јун 12:31Huawei y9.prime.ram 4/128gb.kam 48mp.malce raboten mobistrk

Huawi y9 prime ram 4/128gb.kam 48mp.bat 5000ah. Ful pak.malce raboten...


5.500 МКД
или предлог цена
18 јун 17:08Се продава Huawei P Smart 2021

Се продава Hawei P Smart 2021 сеуште под гаранција, со пукнат екран в...


5.000 МКД
или предлог цена
18 јун 14:12A32.4/128gb.20m.gar.a1 mnogu malce raboten kako nov

A32 .4/128gb.20m.gar.malce raboten nov 8500d


8.500 €
или предлог цена
18 јун 08:57Xiaomi Poco M4 Pro 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi Poco M4 pro 5G 4/64 GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


11.990 МКД
или предлог цена
18 јун 08:56Samsung S21 FE EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S21 FE 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA...


29.990 МКД
или предлог цена
18 јун 08:56Redmi note 11.ram.4/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

Redmi note 11 ram 4/128gb.novi 24m.gar.a1 9900d


9.900 МКД
или предлог цена
18 јун 08:49Samsung Galaxy A52s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy A52s -Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija >Moznost...


17.690 МКД
или предлог цена
17 јун 13:28Apple IPhone 11 64/128GB So Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone 11,, 64/128GB Black/White 64GB👉399 evra 128GB 👉 42...


399 €
или предлог цена
17 јун 01:52se prodava odlicna motorola

telefonot e donesen od Amerika raboti na site mrezi, ima slot za dve ...


2.500 €
или предлог цена
16 јун 19:51Se prodava Iphone 8 plus extra

Koristen od prviot den so zashtitno staklo i maska telefonot e vo ext...


13.500 МКД
или предлог цена
16 јун 17:27Страна 4 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам