910 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 09:41Промовирано

Se prodava samsung J5 (2017)

Cena po dogovor telefonot ne je osteten.


3.500 МКД
или предлог цена
20 јул 16:16Samsung A52s GONI

1 godina garancija


230 €
или предлог цена
20 јул 15:14Apple IPhone 11 128GB Top Cena Vili Mobile

Se prodava,,Apple iPhone 11,,128GB Funkcionira bezprekorno,bez nika...


23.990 МКД
или предлог цена
20 јул 13:22Samsung Galaxy S10 Plus Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Samsung Galaxy S10 Plus,,White -Bez nikakvi Zabeleski,S...


15.490 МКД
или предлог цена
20 јул 13:21Redmi note 10 5G

Telefonot e nov ne raboten Dve godini garancija od a1 Tel 075638192


11.000 €
или предлог цена
19 јул 11:17Samsung A33 5g

nov A1 garancija 2 godini


15.990 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
18 јул 12:16ONEPLUS, Xiaomi, Samsung, LG, Moto, Vivo IQOO, Poco, Realme

Prodavam novi polovni mobilni: iPhone 7 Plus 9900 Samsung A32 11900 ...


9.900 МКД
или предлог цена
16 јул 17:23Nov Xiaomi Redmi Note 10 5G 4/64

se prodava nov Xiaomi Redmi Note 10 5G neotpakuvan so 24 meseci garan...


14.000 МКД
или предлог цена
15 јул 13:59Se prodava iphone 12 pro max neverlock kupen od Telekom

Za povekje info na broj 076/22-11-00 Mozi zamena za 13 pro max...


900 €
или предлог цена
15 јул 12:52Samsung A12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A12 4/64GB Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


7.990 МКД
или предлог цена
15 јул 08:42Nov Samsung Galaxy A03

se prodava nov Samsung Galaxy A03 neotpakuvan so 24 meseci garancija ...


12.000 МКД
или предлог цена
14 јул 23:05Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G Novi 24m. Garancija Vili Mobile

Telefonite se novi,Neaktivirani 24 meseci Garancija Mozi da se vida...


16.990 МКД
или предлог цена
14 јул 19:38Apple IPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Apple IPhone 12 Green Fabricka Sostojba,Kako Nov Bez Nikakvi Zabel...


539 €
или предлог цена
14 јул 19:37Redmi Note 10 Pro GONI

1 godina garancija


10.000 МКД
или предлог цена
14 јул 15:16Xiaomi redmi note 10 6gb ram MOZI ZAMENA

Telefonot e koristen i e potpolno ispraven. Ne e mnogu zacuvan (ima g...


7.900 МКД
или предлог цена
13 јул 19:08Samsung Galaxy A32 Kako Nov Garancija Vili Mobile

Samsung Galaxy A32 Fabricka Sostojba,kako Nov Operatorska Garancija...


9.490 МКД
или предлог цена
13 јул 13:57Samsung a51 128gb MOZI ZAMENA

Telefonot e ispraven. Komplet so polnac i zastitno staklo


130 €
или предлог цена
13 јул 10:12honor x8.ram 6/128gb.NOVI bat.5000ah.mobistrk

Huawei honor x8 ram.6/128gb.bat.5000ah.NOVI 24m.gar.10490d.mobistrk


10.490 МКД
или предлог цена
13 јул 08:35Mobilen

Se prodava Iphone 5 so zaklucen i cloud, moznost za delovi.


1.000 МКД
или предлог цена
12 јул 12:04Samsung a7 i Samsung a40

Telefonite se dobro zacuvani i ispravni. Cenata e po 6000denari za ed...


6.000 МКД
или предлог цена
12 јул 07:13Xiaomi Pocophone F1

Se prodava pocophone F1 dve godini raboten celosno ispraven komplet s...


6.000 МКД
или предлог цена
10 јул 15:25Samsung A51

Se prodava samsung A51 telefonot e bez nikakva zabeleska bez nitu edn...


9.500 МКД
или предлог цена
10 јул 14:27Se prodava Huawei P30 Crystal

Боја - Кристална ГОЛЕМИНА НА ЕКРАН - 6,1 ЗАДНА КАМЕРА - Triple:40MP...


230 €
или предлог цена
09 јул 11:00Iphone 7 kako nov ne otvoran malce taboten mobistrk

Iph.7.silver ram 2/32gb.odlicno socuvan 5900d


5.900 МКД
или предлог цена
09 јул 08:22P30 Pro

Full paket so puknatina golemina na vlakno na ekranot koja voopshto n...


10.000 МКД
или предлог цена
08 јул 17:09Alkatel one touch

Telefonot osteten e na ekranot na pola no ODLICNO raboti ima led svet...


500 МКД
или предлог цена
08 јул 10:16Samsung Galaxy S8

Se prodava zacuvan


7.000 МКД
или предлог цена
07 јул 16:32Samsung Galaxy A70

Telefonot e zacuvan i e vo odlicna sostojba kontakt telefon: 078-291...


8.000 МКД
или предлог цена
07 јул 01:30Iphone SE GONI

86 % battery health


250 €
или предлог цена
06 јул 21:06Samsung A40 GONI

3 meseci garancija


100 €
или предлог цена
06 јул 21:01Samsung A32 GONI

3 meseci garancija


150 €
или предлог цена
06 јул 20:58Samsung A20e GONI

3 meseci garancija


90 €
или предлог цена
06 јул 20:54IPHONE 12 PRO 512

Telefonot e kako nov


780 €
или предлог цена
06 јул 09:44Se prodava tastatura za tablet skroz nova

Se prodava tastatura za tablet skroz nova ista kako na slikata za sam...


200 МКД
или предлог цена
05 јул 12:37Redmi 10.ram.4/64gb.kam 48mp.22m.gar.mobistrk

Redmi 10.ram.4/64gb.kam.48mp.22m.gar.a1.ne raboten nov .6500d.mobistrk


6.500 МКД
или предлог цена
03 јул 08:38Samsung a71 ram 6/128.malce raboten kako nov mobistrk

A71.ram.6/128gb.kako nov malce raboren ful pak 9900d


9.500 МКД
или предлог цена
03 јул 08:31Huawei nova 5t

Telefonot e vo odlicna sostojba full pakovanje koristen 2 godini bez ...


8.000 МКД
или предлог цена
02 јул 20:30Se prodava huawei P40 lite 6/128gb

Vo odlicna sostojba se uste pod garancija. Sleduva polnac huawei supe...


6.500 МКД
или предлог цена
02 јул 14:05Huawei p30 6gb so 128gb

Telefonot e star 2 godini jas go imam 1 godina super e zacuvan so zas...


14.500 МКД
или предлог цена
01 јул 23:14Samsung Galaxy S21 Plus 256GB Nov 24m. Garancija

-Samsung Galaxy S21 Plus,256GB -Nov,Samo testiran 24m. Internacional...


659 €
или предлог цена
01 јул 13:47Страна 5 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам