910 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung S22 ULTRA *NE ODPAKOVAN*

Se prodava SAMSUNG S22 ULTRA skroz nov, absolutno ne ODPAKOVAN tele...


1.250 €
или предлог цена
Денес 09:41Промовирано

Samsung Galaxy S20 Plus Kako Nov Garancija Vili Mobile

Se prodava,,Samsung Galaxy S20 Plus,, Evropski Model -Kako Nov,Bez N...


23.990 МКД
или предлог цена
01 јул 13:47NOKIA 3110C

prodavam mobilen telefon NOKIA 3110C socuvan raboti na site mrezi so ...


350 МКД
или предлог цена
01 јул 07:20Cat S 31 telefon

Se prodava Cat s-31 smartphone. Izdrzliv telefon. Otporen na udari,...


По Договор
или предлог цена
30 јун 15:39A32.4/128gb.kam.65mp.NOVI 24m.gar.a1.mobistrk

A32 .4/128gb.kam.65mp.24m.gar.a1. Novi 10900d. mobi strk


10.900 МКД
или предлог цена
30 јун 08:26Iphone 12 Mini GONI

90% battery health


420 €
или предлог цена
29 јун 13:29Samsung Galaxy A7

AMOLED display Octa core procesor 153.6mm(6.0full rectangle) 151.8...


10.000 МКД
или предлог цена
28 јун 21:15Apple IPhone Xs Gold Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone Xs Gold -Bezprekorna sostojba,Bez Nikakvi Zabeleski/Ga...


16.490 МКД
или предлог цена
28 јун 13:00Apple IPhone Xr Orange Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone Xr,, -Odlicna sostojba,Bez Nikakvi Zabeleski so Garanc...


15.990 МКД
или предлог цена
28 јун 12:59Samsung Galaxy A32 Novi I Koristeni

Se prodavaat,,Samsung Galaxy A32,,128GB Novi/12.800 den. Koristeni...


9.990 МКД
или предлог цена
27 јун 19:27Iphone 11 128GB GREY

Iphone 11 128gb Momentalno e vo AUS , ke bidi donesen MK vo juni ,...


490 €
или предлог цена
24 јун 23:30Redmi 9a novi 32gb.24m.gar.mobistrk

Redmi 9a ram 32gb 4900d.20m. Gar. A1 Malce raboten kako nov mobistrk


4.900 МКД
или предлог цена
24 јун 07:48IPHONE 11 256

Perfekten


460 €
или предлог цена
24 јун 07:34IPHONE 11 PRO MAX

Kako novi


580 €
или предлог цена
24 јун 07:33IPHONE 12 PRO MAX 256

Odlicen kako nov


850 €
или предлог цена
24 јун 07:31SAMSUNG S21 ULTRA

Kako nov


760 €
или предлог цена
24 јун 07:30Apple IPhone X 256GB Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Apple iPhone X,,256GB -Odlicna sostojba,Bez Zabeleski/...


15.490 МКД
или предлог цена
22 јун 17:53NEW XIAOMI 11T - НОВ НЕОТПАКОВАН

ЦЕЛОСНО НОВ во целофан неотпакуван. Опис: ➤Телефонот е Нов - Неотвор...


20.000 МКД
или предлог цена
22 јун 15:08iPad 2th iPad 3th generation nano

Се продаваат iPad втора генерација и iPad 3 генерација нано заклучени...


2.800 МКД
или предлог цена
22 јун 10:07Prodavam Iphone 13pro max

Prodavam Iphone 13pro max bez nitu edna grebnatina nanego , full pako...


1.100 €
или предлог цена
21 јун 16:17SAMSUNG A33 5g

Se prodava samsung a33 5g nov neotpakovan 075468566


По Договор
или предлог цена
19 јун 12:31Huawei y9.prime.ram 4/128gb.kam 48mp.malce raboten mobistrk

Huawi y9 prime ram 4/128gb.kam 48mp.bat 5000ah. Ful pak.malce raboten...


5.500 МКД
или предлог цена
18 јун 17:08A32.4/128gb.20m.gar.a1 mnogu malce raboten kako nov

A32 .4/128gb.20m.gar.malce raboten nov 8500d


8.500 €
или предлог цена
18 јун 08:57Xiaomi Poco M4 Pro 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi Poco M4 pro 5G 4/64 GB Black, Blue White. Telefonite se novi n...


11.990 МКД
или предлог цена
18 јун 08:56Redmi note 11.ram.4/128gb.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

Redmi note 11 ram 4/128gb.novi 24m.gar.a1 9900d


9.900 МКД
или предлог цена
18 јун 08:49Samsung Galaxy A52s Nov 24m. Garancija Vili Mobile

-Samsung Galaxy A52s -Nov,Neaktiviran 24 meseci Garancija >Moznost...


17.690 МКД
или предлог цена
17 јун 13:28Apple IPhone 11 64/128GB So Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone 11,, 64/128GB Black/White 64GB👉399 evra 128GB 👉 42...


399 €
или предлог цена
17 јун 01:52Apple iPhone Xr Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Apple IPhone Xr Black -Fabricka sostojba,Kako Nov -Bez nikakvi Zab...


15.990 МКД
или предлог цена
15 јун 12:58Samsung A21s GONI

Samsung A21s GONI


90 €
или предлог цена
15 јун 12:32Samsung A51 GONI

Samsung A51 kako nov!!!


140 €
или предлог цена
15 јун 12:28Samsung A13 GONI

2 godini garancija !!


150 €
или предлог цена
15 јун 12:11Iphone 11 Pro Max GONI

Battery health 86%


560 €
или предлог цена
14 јун 12:40Iphone 12 GONI

Battery health 85%


560 €
или предлог цена
14 јун 12:33Iphone 7+ GONI

Battery health 100% Vo odlicna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
14 јун 12:29Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Honor50lite ram.6/128gb.kam.65mp.novi 24m.gar.mobistrk

Honor 50 lite ram.6/128gb.kam.65mp. Plav malce raboten 2nedeli 9490


9.490 МКД
или предлог цена
12 јун 07:553 novi mobilni + garancija 2 g.

kontakt 072 71 28 28 popladne!!! 2 Шаоми 9ка, нови од салон ! и е...


100 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
130 €
11 јун 13:00MI NOTE 9, SUPER ZACUVAN

Super zacuvan Mi NOTE 9. So ful pakovanje, 3 giga ram so 64 giga me...


6.500 МКД
или предлог цена
11 јун 10:08Samsung galaxy s9 64gb staklo

Samsung galaxy s9 64gb mnogu socuvan kupen od Australia februar 2020


220 €
или предлог цена
08 јун 14:56NEW Xiaomi Redmi 9AT - НОВ НЕОТПАКОВАН

ПРОДАДЕН ‼️ Опис: ➤Телефонот е Нов - Неотворен ( целофан ) Неотпаку...


5.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:12Apple IPhone 8 64/256GB Garancija Vili Mobile

Apple IPhone 8 Gold 64GB/9.000 den. Apple IPhone 8 Black 256GB/11.00...


9.000 МКД
или предлог цена
07 јун 12:49Страна 6 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам