913 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК АВГУСТ 2022!!! IPHONE iPhone 13 Pro Max 256GB EU = 76990...


По Договор
или предлог цена
13 јун 09:01Промовирано

Huawei p40 lite novi ram 6/128gb kam 48mp mobistrk

Huawei p40 lite ram 6/128gb kam 48 mp malce raboteni sostojba na nov...


6.900 МКД
или предлог цена
11 мај 05:51SAMSUNG GALAXY A51

Zacuvan,kako nov,malce koristen.komplet kutija i polnac.


160 €
или предлог цена
08 мај 12:31SAMSUNG A6

Samsung A6 mnogu zacuvan kako nov so metalno kukiste, zastitno staklo...


6.000 МКД
или предлог цена
06 мај 20:26Hitno prodavam XIAOMI MI MAX 2

Hitno prodavam XIAOMI MI MAX 2 TELEFON ZA KONTAKT BILJANA 078249701


3.800 МКД
или предлог цена
05 мај 10:23iPhone 12 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Iphone 12 Red, black, white, yellow, green,purple NOVI NEAKTIVIRANI s...


39.990 МКД
или предлог цена
03 мај 15:54Huawei y6p.ram 3/64gb.kam.48mp.bat.5000ah.mobistrk

Huawei y6p.ram.3/64gb.kam 48mp.baterija 5000ah.kako nov malce koriste...


4.900 €
или предлог цена
03 мај 15:33SAMSUNG NOTE 8

Samsung note 8 so puknato staklo vo kjosot a si raboti se kako so tre...


6.000 МКД
или предлог цена
03 мај 14:58Samsung Fold 3 5G EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung fold 3 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA...


74.990 МКД
или предлог цена
03 мај 08:09Huawei honor 9x.4/128gb.kam.48mp.NOVI 24m.gar.a1 mobistrk

Huawei honor 9x malce raboten ram 4/128gb. Kam.48mp. 5500d Mobist...


5.500 МКД
или предлог цена
02 мај 07:18Samsung s10e ITNO

Telefonot e so zastitno staklo i zastitna maska Gratis 2 maski i 2 ...


15.000 €
или предлог цена
01 мај 11:37Apple Iphone 7 32gb - RED PRODUCT

Raboti se fingerprint ispraven drzhi baterija okolu 9 sati dobra sost...


7.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:28NOKIA E71

telefonot e vo funkcija retro business model


50 €
или предлог цена
30 апр 10:50Nokia Microsoft Lumia 535 so 2 SIM zacuvan bez grepka

Prodavam koristen mobilen telefon Nokia Microsoft Lumia 535 so dve SI...


20 €
или предлог цена
29 апр 17:52Honor 20e nov 4/64gb 24m kam 24mp gar a1 mobistrk

Huawe honor 20e ram 4/64gb kam 25mp ravno na nov mnogu malce raboten...


5.490 МКД
или предлог цена
29 апр 16:37Samsung s10+

Prodavam samsung galaxy s10+ american red model so ushte 6 meseci gar...


300 €
или предлог цена
27 апр 16:57Iphone 7 plus ram 3/256gb kako nov zacuvan mobistrk

Iphone 7 plus blec ram 3/32gb odlicno socuvan 7900d toj sto bese 25...


7.900 МКД
или предлог цена
25 апр 07:01Samsung S22+ EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung S22 plus 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ...


53.990 МКД
или предлог цена
23 апр 08:17Google Pixel 6 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Google Pixel 6 pro 12/128 GB black Telefonite se novi neotpakovani so...


59.990 МКД
или предлог цена
23 апр 08:14Mi 11 ultra

📱Нов без никакви оштетувања во одлична состојба со оргиналната фолиј...


45.000 МКД
или предлог цена
22 апр 21:24Samsung A32 GONI

Samsung A32 4/128GB


10.000 МКД
или предлог цена
21 апр 20:30iPhone 5 i iPhone 5s

Telefonite se prodavat po 4000 077 685 112- Martin


4.000 МКД
или предлог цена
20 апр 13:02SAMSUNG A22 5G NOV

SAMSUNG A22 5G NOV ne raboten 075 215 886 jance


По Договор
или предлог цена
19 апр 18:09Samsung A40 GONI

Odlicno socuvan!!


110 €
или предлог цена
19 апр 13:16REDMI NOTE 10 PRO 6/128

Nov 24 meseci garancija


14.800 МКД
или предлог цена
18 апр 10:54Huawei P40 lite

Tel e vo odlicna sostojba poveke inf na 070610280


1 €
или предлог цена
18 апр 08:32iPhone 12 Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Apple iPhone 12,,Full Paket Fabricka sostojba kako Nov...


569 €
или предлог цена
16 апр 12:56Apple iPhone X 256GB Kako Nov Garancija Vili Mobile

-Se prodava,,Apple iPhone X,,Black 256GB -Se orginal na nego,Bez Za...


18.490 МКД
или предлог цена
16 апр 12:55Xiaomi 11 Lite Xiaomi 11T Novi 24m. Garancija Vili Mobile

Telefonite se novi,Neaktivirani 24 meseci Garancija 👉Xiaomi 11 lit...


13.990 МКД
или предлог цена
16 апр 12:55Samsung Galaxy A12 64/4GB Garancija Vili Mobile

-Fabricka sostojba,Kako Novi,Bez Zabeleski,Garancija >Mozi da se vi...


7.690 МКД
или предлог цена
16 апр 12:54Alcatel one touch idol za delovi

Продавам Alcatel one touch idol за делови


600 МКД
или предлог цена
14 апр 13:26Redmi Note 9 Pro

Se prodava Redmi Note 9 Pro extra socuvan bez znaci na ostetuvane, te...


9.000 МКД
или предлог цена
13 апр 20:36Samsung Galaxy S21 FE 5G

Samsung Galaxy S21 FE 5G Нов со гаранција


40.000 МКД
или предлог цена
12 апр 22:34Iphone 11

Iphone 11 64 GB Нов со гаранција


35.000 МКД
или предлог цена
12 апр 22:29Xiaomi Redmi Note 10s 6/128GB KAKO NOV!!!!

Telefonot e koristen samo 5 meseci. Bez nikakvi tragi na koristenje-...


11.000 МКД
или предлог цена
12 апр 12:41Se Prodava Samsung

Se Prodava Samsung 1080W - 300den


300 МКД
или предлог цена
11 апр 20:30Nokia 1203 kako nova

Nokia 1203 kako nova


1.100 МКД
или предлог цена
11 апр 09:09Mi 11 lite 5g.ram.6/128gb.NOVI 24m.gar.mobistrk

Mi 11lite 5g ram 6/128gb.novi 24m.gar.mobistrk.13900d.mobistrk


13.900 МКД
или предлог цена
11 апр 08:05Samsung galaxy a71

Vo odlicna sostojba,bez nikakov problem mnogu e dobro zacuvan doaga s...


По Договор
или предлог цена
10 апр 12:32Se prodava i phone 7

Telefonot e zacuvan. Nand memorijata e ostetena drugo se funkcionira....


3.500 МКД
или предлог цена
09 апр 20:44Se prodava Samsung J5 skrsen ekran

Se prodava Samsung J5 so skrsen ekran, drugoto seto ispravno si rabot...


1.000 МКД
или предлог цена
09 апр 15:09Страна 8 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам