861 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung iPhone EVROPSKI NOVI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК ОКТОМВРИ 2022!!! IPHONE iPhone 14 Pro Max 128GB = 103990...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 07:59Промовирано

Iphone 11

Iphone 11 64 GB Нов со гаранција


35.000 МКД
или предлог цена
12 апр 22:29Se Prodava Samsung

Se Prodava Samsung 1080W - 300den


300 МКД
или предлог цена
11 апр 20:30Mi 11 lite 5g.ram.6/128gb.NOVI 24m.gar.mobistrk

Mi 11lite 5g ram 6/128gb.novi 24m.gar.mobistrk.13900d.mobistrk


13.900 МКД
или предлог цена
11 апр 08:05Se prodava i phone 7

Telefonot e zacuvan. Nand memorijata e ostetena drugo se funkcionira....


3.500 МКД
или предлог цена
09 апр 20:44Se prodava Samsung J5 skrsen ekran

Se prodava Samsung J5 so skrsen ekran, drugoto seto ispravno si rabot...


1.000 МКД
или предлог цена
09 апр 15:09Samsung A40

Se prodava Samsung A40 kupen vo Neptun raboti perfektno prezacuvan be...


6.500 МКД
или предлог цена
09 апр 13:03Samsung Note4

Se prodava Samsung Note4 kupen vo Germanija zacuvan raboti perfektno ...


6.500 МКД
или предлог цена
09 апр 13:03Google Pixel 6 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Google Pixel 6 8/128 GB black Telefonite se novi neotpakovani so 2 go...


42.990 МКД
или предлог цена
09 апр 08:21Samsung A32

Се продава Samsung A32 4gb 128gb нов некористен од А1


15.000 МКД
или предлог цена
08 апр 14:20Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Se prodava itno-evtino!!!


10.000 МКД
или предлог цена
08 апр 02:57Se prodava lenovo android kako nov

Se prodava lenovo androi telefonot e kako nov so 2 karticki i memoris...


2.500 €
или предлог цена
08 апр 00:13Doogee N40 Pro

Sochuvan i zdrav bez problem koristen samo 3 meseci


8.000 МКД
или предлог цена
06 апр 19:19Se prodava htc

Se prodava htc telefon telefonot e potpolno kako nov od prodavnica d...


1.500 МКД
или предлог цена
04 апр 00:15Prodavam Apple Iphone Ajfon5-odlicen

Telefonceto e odlicno ne e mnogu koristeno mnogu e zacuvan i so nego...


2.800 МКД
или предлог цена
03 апр 13:57Huawei Honor 20 Lite

>>>>>>PRODADEN<<<<<<<< Telefonot e vo odlicna sostojba, kako nov s...


3 МКД
или предлог цена
02 апр 15:51Moto e7power ram 4/64gb.novi 24m.gar.a1 mobistrk

Motorola moto e7 power ram 4/64 NOVI 24m.gar.a1.5490d.mobistrk


5.490 МКД
или предлог цена
02 апр 08:15P30 lite GONI

P30 lite odlicno zacuvan !!!


99 €
или предлог цена
01 апр 13:01iphone 6 GONI

Se prodava iphone 6 100% battery healt 3 meseci garancija Sleduva ...


80 €
или предлог цена
01 апр 13:00Samsung Galaxy A12

Se prodava nov neupotreben Samsung A12 so 2 god. garancija kupen od A...


9.000 МКД
или предлог цена
01 апр 12:46Huawei Honor 50 lite EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Huawei Honor 50 lite 6/128GB Black, green. Kamera 108mp. Telefonite s...


10.990 МКД
или предлог цена
01 апр 07:52Samsung A22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Samsung Galaxy A22 4/64GB Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


10.990 МКД
или предлог цена
01 апр 07:51iPhone 7 black 32gb

telefonot e so skrshen ekran ne uklucuva izleguva apple logoto i ne s...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мар 11:56Huawei nova 8i.ram 6/128gb NOVI 65mp.kam.mobistrk

Huawei nova 8i ram.6/128gb.kam.65mp.NOVI 24m.gar.10900d Mobistrk


10.900 €
или предлог цена
30 мар 07:44Samsung s9 plus funkcionalen

Telefonot e so puknato staklo. Raboti odlicno samo so e napukano stak...


110 €
или предлог цена
29 мар 18:48Xiaomi Note 9 Pro 128/6GB Kako Nov

Fabricka sostojba,Kako Nov Bez nikakvi Zabeleski so Garancija >Moz...


9.990 МКД
или предлог цена
29 мар 12:30IPHONE 11 PRO MAX NOV BEZ GREBKA

Telefonot e odlicen nema nikakvi znavi na koristenje Neverlock rabo...


580 €
или предлог цена
21 мар 19:04Xiaomi Mi 11T EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Xiaomi Mi 11T 5G 8/128 GB Black, Blue White. Telefonite se novi neotp...


22.990 МКД
или предлог цена
21 мар 06:59Huawei mate 20

Ekstra sostojba raboti na site mrezi odlicna baterija Ili zamena ...


5.000 €
или предлог цена
19 мар 12:46Apple iphone 12 za delovi

Telefonot e rasipa. Padnat e vo voda. Mozi da se koristi za delovi(ne...


110 €
или предлог цена
16 мар 07:44Apple iPhone 11 Top Cena!!!

Funkcionira bezprekorno,bez nikakvi Zabeleski 128GB Polnac,Kable,Za...


419 €
или предлог цена
15 мар 13:28Iphone 6s plus 16gb

Se prodava IPhone 6s plus rose gold 16gb vo odlična sostojba bez ni...


6.000 МКД
или предлог цена
14 мар 01:53Samsung S4

Na trite telefoni maticnite mu se ispravni samo ekranite ne cinat kom...


2.000 МКД
или предлог цена
12 мар 12:54Honor 50 lite nov

Se prodava honor 50 lite kupen pred tri dena od a1 cela godina garan...


15.000 МКД
или предлог цена
11 мар 04:27Iphone 11 pro, 4 maski, dukumenti

Iphone 11 pro vo odlicna sostojba, ne pajgjan, battery health 88%, pl...


540 €
или предлог цена
08 мар 20:35Mi11lite.ram.6/128gb.kam.65mp.23m.gar.mobistrk

Mi 11lite ram.6/128gb.kam.65mp.raboten 2nedeli gar.23m.a1 11900d.kako...


11.990 МКД
или предлог цена
07 мар 07:10Apple - iPhone 8 64GB

Se prodava iPhone 8 kako nov bez ni edna grebnatinka kupen pred dve g...


200 €
или предлог цена
05 мар 15:35Huawei p30

Se prodava huawei p30 Ne servisiran Sleduva so originalen polnac i ...


200 €
или предлог цена
05 мар 13:50Se prodava Samsung A9

Се продава Samsung A9 ⚠️ Користен секогаш со маска и заштитно стакло...


160 €
или предлог цена
03 мар 22:01Prodavam Nov Samsung Galaxy A32, 2 godini garancija!

Prodavam nov neotpakuvan Samsung A32 so dve godini garancija. Cena 15...


250 €
или предлог цена
03 мар 21:20Apple iPhone 12 Fabricka Sostojba Garancija Vili Mobile

-Apple iPhone 12 -Kako nov,Fabricka sostojba 10/10 -Bez nikakvi Za...


599 €
или предлог цена
03 мар 13:10Страна 9 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам