114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


1.700 €
или предлог цена
16 јун 08:57Промовирано

Se prodava laptop hp probook 440

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupe...


549 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
550 €
Вчера 18:37Dell Inspiron N5010

Cpu-I3 m370@2.40ghz Ram-4gb Hdd-360gb Win 10pro,64bit Baterija1.5h


120 €
или предлог цена
Вчера 17:37Mackbook mid 2010

MacBook mid 2010 A1342 odlicen bez niedna mana 4 GB ram Grafika ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:39DELL Inspiron 15 N5040

Laptopot e vo odlicna sostojba, maksimalno socuvan, originalen polnac...


4.500 МКД
или предлог цена
04 јул 20:15ASUS X543MA-DM633 06/2019 4GB RAM 256GB SSD 15.6 LED SLIM

Koristen laptop Asus so 256GB SSD disk Kingston i 4GB RAM, 15.6" led ...


8.500 МКД
или предлог цена
04 јул 12:33hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
03 јул 10:05Otkup na Ispravni i neispravi laptopi(Asus, Lenovo, Dell, HP

Vrsam otkup na Ispravni i neispravi laptopi od site brendovi (Asus, H...


4.000 МКД
или предлог цена
03 јул 09:28Apple Macbook Air 13.3inch 2018

Се продава Macbook air во одлична состојба со оригинал полнач и кутиј...


450 €
или предлог цена
02 јул 15:53Maticna ploca za HP Compaq 610, HP Compaq CQ510, CQ511

Se prodava Maticna ploca za HP Compaq 610 i CQ510, CQ511. Ispravna i ...


1.400 МКД
или предлог цена
02 јул 09:28Ispravna maticna za Acer E5-571 E5-571G V3-572G V5-572G

Se prodava ispravna maticna ploca so i3 procesor za Acer E5-571G, E5-...


2.000 МКД
или предлог цена
02 јул 09:28Maticna ploca za ASUS X75V, X75VC, X75VD, X75.

Se prodava ispravna maticna ploca za ASUS X75V, X75VC, X75VD, X75. Pl...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 07:45HP LAPTOP ZACUVAN

Prodavam HP laptop so ekran 17.3 inch. Laotopot e ispraven i dosta z...


3.500 МКД
или предлог цена
30 јун 09:11Laptop Intel Core i5 so DDR3 4 jadren procesor

Processor Intel Core i5 4 jadren,ddr3 2gb,500gb hdd. Laptop Model : ...


1 €
или предлог цена
28 јун 20:39ASUS X541NA-GO123 SO 4gb ram 500gb hdd 15,6" SLIM

Koristen ispraven, toj na slikata


7.500 МКД
или предлог цена
28 јун 10:47Laptop dual core,i3,i5,i7

Poveke modeli na laptopi Cena po dogovor


100 €
или предлог цена
27 јун 22:16MacBook Pro 13'' Retina

Се продава MacBook Pro 13'' Retina со оштетен екран, на надворешен мо...


12.000 МКД
или предлог цена
27 јун 21:25Macbook Pro 15" Mid 2012

Se prodava Macbook Pro


500 €
или предлог цена
26 јун 14:43Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на ...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:34Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:34Lenovo G770

Se prodava Lenovo G770 na delovi Problem so maticna drugo se rabotI ...


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:33Macbook pro retina A1425

Processor I5 2.53Ghz RAM 8 GB INTEL HD 4000 1536 Mhz SSD 256 GB A...


420 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
440 €
26 јун 08:58Asus x540m

Ram 4gb ddr4 Fullhd monitor Hdd 500gb Win 10pro Baterija 3h


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
24 јун 13:07Fujitsu-Siemens Amilo

Prodavam ispraven lap top, ima instaliran Windows 7 Za poveke info na...


2.000 МКД
или предлог цена
23 јун 18:32Prodavam Poveke Lap Topi

Prodavam Poveke Lap Topi - Lenovo Thinkpad R61i za 4000 denari In...


4.000 МКД
или предлог цена
20 јун 22:41MacBook Pro 13 / RAM 16gb / 500gb SSD

Apple 13-инчен MacBook Pro како нов со солидна батерија од само 221 ц...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
20 јун 09:53Samsung 270e

Samsung 270e na delovi


1 €
или предлог цена
19 јун 18:54Asus x54 c

Ram 4 gb ddr3 Hdd 650 gb Cpu pentium b815 Win 10 pro


3.600 МКД
или предлог цена
19 јун 13:06Prodavam laptop DELL P66F

Лаптопот е во перфектна состојба, комплетно исправен Intel Core i7...


490 €
или предлог цена
17 јун 20:00Prodavam laptopi Lenovo 80NT

Продавам 2 лаптопи Lenovo ideapad 500-15ISK Model 80NT нарачани во сп...


410 €
или предлог цена
17 јун 20:00Laptop HP ProBook 4540S

Ispraven laptop HP 4540S polnac baterija canta orginal HP ne go koris...


5.800 МКД
или предлог цена
17 јун 06:28MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


1.700 €
или предлог цена
16 јун 08:57MacBook Pro 16" 32GB RAM, 1TB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


2.700 €
или предлог цена
16 јун 08:57ASUS R510L1 an delovi

maticna tastatura plastiki


1 €
или предлог цена
15 јун 20:10Dell vostro

Cpu celeron 560 Ram 3 gb Hdd 120gb Win7 ultimate


2.900 МКД
или предлог цена
15 јун 18:26Samsung np395u1a

Cpu amd e450 Ram 4gb Hdd 160gb Win 10 pro


4.000 МКД
или предлог цена
15 јун 18:22Toshiba A205

Win 7 Ram 3gb Cpu dual core Hdd 260 gb


2.900 МКД
или предлог цена
15 јун 18:17HP 550

instaliran win 10 pro 64bit


3.700 МКД
или предлог цена
15 јун 14:18ASUS Model X552L

Лаптопот е многу сочуван и работи перфектно, се пушта за 37 секунди ,...


10.000 МКД
или предлог цена
14 јун 16:05Laptopce mini se prodava

Asus EEEPC 900 HA 12v so hard disk 80gb ram2gb procesor intel atom ...


3.000 МКД
или предлог цена
14 јун 07:45KUPUVAM MACBOOK AIR ILI PRO SO M1 PROCESOR NEKORISTEN

Samo nov nekoristen ...


По Договор
или предлог цена
13 јун 11:36Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам