114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


1.700 €
или предлог цена
16 јун 08:57Промовирано

Poloven laptop HP 550

Prodavam poloven zacuvan laptop HP 550 so 15.4" lcd, dvd, 2GB ram, 25...


3.000 МКД
или предлог цена
12 јун 14:41Laptop bez ekran

Poveke laptopоvi bez ekran ili so osteten ekran i drzaci


2.500 МКД
или предлог цена
07 јун 00:33Продавам лаптоп кој не се уклучува!

Продавам лаптоп HP Pavilion dv 6700 за делови кој не се уклучува. Ли...


1.800 МКД
или предлог цена
05 јун 18:23Tastatura za hp dv7 6000

Polovna tastatura za hp dv7-6000 vo odlicna sostojba kako nova, bez n...


800 МКД
или предлог цена
03 јун 20:10Се продава лаптоп ACER E5-511

Се продава лаптоп ACER E5-511 серија, произведен 2015, со одлични пер...


11.000 МКД
или предлог цена
29 мај 17:23Se prodava

Se prodava laptop asus x540, intel celeron N4000,kako nov mnogu malce...


9.000 МКД
или предлог цена
29 мај 12:01Prodavam Lenovo IdeaPad 100-15IBD Black

Laptopot e koristen samo za filmovi i internet 2 godini nemal nikako...


9.000 МКД
или предлог цена
24 мај 21:10Macbook Pro 13 inch Early 2011

Macbook Pro 13 Inch 2011 - dobra sostojba Polnac


200 €
или предлог цена
24 мај 12:19MacBook air 13'' i3 1.1ghz 8gb 256gb

Информации тука - 070296970 Информации тука - 070296970 Купен нов во...


40.000 МКД
или предлог цена
23 мај 07:08Se prodava Laptop kompjuter na delovi ASUS A6000 Lap top

Se prodava Laptop kompjuter na delovi ASUS A6000


333 МКД
или предлог цена
19 мај 10:48Lenovo Thinkpad L440 Laptop

DISPLAY 14.0" (35.56 cm) display, 1366 x 768 px STORAGE 500 GB HDD...


11.000 МКД
или предлог цена
10 мај 19:02Laptop Packard bell EG70 se prodava

Laptopot se prodava so skrsen ekran raboti ,ima baterija ima polnac


3.000 МКД
или предлог цена
09 мај 06:35MSI laptop EX610

Laptopot e vo odlicna sostojba,edinstveno cd citac nee vo funkcija


3.500 МКД
или предлог цена
08 мај 20:24Apple Macbook Air

Se prodava vo odlicna sostojba . JAVUVAJTE SE NA OVAJ BROJ 071251483


По Договор
или предлог цена
06 мај 07:45Popravka na Laptopi (Поправка на лаптопи) Universal Servis

----Universal Servis--- Universal Servis - ви нуди секаква поправка ...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 09:25Lenovo Ideapad 110-15IBR Laptop

Ekstra povolno po dogovor. Laptoppot e bez nikakva grebnatinka kako n...


По Договор
или предлог цена
22 апр 13:00Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey

Се продава лаптоп: Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL Mineral Grey; Displa...


60.000 МКД
или предлог цена
16 апр 12:43Asus K50C

Laptopot e vo odlicna sostojba bez nitu edna grebnatina. Intel Cele...


По Договор
или предлог цена
13 апр 11:27ACER 15,6

Laptopot e vo odlicna sostojba mnogu malku koristen mnogu dobro zacuv...


130 €
или предлог цена
12 апр 00:13Asus X541U

Procesor: Intel i5-7200U @ 2.50GHz RAM: 8GB @ 1064MHZ Grafika: Inte...


15.000 МКД
или предлог цена
08 апр 18:06Laptop

Asus i HP. Karakteristikite gi ima na slikite. Cena sekoj po 100 evra...


2.500 МКД
или предлог цена
02 апр 19:26ASUS / Ryzen 7 / Ram 24GB / GTX 1050 / SSD 512GB

Processor: AMD Ryzen 7 3700U / 2.30GHz Graphic 1: Nvidia GTX 1050 G...


650 €
или предлог цена
25 мар 15:42Laptop ASUS i3 X75V

Ispraven laptop vo dobra sostojba so I3 procesor ,Geforce 610 1GB , N...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 18:05se prodava HP lap top

se prodava lap top HP vo prekrasna sostojba brz jak kako motorno taka...


7.000 МКД
или предлог цена
08 мар 16:08HP 255 G5

Se prodava Lap Top HP 255 G5 vo odlicna sostojba minimalno koristen z...


6.000 МКД
или предлог цена
01 мар 20:58Laptopi za delovi

Se prodavat 3 laptopi za delovi


По Договор
или предлог цена
01 мар 12:16Laptop Dell

Se prodava laptop Dell Samo nema bateria raboti na polnac


3.000 МКД
или предлог цена
04 фев 15:13SERVIS NA LAP TOPI , BATERII, EKRANI , TASTATURI,

POPRAVKA NA MATICNI PLOCI NA LAPTOPI EKRANI NOVI I POLOVNI B...


800 МКД
или предлог цена
02 фев 09:19ASUS X543 PLOCA SO RAM 4GB DDR4L, TASTATURA, BATERIJA

Asus X543UA delovi Asus X543UA-DM1761T, - Ploca so Intel Pentium G...


1 МКД
или предлог цена
17 јан 17:31MATICNI PLOCI ZA LAPTOPI ASUS ACER HP LENOVO MSI na delovi

Ispravni maticni ploci za slednite laptopi: - Acer ES1-520-32BE, plo...


1 МКД
или предлог цена
03 јан 08:02Laptop msi cx620 i5

Prodavam ispraven Laptop msi cx620, iscisten i so smeneta termalna pa...


6.000 МКД
или предлог цена
28 дек 18:51LENOVO IDEAPAD 110-15IBR na delovi

Ispravni kapaci, tastatura, drzaci - hinges - menteski, ploca ne pali...


1 МКД
или предлог цена
18 дек 18:58LENOVO U41-70 za delovi baterija L14M2P tastatura flet kuler

Baterija model L14M2P21, tastatura komplet so touchpad, flet za displ...


1.000 МКД
или предлог цена
11 дек 15:20MACBOOK A1181

Се продава Macbook A1181,солидно зачуван...работи без никаков проблем...


4.600 МКД
или предлог цена
26 ное 11:05Laptop lenovo

Mnogu malce koristen odlicen za rabotaw


По Договор
или предлог цена
16 ное 16:20Se prodava Lenovo Y700 Gaming 15.6" Laptop

Se prodava Lenovo Y700 Gaming 15.6" Laptop. Konfiguracija kako na sli...


27.000 МКД
или предлог цена
16 ное 12:51LAPTOP EKRAN DISPLAY MONITOR 15.6" HD 40PIN

Prodavam ekran display za laptop 15.6" WideScreen HD (1366x768) HD 40...


1.200 МКД
или предлог цена
08 ное 09:45Компјутерски Сервис

За повеќе информации посететего нашиот инстаграм профил или јаветесе ...


По Договор
или предлог цена
04 ное 01:01hp dv7-6000 delovi

Ostanati delovi: - Drzaci ekran - Kompleten dolen del - Tastatura ...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 22:04Продавам лаптоп ASUS x540s

Зачуван супер, со оперативен систем Windows 10, батерија околу полови...


7.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 20:34Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам