112 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


1.700 €
или предлог цена
16 јун 08:57Промовирано

ACER ASPIRE 3000

Laptopot se prodava ispraven e ima i baterija ima operativen sistem X...


1.200 МКД
или предлог цена
28 јун 06:33Laptop Compaq Presario M2000

podatoci od slikite


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 06:33APPLE MACBOOK SERVICE I UNLOCK

SERVIS NA MACBOOK PRO DELOVI NOVI DELOVI POLOVNI UNLOCK NA MAKBOO...


10 €
или предлог цена
08 јун 20:16EKRANI ,DISPLAY , LED , LCD

EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI NOVI I POLOVNI CENA OD 1000 DEN ...


1.000 МКД
или предлог цена
08 јун 19:58IBM vintage

IBM iSeries Type 2611. Mnogu star laptop za ljubiteli na antikviteti....


50 €
или предлог цена
03 јун 08:46OTKUPUVAM ZAKLUCENI LAPTOPI APPLE MACBOOK

OTKUPUVAM ZAKLUCENI LAPTOPI NA APPLE MACBOOK PRO 13.3 15.6 17


200 €
или предлог цена
31 мај 22:31ASUS A52J

LAPTOPOT E SO SKRSEN DRZAC I DISPLEJ. ISPRAVEN SO POLNAC BEZ BATWRIJA...


3.000 МКД
или предлог цена
29 мај 23:07MacBook Pro 15'' I7

MacBook Pro 15'' Retina, Mid 2015 I7 2.2Ghz, 16GB RAM, 256GB SSD vo...


600 €
или предлог цена
15 мај 09:06Nov ASUS VivoBook 15 garancija neptun 20gb RAM 512 gb ssd

Odlichen ASUS VivoBook 15 Extra lesen gaming laptop pod garancija T...


800 €
или предлог цена
01 мај 12:14Laptop kompjuteri

Ultra lesni odlicni laptopi za sekakva namena, so edna godina garanci...


14.500 МКД
или предлог цена
26 апр 14:30Лаптоп за онлајн настава

Се продава лаптоп за онлајн настава, Asus K50IJ, Dual Core, RAM: ...


5.000 МКД
или предлог цена
21 апр 09:50Prodavam laptop Dell insprion intel core i7

15.6" display 1366x768 rezolucija Procesor intel Core i7- 4510U 2GHz...


20.500 МКД
или предлог цена
14 апр 18:12LENOVO LAPTOP X131E

Se prodava laptopot, ispraven funkcionalen bez problemi samo NEMA BAT...


6.000 МКД
или предлог цена
17 мар 09:56ASUS X553S na delovi tastatura plastiki kuler dvd BATERIJA

Se prodava na delovi: - Baterija, ispravna 1200den - Plastiki gorna...


По Договор
или предлог цена
15 мар 19:35Universal - Компјутерски Сервис ‎‎‎

===========Универзал сервис=========== Ви нудиме секаков вид на серв...


1 €
или предлог цена
13 мар 12:37Laptop Apple MacBook Air 2017

Apple MacBook Air (2017): Купен Октомври 2020 од iStyle, минимално к...


49.000 МКД
или предлог цена
12 мар 21:42OTKUP NA POLOVNIU LAPTOPI "ZAMENA STARO ZA NOVO"

OTKUP NA POLOVNI LAPTOPI ISPARAVNI I NEISPRAVNI PLAKANJE VEDNAS !!!...


50 €
или предлог цена
05 мар 19:44Laptop za online nastava, net surf eftino

Laptopot e kako nov, super za online nastava, netsurf i postari igri....


7.000 МКД
или предлог цена
22 дек 18:02Fujitsu laptop A1645

Laptopot se prodava ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
22 дек 14:14Dell Latitude E6410

Profesionalen Laptop.So gore navedenite perfomansi. odi so Windows 7...


12.000 МКД
или предлог цена
14 окт 20:38HP ProBook 6470b

So gore navedenite perfomansi Windows 10 Tastaturata i misot ne rabo...


12.000 МКД
или предлог цена
14 окт 20:34ЛАПТОП СО Windows 10

Многу зачуван лаптоп со 256 G SSD + 1T HDD. со оргинален Windows 10.


20.000 МКД
или предлог цена
30 јун 22:55Lenovo Y700-15ISK

Продавам Лаптоп Lenovo Y700 15ISK Gaming, купен од Анхоч 2016 Март, И...


500 €
или предлог цена
22 мај 23:33Laptop, laptopi , imac, play station 3, ekrani

Se prodavat polovni laptopi bez hard diskovi, play station 3 za za de...


1 €
или предлог цена
02 мар 22:13HINGE SET, COOLER , PLASTIKI, DRZACI ZA EKRAN AC DC JACK

HINGE SET ( ZA LAPTOPI 0 PLASTIKI PREDNI ZADNI ZA LAPTOPI DRZACI ZA...


500 МКД
или предлог цена
09 фев 21:12Kupuvam tastatura za Asus K55V

Kupuvam tastatura za Asus K55V. Moze i po kargo da mi e pratite od dr...


1 МКД
или предлог цена
18 ное 13:49Simens Amilo Pi2550

Se prodavaat delovi od simens amilo pi2550 Maticnata e defek, nema ha...


1.500 МКД
или предлог цена
02 ное 13:29Asus laptop 17

asus laptop 17 inci ekran. nema mana.. windows 10 .. proverka ...


200 €
или предлог цена
12 сеп 11:44Prodavam delovi za compaq 610 ili 615.

lap topot gi ima site delovi osven maticna ploca, led displej i hdd.


1 МКД
или предлог цена
22 јул 13:51Laptop Acer Aspire V vo odlicna sostojba

laptopot e vo odlicna sostojba, NVIDIA GT 720M, HDD 500GB, 8GB RAM, i...


150 €
или предлог цена
26 јун 22:17OTKUPUVAM LAP TOPi

POLOVNI I NOVI LAPTOPI OTKUPUVAM PLAKAM VEDNAS CENA PO DOGOVOR S...


1 €
или предлог цена
03 јан 16:19Asus VivoBook Max HDMI

Windows 10 Intel Pentium N4200 64-bit 1TB HDD Intel HD Graphics ...


10.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 01:29Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам