23994 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SET ZAMAEC POTISNA LAMELA LUK VALEO SACHS MEKARM KUMPLUG

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


999 МКД
или предлог цена
Вчера 10:36Промовирано

Vw passat AVTOMATIK - rent a car - Bmw 525d - Honda jazz

Rent a car avtomatik i racen menjac vozila Vw passat 1.8 turbo benzi...


25 €
или предлог цена
22 мај 23:02Промовирано

OTKUP NA MOTORNI VOZILA

❗❗Откуп на Моторни Возила❗❗ ☎️ 079 361 300 со слика и цена на Вибер....


9.999 €
или предлог цена
31 мај 19:03Промовирано

Se prodava kompjuter vo odlicna sostojba mnogu zacuvan

Kompjuter vo odlicna sostojba CPU Intell i5 8400 6C MB B350 RAM 8GB ...


29.900 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
33.000 МКД
Денес 13:08Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max kako nov

Se prodava Xiaomi Redmi Note 10 Pro Max kako nov vo odlicna sostojba ...


9.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Денес 13:08BMW 520D E39 M-PAKET

Se prodava bmw 520d e39 1.100kw-136ks. 2.2002god. 3.Fabricki m-pak...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:07RENO MEGAN KARAVAN 1.9 DCI 120KS

- registrirana do 07.09.2023 god. - zelen karton - 2004 god. 6 brzi...


2.100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.300 €
Битола

Автомобили

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Bager

Rinoceros 1 t 2018 god 119 casa zamena za vozilo


Денес 13:01Машина за перење и сушење Candy

Машина за перење и сушење алишта комплетно исправна, во одлична состо...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:01Нови футроли за HUAWEI P40 LITE

Продавам три футроли за HUAWEI P40 LITE Без знаци на користење. Се...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Денес 13:00SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава деловен простор погоден за канцеларија

Се издава деловен простор погоден за канцеларија, во Нова Битола, ул....


60 €
или предлог цена
Денес 13:00Peugeot 208 1.4 hdi - 2013 god

PEUGEOT 208 1.4 HDI 50 KV 68 KS 2013 GODINA Registfirank do 05.2024 ...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00KOSENJE NA ZELENA POVRSINA / TREVA

Vrsime kosenje na visoki trevi so profesionalen trimer ili so masin...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00FIAT G. PUNTO EVO 1.3 M.JET

Se prodava Fiat G. Punto Evo 1.3 M.Jet 64kw 86 konjski sili (Euro 5)....


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Rottweiler kucinja

Se prodavaat cistokrvni Rottweiler kucinja od odlicni roditeli koi i...


100 €
или предлог цена
Битола

Животни / Кучиња

Денес 13:00nastresnica

nastresnica alimunium/pvc mehanizami ramka, so vinyl.


300 €
или предлог цена
Денес 13:00VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 HIGHLINE BLUEMOTION !!

⭕️SE PRODAVA⭕️ VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 B8 HIGHLINE BLUEMOTION FULL OP...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Швајц апарат

Се продава швајц апарат марка TELWIN Nordika 4.280 190 A. Апаратот н...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00KLIMA 3.5 KW

Klima ured FAVORIT 3.5kw


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Сочувани портманто и клуб масичка

- Портмантото е од четири одвоени делови и е прикладно за транспорт и...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Денес 13:00Apple Watch 6

Купен пред 1 година на 31.05.2022 (Му истече гаранцијата пред неколку...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Benelli

Se prodava odlicno zacuvano beneli 2011so mnogu malku km 8000 Gara...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:58DAF XF 460 euro 5

Se prodava Daf 460 ke so full oprema 2007g Redovno servisiran smenet...


9.900 €
или предлог цена
Битола

Камиони

Денес 12:57BMW X5

Se prodava extra bmw mnogu Dobar motor menuvac nema nikakvi zabeleski...


11.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:57Stan vo Sopotnica - Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Станови

Денес 12:53Podbranik za golf 5

Se prodava podbranik za golf 5 so vratnice za kuka….


499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
500 МКД
Денес 12:49Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:48Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


53.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 12:48СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ БИТОЛА

СЕ ПОДАВА КУЌА ЛОЦИРАНА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ХОТЕЛ БИТОЛА,КУЌАТА ...


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:47  НОВ ОГЛАС

MELNICA ZA KAFE BORO-Skopje

Malku rabotena skoro nova


300 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
350 €
Денес 12:44staklenca i kapacki za retrovizori site modeli avtomobili

se prodava retrovizori i staklenca kapacki i zmigavci za site vidovi ...


6 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:43akciaaa original ruski lada niva novi retrovizoriii

se prodava retrovizori lada niva golemi i mali i spoleri za hauba u...


399 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:42Женски и машки кукли (торзо)

Нови машки кукли со одличен квалитет - потекло Турција


150 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 12:411 Guma vredestein zimska 205 55 R16 Dobra

1 GUMA VREDESTEIN ZIMSKA 205 55 R16 SNOW TRACK 3 SO DOBRA SARA NEE KR...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 12:36  НОВ ОГЛАС

Se prodava Zvezda so 8 brzini nova

Испраќам по карго Se prodava Zvezda so 8 brzini nova, zvezdat...


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Битола

Велосипеди

Денес 12:35Michelin 215/55/17

Dve gumi vo dobra sostojba


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:35225/60/16

Original od audi, za komplet ekstra cena, а mozi i poedinecno, samo ...


15.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
17.000 МКД
Денес 12:35Iphone x

prodavam odlicno socuvan Iphone x 64gb neverlock true tone - raboti...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:34Pekarska oprema Пекарска опрема

Mikser za testo


2.000 €
или предлог цена
Денес 12:34Se prodavat dve kuki na ulica strushka

SE PRODAVA DVE KUKA NA UL. STRUSHKA. KUKATA E NA 3 KATA PO OKOLU 70 M...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 12:34Страна 2 од 600

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам