23075 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ОПРЕМА ЗА СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА

Се продава комплет опрема и инвентар за стоматолошка ординација.


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Се продава плац

Се продава плац во Битола со локација до Кланица, лепенка до стопанск...


22.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
25.000 €
02 сеп 13:54Промовирано

MERCEDES-BENZ E 220 D

Ubav i održuvan avtomobil, ima sè vo oprema, vklučuvajḱi: AMG PAK...


31.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мај 16:43Промовирано

Gumi 245/45/17 edna letna

245/45/17 Petlas so dobra letna sara 1000 den


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:08  НОВ ОГЛАС

Letni gumi 205/55 R16 Michelin i Mirage

Gumite se solidni so sara od okolu 1mm,dve se Michelin,dve Mirage,naj...


300 МКД
или предлог цена
Денес 17:04Gumi 205/55/16 edna letna

205/55/16 letna edna guma goodyear 800 den


800 МКД
или предлог цена
Денес 17:04  НОВ ОГЛАС

Dzebni chasovnici

Prodavam dzebni casovnici po dogovor


1 €
или предлог цена
Денес 17:01Se prodava kancelariski mebel

-1 prazen shkaf so 5 polici -1 zastaklen shkaf so 5 polici -3 zatv...


1 €
или предлог цена
Денес 17:01Ukrastni stolbovi

Se prodavaat ukrasni stolbovi so zhelezna armatura,mozat da se korist...


1 €
или предлог цена
Денес 17:01Se izdava deloven prostor vo Bitola vo zgrada Granit,Karposh

Se izdava deloven prostor, vo naselba Karposh Bitola, vo zgradata na ...


1 €
или предлог цена
Денес 17:01Gumi 235/65/17 letni 2

Dve gumi 235/65/17 so dobra letna sara 1500 den guma


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:00  НОВ ОГЛАС

Gaming PC - AMD 1200 AF - RX 470 4GB - 16GB RAM - 250GB NVMe

NOVO Gaming Desktop PC !!! Delovite se pod Garancija od 1 do 5 god...


25.999 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
Денес 16:59Fiat Bravo 1.9 Multijet

Fiat Bravo 1.9 Multijet 150ks Abarth Look Full oprema Smeneto: R...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:59  НОВ ОГЛАС

Letni gumi so celicni badazi i ratkapni

Letni gumi TIGAR, vozeni se samo nekolku meseci, izvadeni se od hyund...


Денес 16:58Бандажи 4x108 15ки

Бандажите се одлични исправни одговараат на пежо, цитроен.... Центар ...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:58Продавам 4 x Continental 225/75 16C

Гумите се во солидна состојба година на производство 2015


1 €
или предлог цена
Денес 16:582 Гуми DAYTON 225/65 17

летни гуми одлична состојба производство 2019


1 €
или предлог цена
Денес 16:58BANDASI 5X98 ALFA, FIAT....

Za podetalni info na telefon.


Денес 16:57PRODVAVAM 2 GUMI 385/55 19.5

Gumite se ispravni ednata e Longmarch a drugata double coin za podeta...


1 €
или предлог цена
Битола

Приколки

Денес 16:57ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Se iznajmuva stan vo stog centar, do grcki konzulat, nova gradba 2016...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 16:57Prodavam ROTOTONKI

Odlicna sostojba, super ton Poveke info na 078 212 533


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:56  НОВ ОГЛАС

Mazda 6 2.2 TE plus 163 ks | Mazda6 Мазда 6 Мазда6

Се продава Мазда 6: ◆ 2009 година ◆ 2.2 дизел 163кс/122 киловати ◆...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:56Strafilica udarna 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Strafilicata...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:45Bater. Pila-Sabjarka 20v PARKSIDE

Bateriskata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 2...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:44Elek. Pila 2200w PARKSIDE

Elektricnata pila e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:44Se prodava Reno Modus 1.2 vo odlicna sostojba

Se prodava Reno Modus 1.2 benzin, godina na proizvodstvo 2006. Vozilo...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:41gumi 225/55/19 letni good year

4 gumi letni goodyear so dobra sara letni 2000 parce


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:37gumi guma 255/40/19 letna so dobra sar

edna guma 255/40/19 so dobra sara nankang


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:36Samsung galaxy s9 plus

Samsung s9 plus vo odlicna sostojba komplet so polnac slusalki i mask...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:35  НОВ ОГЛАС

Се продава семејна куќa

Се продава куќа П+2 на ул. 210 бр.22 Битола (Лавчански пат- над болн...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 16:29Hyundai pony, prv sopstvenik

Prodavam hundai pony od 1995 godina. Prv gazda sum na kolata. Poseduv...


500 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
35.000 €
Битола

Автомобили

Денес 16:25Plasma plazma Parkside za secenje zelezo

Nova neotpakuvana, komplet bez kompresor.


300 €
или предлог цена
Денес 16:24  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО НИЖЕ ПОЛЕ

Се продава плац 1600 м2 во Ниже Поле Пелистер. (Плацот е делив) Плацо...


50 €
или предлог цена
Денес 16:22SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


1 €
или предлог цена
Денес 16:21SE PRODAVA GOLF 5 1.9TDI PRV.REG.2005

SE PRODAVA GOLF 5 VO EKSTRA SOSTOJBA 1.9 TDI PRVA REG 2005 SO 90 KS ...


3.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:20Dodatok za borija/radijator

600 denari


600 МКД
или предлог цена
Денес 16:20  НОВ ОГЛАС

Ford Ka 1.3 147 000km!

Ford Ka 1.3 benzin, motor na lanche. Motorot raboti kako saat. Pomi...


1.090 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:19Audi A5 2.0 TFSI 2011 EURO 5 Ekonomicno Novo

⚠️⚠️⚠️12.500€ -4%⚠️⚠️⚠️ ✅‼️11.999€ ‼️✅ Audi A5 2.0 TFSI 180 KS na...


11.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Денес 16:18Tamidzana/тамиџана

Tamidzana, srca


700 МКД
или предлог цена
Денес 16:18  НОВ ОГЛАС

Skoda Octavia 1.6 TDI 2014 god kupena Nova Prv Gazda

Skoda Octavia 1.6 TDI 105KS Proizvedena 2014 godina. Kupena e od sa...


9.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 16:18BMW 318d Facelift 2009 Godina EURO 5 DPF

BMW 318d Facelift EURO 5 so DPF, 2009 godina. Registrirano na MK ta...


8.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
8.990 €
Битола

Автомобили

Денес 16:18Bokal

Komplet za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
Денес 16:17  НОВ ОГЛАС

Casi

300 denari


300 МКД
или предлог цена
Денес 16:15  НОВ ОГЛАС
Страна 4 од 577

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам