Неготино
                   
3013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам Galaxy Watch 3 45mm

Продавам Galaxy Watch 3 45mm одлична состојба. Со него следува полнач...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
16 мај 13:28Промовирано

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI STAKLO

Kolata e maksimalno zacuvana So ful oprema Se si funkcionira Reg ...


4.450 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:39PRIRODEN LIVADSKI MED

SE PRODAVA PRIRODEN LIVADSKI MED OD CISTA EKOLOSKA SREDINA NA GOLEMO...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:36Bure Bar (225L)

Bure Bar


1 €
или предлог цена
Вчера 13:35GARNITURA OD BURINjA

Burinjata se 225 L


1 €
или предлог цена
Вчера 13:35LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI

72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Украси

Вчера 13:35MERCEDES C-220 CDI 170KS AUTOMATIC F1 AVANTGARDE + AMG PAKET

-AMG NIVO NA OPREMA -AUTOMATIC C/S/M-F1 (BRZINI NA VOLAN) -AMG BRAN...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:34Na delovi 407 20. 136 ks

Rezervni delovi motor menuvac turbina poluosovini alternator egr dpf ...


199 €
или предлог цена
Вчера 13:05Se prodava SCANIA P400 2013 god.

Se prodava SCANIA P400 2013 god. Voziloto e so desen volan i ima pom...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 13:00Dukan na Partizanska

Se prodava ducan na ul. Partizanska br. 2 Negotino. Prodazbata ce bid...


1 €
или предлог цена
Неготино

Дуќани

Вчера 13:00Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Bmw e39 530d

BMW E39 530D 184HP 1999G VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRANA CELA GODI...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00gumi 17,5 za prikolki

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 MADE IN SLOVENIJA FULDA 24...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
40 €
Вчера 12:30235/75R17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI OD PRIKOLKI 235/75R17,5 245/70R19,5 ZA TRAKTO...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:2917,5 i 19,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI: 245/70R19,5 DUNLOP OD PRIKOLKA TANDEM 235...


1 €
или предлог цена
Неготино

Останато

Вчера 12:29gumi 17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 245/70R19,5 FULDA SE GUMITE OD ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 12:29JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.


1 €
или предлог цена
Вчера 12:27  НОВ ОГЛАС

Lepenje na plastika,ladnici i poliranje na svetla

Lepime sekakov vid na ladnici i istite gi procistuvame, isto taka ...


Вчера 12:14Rakija - ekstra kvalitet

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i i...


150 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

Вчера 12:13Се продава деловен простор!

Се продава деловен простор на автобуската станица во Неготино со повр...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:02Rakija domasna

Se prodava domasna cetiri godishna lozova rakija so odlicen kvalitet ...


180 МКД
или предлог цена
Вчера 10:38Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 10:00Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 10:00RENAULT MEGANE III 1.4 TCE TURBO BENZIN PLIN 131KS

KOMANDI NA VOLAN TEMPOMAT PARKING SENZORI NAZAD BANDASI 17KI CON...


5.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:34Mercedes w210 E300 turbo

Se prodava mercedes 3.0 177hp Kolata e vo.odlicna sostojba bez nika...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:22  НОВ ОГЛАС

Bmw 525 tds

Bmv 525 tds 96 god,niv akomulator motor odlicen,fale samo registracij...


80.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 09:06  НОВ ОГЛАС

Gen.Zastapnik na TPV prikolka Slovenia

Prikolica TPV slovenija TPV slovenija e br1 Na kvalitet so proizvod...


650 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
43.000 €
Неготино

Приколки

Вчера 08:57AKCIJA TPV PRIKOLKA!! Made in Germany

AKCIJA!!!!!! ПРИКОЛКАТА МОЖЕ ДА СЕ ЗЕМЕ НА 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА (0)%...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
Неготино

Приколки

Вчера 08:57Prikolka TPV Slovenija zastapnik i vo MK

>>>VIDEOTO OD FABRIKATA VO GERMANIJA MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTO...


690 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

Вчера 08:56Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD

Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD Od oprema ima: - klima -servo -a...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:54SEAT LEON 1.9 105KS 2007G UVOZ

SEAT LEON 1.9 105KS 2007G 207000KM KOMPLET SERVISNI DOKUMENTI ✅UV...


4.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 07:55Топ за наводнување

Се продаваат два топа за наводнување секаков вид на земјоделски култу...


1 €
или предлог цена
17 мај 20:01Iphone 12 pro max graphite 256gb

Se prodava iphone 12 pro max graphite 256gb maksimalno socuvan kupen ...


800 €
или предлог цена
17 мај 19:24Velosiped

Se prodava velosiped pinnacle mnogu malku koristen recisi nov. Tel 07...


500 €
или предлог цена
17 мај 18:53FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
17 мај 18:18Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 18:16DOMASNA RAKIJA

Se prodava STARA 50 litra,zolta i bela,domasna prirodna rakija bez do...


120 МКД
или предлог цена
Неготино

Пијалаци

17 мај 17:26Се продава супер зачувано возило

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 16:59Daihatsu Sirion

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 16:59клуб маса

130cm x 60 cm


1.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

17 мај 16:55garnitura trosed dvosed fotelja

odlicno socuvani


5.600 МКД
или предлог цена
17 мај 16:55Страна 2 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам