Неготино
                   
3012 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мај 10:00Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мај 10:00Bmw 525 tds

Bmv 525 tds 96 god,niv akomulator motor odlicen,fale samo registracij...


80.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 09:06Gen.Zastapnik na TPV prikolka Slovenia

Prikolica TPV slovenija TPV slovenija e br1 Na kvalitet so proizvod...


650 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
43.000 €
Неготино

Приколки

18 мај 08:57AKCIJA TPV PRIKOLKA!! Made in Germany

AKCIJA!!!!!! ПРИКОЛКАТА МОЖЕ ДА СЕ ЗЕМЕ НА 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА (0)%...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
Неготино

Приколки

18 мај 08:57Prikolka TPV Slovenija zastapnik i vo MK

>>>VIDEOTO OD FABRIKATA VO GERMANIJA MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTO...


690 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

18 мај 08:56Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD

Se prodava Clio 2002 god. 1.5 TD Od oprema ima: - klima -servo -a...


1.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 08:54SEAT LEON 1.9 105KS 2007G UVOZ

SEAT LEON 1.9 105KS 2007G 207000KM KOMPLET SERVISNI DOKUMENTI ✅UV...


4.850 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 07:55Топ за наводнување

Се продаваат два топа за наводнување секаков вид на земјоделски култу...


1 €
или предлог цена
17 мај 20:01Iphone 12 pro max graphite 256gb

Se prodava iphone 12 pro max graphite 256gb maksimalno socuvan kupen ...


800 €
или предлог цена
17 мај 19:24Velosiped

Se prodava velosiped pinnacle mnogu malku koristen recisi nov. Tel 07...


500 €
или предлог цена
17 мај 18:53FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
17 мај 18:18Volvo F-12

Volvo F-12 405 k.s. 1993 god. Komplet na federi Ekstra sostojba


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 18:16Се продава супер зачувано возило

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 16:59Daihatsu Sirion

Се продава Daihatsu Sirion, супер зачувано возило, многу мала потрошу...


3.200 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 16:59клуб маса

130cm x 60 cm


1.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Дневна соба / Маси

17 мај 16:55garnitura trosed dvosed fotelja

odlicno socuvani


5.600 МКД
или предлог цена
17 мај 16:55Bmw 320 2005

Benzin plin servisirano so novi gumi


5.400 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 16:44Kamp vo Krani

Kampot e renoviran, ima sopstveno WC so banja, opremena kujna so elem...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Останато

17 мај 16:44Bandazi 15 za BMW

Bandazi 15 ki za BMW so novi zimski gumi


250 €
или предлог цена
Неготино

Останато

17 мај 16:4419ki 5x120 bandazi/bandasi style 166

19ki za bmw Moze zamena za 18 19 20 5x112 ili 5x120 Cena 450e ne e ...


17 мај 16:00Continental 275 40 20 letni gumi

Se prodavaat 2 letni gumi continental 275 40 20 2018god Ni krivo ni ...


200 €
или предлог цена
17 мај 15:59Opel Vectra 2.0

Opel Vectra 2.0 2003 Poveke info na brojot! 076-986-591


1.900 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.300 €
Неготино

Автомобили

17 мај 15:54Audi A3 2,0

Kolata e vo supe r sostojba napraven I golem I mal servis, gumi predn...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 13:57Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


32.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

17 мај 13:55Opel zafira 2.0 dti na delovi

Imam se


6 €
или предлог цена
Неготино

Останато

17 мај 13:40Плац за Индустриски објекти

Се продава плац за индустриски објекти во Неготино, во близина на вин...


1 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

17 мај 13:00AUDI A6 1.9 tdi 110ks

Vo super sostojba motor menac dobri prednica stegnata zdrava karoseri...


2 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 10:54Resetka za sporet

Се продава нова решетка за шпорет 400 денара


400 МКД
или предлог цена
17 мај 10:48Bormasina

Се продава бормашина 1000 денара


1.000 МКД
или предлог цена
17 мај 10:47Vozdusna brusalica

Се продава брусалица на воздух, шведско производство Цена 3000 денара


3.000 МКД
или предлог цена
17 мај 10:45Garnitura

Се продава гарнитура 1500 денара


1.500 МКД
или предлог цена
17 мај 10:43DELOVI ZA DAF XF105 EURO 5

Се продава нов хидрауличен клип за кабина 7000 денара и нов четворокр...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:36Lev retrovizor, kapacki za maglenki i novo crevo za vebasto

Се продава нов клип за кабина за DAF EURO 4, лев ретровизор комплет с...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:29Kaisi so zategaci

Се продаваат каиши со затегачи за товарни возила.


5 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:20Novi slovenski lanci za sneg

Се продаваат нови, словенски ланци за снег, за камион и неупотребени....


150 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:18LEV I PREDEN RETROVIZOR ZA VOLVO EURO 3,4 i 5

Се продаваат ретровизори кои одговараат на Volvo euro 3,4 и 5 и нов п...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Камиони

17 мај 10:15Амортизер за SUZUKI GSXR 750 1993 година

Се продава амортизер за Suzuki GSXR 750 во исправна состојба


1.500 МКД
или предлог цена
17 мај 10:102014 118.000km 3metra tovaren prostor

Nov uvoz od germanija


13.500 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

17 мај 07:492015 316 cdi Mercedes Sprinter termoking

Kufer 4metra dolg 2m sirok 2 m visok


22.500 €
или предлог цена
Неготино

Комбиња

17 мај 07:49Страна 3 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам