Неготино
                   
3012 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Вчера 13:00Промовирано

Opel Antara 2014 altomatik mozna zamena

Reg cela god extra


13.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

17 мај 07:49IJoy Acme Atomizer Elektronska cigara

Atomizerot e koristen mnogu malku vreme sleduva so orginalniot box ...


500 МКД
или предлог цена
17 мај 00:06Elektronska cigara kangertech subox mini c

Cigarata e zacuvana maksimalno 50w so nea sleduva orginalniot atomi...


2.500 МКД
или предлог цена
17 мај 00:01Kutija za zaprosuvanje vo oblik na cveke

Kutija za zaprosuvanje vo oblik na cveke


900 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Останато

16 мај 21:50Hamachi 250cc

Hamachi 250cc 2021god Poveke info: 076608508 076608508 076608508 07...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

16 мај 21:30Fiat Fiorino Tovarno

Fiat Fiorino-2008/9 Klima Elektricni retrovizori Elektricni prozorci ...


3.999 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Автомобили

16 мај 21:30Комода за дневна/детска

Се продава одлично зачувана комода со вертикален елемент за ТВ. Матер...


5.990 МКД
или предлог цена
16 мај 18:31Gumi 205 55 16 zimski

Se prodavaat 4 novi gumi zimski vozeni 1000km 2021 godina kely gumite...


150 €
или предлог цена
Неготино

Автоделови

16 мај 18:12Gumi 235 50 18

Gumite se skoro novi vozeni 5000km cena za dvete gumi 3000 denarii


3.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автоделови

16 мај 18:12Bandazi -16ki 5x112 za E-clasa

Bandazite se zdravi ni vareni ni krivi moze da se probaat na bandazit...


100 €
или предлог цена
Неготино

Автоделови

16 мај 18:12Iphone 11 maksimalno socuvan garancija uste 6 meseci

Tel e maksimalno ocuvan od prva den e so maska i zastitno staklo cena...


450 €
или предлог цена
16 мај 17:23Suzuki gsx f 600

Top sostojba Merakliski praven Cuvan Servisiran Mk dokumenti


1.800 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

16 мај 17:21Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
16 мај 17:21Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 4...


590 €
или предлог цена
16 мај 17:21Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми п...


590 €
или предлог цена
16 мај 17:21Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
16 мај 17:21Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
16 мај 17:20Моторна пила ZENOAH-Komatsu G3200EZ 4,3kg

ZENOAH-Komatsu G3200EZ,моторна пила. 4.3 кгр. во супер состојба. Ув...


8.000 МКД
или предлог цена
16 мај 17:20YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
16 мај 17:20FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
16 мај 17:19Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
16 мај 17:19Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
16 мај 17:19Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. ...


390 €
или предлог цена
16 мај 17:19Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
16 мај 17:19Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
16 мај 17:19Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
16 мај 17:18Моторна Пила - MAKITA E2835

MAKITA E2835 - моторна пила, во супер состојба, Увоз од Јапонија Це...


6.000 МКД
или предлог цена
16 мај 17:18СУПЕР ПРОМОЦИЈА! 1990 еур - Traktor so freza Yanmar YM 2000

СУПЕР СУПЕР ПРОМОЦИЈА до 30 септември: Цена: 1990 еур трактор со фр...


1.990 €
или предлог цена
16 мај 17:18Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
16 мај 17:17Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
16 мај 17:17Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
16 мај 17:17Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
16 мај 17:17Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
16 мај 17:17Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
16 мај 17:17Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
16 мај 17:16Продажба на куќа со 6 стана во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ку...


188.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

16 мај 14:58Се продава деловен објект во КО Криволак

Имотен лист бр.536 за КО Криволак , КП 2517, адреса Криволак и тоа ха...


350.000 €
или предлог цена
16 мај 14:58се продаваат машини и залиха во КО Криволак

Се продаваат подвижни предмети опрема согласно записник за продажба ...


250.000 €
или предлог цена
Неготино

Останато

16 мај 14:58Kawasaki ninja zx6r

Se prodava kawasaki ninja zx6r vo odlicna sostojba motorot e STAKLOO!...


5.999 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Мотори (над 50 cc)

16 мај 14:52HAMACHI 1500 20A

HAMACHI ELEKTRICEN SKUTER


1.240 €
или предлог цена
16 мај 14:23Страна 4 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам