Неготино
                   
3013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezno zemjiste idealno za investiranje

Urbanizirano gradezno neizgradeno zemjiste od 8035m2. Postoeckiot pl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Неготино

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа, спроти автобуската во Неготино. Локација погодна за ...


82.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

19 јан 16:51Промовирано

Nissan terrano 2

Nissan terrano 2 2.7 4 novi gumi 3 meseci vozeni


200.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

20 мај 21:43Промовирано

Се продава покриена приколка за кола

Приколката е во одлична состојба, покриена и затворена од сите страни...


1 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

19 мај 07:48Украинки барат работа во странство

Украинка 49 години, заедно, со ќерка 18 години, која има добро познав...


1 €
или предлог цена
Неготино

Барам работа

18 мај 23:25Ce издава мала кука

Се издава кука во Демир Капија,(реновирана), соба голема 4х6 со ниша...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Куќи / Вили

18 мај 23:24Трска нова од 6 м карбонска

Продaвам нова трска карбонска од 6м. Многу лесна, марка: Siweida. Цен...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Риболов / Справи / Опрема

18 мај 23:24Чистотел за папиломи, брадавици и суви мозолчиња

Се продава многу ефикасно средство за брзо чистење( отстранување) на ...


400 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Управување со тежината

18 мај 23:24Трска нова , 5м карбонска

Продвам нова трска карбонска од 5м , 250гр. Многу лесна , марка: WH...


1 €
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Риболов / Справи / Опрема

18 мај 23:24Продавам домашна квалитетна лозова 14 годишна стара ракија

Продавам домашна квалитетна лозова 14 годишна стара ракија Природна и...


350 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Пијалаци

18 мај 23:24Кауч( тросед)

Се продава кауч(тросед), користен, во добра состојба. Должина 215 см ...


3.500 МКД
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Дневна соба / Троседи

18 мај 23:24BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi / 163ks racen

BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi. Bmw 118d 122ks racen menjac...


По Договор
или предлог цена
18 мај 22:45BMW 120d delovi BMW 120d 177hp

Bmw 120d 2006 177hp Kontakt Kristijan 076-948-327 Andrej 075-978...


По Договор
или предлог цена
18 мај 22:45BMW 525d za delovi BMW 525 LCI delovi

Bmw 525d 197ks na delovi. Ima prodadeno mpaketot, mvolanot i zadnite...


По Договор
или предлог цена
18 мај 22:45Bmw 520d za delovi / Bmw 520d na delovi kobra menjac 177ks

Bmw 520d 177ks kobra automatik 2008 godina. Broj kontakt: 076/948-32...


По Договор
или предлог цена
18 мај 22:45Bmw x3 na delovi / Bmw x3 za delovi 150ks racen

Bmw x3 na delovi 150ks racen Broj kontakt 076/948-327 ili 075/978-717


По Договор
или предлог цена
18 мај 22:45Se prodava opel asta h 1.7cdti 2004/2005

Opel astra H 2004/5 godina. Od oprema poseduva: Greaci na sedista ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 21:52Nutella Leon

Nutella Leon Negotino vrsi prodazba i distribucija na (Ekleri, Trilec...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Торти / десерти

18 мај 21:17Rakija / Rakia - Odlicen kvalitet

Rakijata e proizvedena od sortata na grozje vranec ( kartoshija ) i ...


150 МКД
или предлог цена
18 мај 19:58Citroen ZX Refleks 1.4 TNG

Citroenot se prodava vo delovi, so atestiran plin. Citroenot ima odl...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 18:30Bandazi 13 - Bandasi

Bandazi za vw i seat, R 13 celicni. Bandazite se pravi i neudirani.


По Договор
или предлог цена
18 мај 18:30Ford Fiesta 1.3 TNG za delovi

Se sto vi treba.


По Договор
или предлог цена
18 мај 18:30Ford Fiesta 1.3 TNG za delovi

Se sto vi treba.


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 18:30Citroen C4 Aircross 4x4 1.8 HDI

Voziloto e uvezeno od prv gazda, so servisna kniska koja ja poseduva,...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 18:29Golf GTD

Модел:VW GOLF 5 GTD TDI DSG NAVI/Xeчбек Произведено:2007год Гориво:...


5.555 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 17:55Mercedes C200

Vo dobra kondicija prva reg. Vo mkd jas go uvezov od Belgija Mozna ...


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 17:23Soni HD kamera so prozektor

Kamerata e vo odlicna sostojba Mnogu malce koristena Si raboti se...


1 €
или предлог цена
18 мај 17:23APARAT ZA VARENJE VARSTROJ

APARAT ZA VARENJE VO ODLICNA SOSTOJBA 075-233-455 Barajte na ovoj br...


1 МКД
или предлог цена
18 мај 17:22Се продава округла трепезариска маса

Се продава округла трепезариска маса, пречник (дијаметар) од 117 цм и...


9.000 МКД
или предлог цена
18 мај 15:06Skoda Octavia 1.9 TDI

Se prodava Skoda Octavia 1.9TDI 105ks kupena od prv gazda. Kolata e r...


4.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.700 €
Неготино

Автомобили

18 мај 15:00Se Prodavaat Dve Toyo Letni Gumi 255 30 19 / 255-30-19

Se prodavaat dve letni gumi Toyo so Dimenzii: 255/30/19. Vo odlicna s...


50 €
или предлог цена
18 мај 13:57Farovi / Svetla za BMW e90 / e91 BMW DELOVI

Se prodavaat komplet dva fabricki originalni farovi za BMW E90 / E91 ...


18 мај 13:48LUSTERI ZA VO GRADINA / LETNIKOVCI / TERASI

72 cm so 4 lambi / 100 cm so 6 lambi


1 €
или предлог цена
Неготино

Градина / Украси

18 мај 13:35gumi 17,5 za prikolki

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 MADE IN SLOVENIJA FULDA 24...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
40 €
18 мај 12:30235/75R17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI OD PRIKOLKI 235/75R17,5 245/70R19,5 ZA TRAKTO...


1 €
или предлог цена
18 мај 12:2917,5 i 19,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI: 245/70R19,5 DUNLOP OD PRIKOLKA TANDEM 235...


1 €
или предлог цена
Неготино

Останато

18 мај 12:29gumi 17,5

PRODAVAM POLOVNI GUMI 235/75R17,5 245/70R19,5 FULDA SE GUMITE OD ...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

18 мај 12:29Lepenje na plastika,ladnici i poliranje na svetla

Lepime sekakov vid na ladnici i istite gi procistuvame, isto taka ...


18 мај 12:14Se prodava lozje (smederevka i vranec)

Lozjeto e pod sistem za navodnuvanje kapka po kapka. Poveke informaci...


9.500 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мај 10:00Se prodava lozje Rizling so sistem kap. po kap.

Se prodava lozje od sortata Rajski Rizling 5000 m² pod sisitem kapka ...


5.000 €
или предлог цена
Неготино

Плацеви и Ниви

18 мај 10:00Bmw 525 tds

Bmv 525 tds 96 god,niv akomulator motor odlicen,fale samo registracij...


80.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Автомобили

18 мај 09:06Gen.Zastapnik na TPV prikolka Slovenia

Prikolica TPV slovenija TPV slovenija e br1 Na kvalitet so proizvod...


650 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
43.000 €
Неготино

Приколки

18 мај 08:57AKCIJA TPV PRIKOLKA!! Made in Germany

AKCIJA!!!!!! ПРИКОЛКАТА МОЖЕ ДА СЕ ЗЕМЕ НА 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА (0)%...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
Неготино

Приколки

18 мај 08:57Страна 5 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам