1810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kawasaki ER 650A

650 ccm, 53 kW, Моторот е во супер состојба, гуми 90%, сменети масло...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

LANYING JJ150Z-5

150 ccm


280 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
320 €
16 ное 13:00Промовирано

Audi Q7

Audi Q7 perfektna sostojba Info.075 573 643


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 23:33Се продава Голф 3 1995 1.9 TD

Цена по договор. Лице за контакт: Фиданчо, 075 / 598 - 206


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 22:49FREZA AGROKUN 160 cm

Se prodava Nova freza - AGROKUN rabotna povrshina 160 cm Pogodna z...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 21:22PEUGEOT 406

Se prodava PEUGEOT 406 Benzin pali vozi .070586885


По Договор
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 21:01Kalnici

Se prodavat dva para kalnici


10.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

Вчера 18:30VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI. 77 kw.FUL OPREMA

VW GOLF 5 PLUS. 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS. 2005 god. SERVISIRAN I REGIS...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 13:49ОВЛАСТЕН СУДСКИ ПРЕВЕДУВАЧ

Вршам брз и ефикасен превод од Македонски на Англиски јазик и обратн...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

Вчера 13:29Kamion mega so prikolka cerada

Kamion Mega Volvo Euro 5, vo odlicna vozna sostojba, redovno servisir...


9.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
12.000 €
Македонска Каменица / Делчево

Камиони

Вчера 13:00Kawasaki ER 650A

650 ccm, 53 kW, Моторот е во супер состојба, гуми 90%, сменети масло...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 13:00Scania 124l 420 na delovi

Delovi od Scania 124L 420


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Камиони

Вчера 13:00SE PRODAVAAT 2 ZIMSKI GUMI MATADOR 215/17 R16

SE PRODAVAAT 2 ZIMSKI GUMI MATADOR 215/70 R16 , CENA 7000.00 DENARI Z...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Bel bor

Se prodavaat kadroni,daski 10×8 3м4м5м Даски 10/15×2.5 3м4м5м


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

Вчера 13:00Сонари humminbird на 6 рати без камата

Сонари humminbird helix 5 g2 19500ден и humminbird helix 5 g2 chirp g...


19.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11FASTen опрема за чамци Hobby market Делчево

FASTen опрема за чамци со врвен квалитет само во Hobby market Делчево...


550 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Bezbednosni eleci

Bezbednosni eleci vo site goleminite, opis na slikite. tel 072714474 ...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Чамци KOLIBRI со кобилица

Моторни чамци КОЛИБРИ изработени од петслоен армиран PVC материјал wa...


52.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Моторни чамци КОЛИБРИ

Моторни чамци колибри со рамно дно изработени од PVC германски матери...


19.900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Riverday (Kolibri) RKM 350

RIVERDAY (Kolibri) 350 е полиетиленски чамец со должина од 3.5m носив...


74.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:11Prodavam delovi za motor minsk 125 mz cz минск

Prodavam delovi za minsk 125 Moze delovi ili komplet


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Мотори (над 50 cc)

Вчера 10:27Delovi za passat 1.9 tdi 98 god

Menjac ispraven,poluosovini,abs pumpa, ventilator za parno, sepi, zad...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:13Opel Astra 1.8 16v benzin-plin

Ful oprema servisirana odlicno raboti I na benzin I na plin dizna sis...


1.299 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.599 €
Македонска Каменица / Делчево

Автомобили

Вчера 09:59Mazda 6 MZR-CD 2.2 136kw/185ks 2010g

Mazda 6 MZR-CD 2.2 136kw na lance Start stop sistem Senzori za park...


7.999 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Автомобили

Вчера 09:59FIAT DOBLO 1.3 JTDM

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...4.350 🇲🇰 ▶️ FIAT DOBLO ▶️ 1.3 JTDM ...


4.350 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:29FIAT IDEA 1.4 BENZIN

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...3.000 🇲🇰 ▶️ FIAT IDEA ▶️ 1.4 BENZIN...


3.000 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:29CITROËN C1 1.0 BENZIN

TEHNICKI PODATOCI INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA KILO...


4.750 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:29VW BORA 1.9 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...2.900 🇲🇰 ▶️ VW BORA ▶️ 1.9 TDI ▶️ ...


2.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:28VW POLO 1.6 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...5.650 🇲🇰 ▶️ VW POLO ▶️ 1.6 TDI ▶️ ...


5.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:28VW GOLF VI 2.0 TDI

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...7.150 🇲🇰 ▶️ VW GOLF VI ▶️ 2.0 TDI ...


7.150 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:28VOLVO XC70 2.4 D5 4X4 CROSS CANTRY

TEHNICKI PODATOCI INFORMACIJA: AVTOMOBILIOT E REGISTRIRAN DO FEB...


5.650 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:28VOLVO V60 1.6 D2

TEHNICKI PODATOCI ▶️ €...9.300 🇲🇰 ▶️ VOLVO V60 SW ▶️ 1.6 D2 ...


9.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 09:28VOLVO V60 2.0 D3

TEHNICKI PODATOCI INFORMACIJA: ZA BRZA I POLESNA PROVERKA NA KILO...


10.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
10.650 €
Делчево

Автомобили

Вчера 09:28Detsko krevetce 0-4god.

Detsko krevetce so dusek koristeno mnogu malku.Dimenzii 120/60cm


30 €
или предлог цена
Вчера 09:20VW PASSAT B5 UNIKAT

VW PASSAT 1.9 tdi 110ks 81 kw KLIMATRONIK Specijal generalno servisi...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.111 €
Делчево

Автомобили

Вчера 08:39DELOVI ZA PEUGEOT.CITROEN SO 1.4 hdi motor

Se stovi treba za PEUGEOT 206. 307.CITROEN C 3 i dr.vozila so toj m...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:33BANDASI SO GUMI 5 X 112 / 16 ki. GUMI M+S 205.55.16

ZELEZNI BANDASI SO GUMI ODLICNI 90 % NOVI M + S BANDASI 5 X 112 / 1...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:32TENKA REZERVNA GUMA 5 X 112 - NOVA

Tenka rezervna guma nova ne upotrebuvana 5 x 112 Za VW. AUDI.GOLF.S...


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:32AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. VO PERFEKTNA SOSTOJBA. MAX.SOCUVANO...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Делчево

Автомобили

Вчера 08:31MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 08:27Delovi za E klasa mercedes w210

Delovi za mercedes w210 e klasa sedan karavan dizel i cdi benzin e...


88 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Оштетени возила / за Резервни Делови

Вчера 08:24Seat Altea 2.0 tdi

2004 euro 4


1.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

20 мај 23:24Страна 1 од 46

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам