1805 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kawasaki ER 650A

650 ccm, 53 kW, Моторот е во супер состојба, гуми 90%, сменети масло...


3.500 €
или предлог цена
15 мај 13:00Промовирано

LANYING JJ150Z-5

150 ccm


280 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
320 €
16 ное 13:00Промовирано

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god.

Opel Astra Station Wagon 1.7cdti 74kw 2008 god OPREMA: -ABS -AIR...


3.900 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 19:54Ford Fiesta 1.4dizel 50kw 2007god

Ford Fiesta 1.4dizel 50 kw 2007god


3.200 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 19:54Fiat Punto 1.3 dizel 66kw 2007god

Fiat Grande Punto 1.3 dizel 66kw 2007god


3.300 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 19:54Mercedes Vario 815D

Vo prekrasna sostojba Moze zamenaa!!!!


35.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Вчера 19:51Mercedes Sprinter 313CDI

Vo prekrasna sostojba Moze zamenaa!!!!


7.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Вчера 19:51Mercedes Sprinter 313CDI

Moze zamena!!!!


6.000 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

Вчера 19:51BOS PUMPA ZA PEUGEOT 1.9 TD.

Bos pupa za 1.9 td. Pezo. Reno. Citruen i dr.vozuls. Vo odlicno s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:36STIHL 390

STIHL 390 Kako nova. 070/453-500


По Договор
или предлог цена
Делчево

Останато

Вчера 18:36Delovi za vw golf 3 karavan голф III II golf 2

Delovi za Golf 3 Golf 2


8 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Оштетени возила / за Резервни Делови

Вчера 18:35PRIKOLKA ZA DRVA.

Prikolka za drva. So kocenici Colovni bandasi i gumi. Mob za konta...


999 €
или предлог цена
Вчера 18:34RADIO ZA AUDI.

Radio za audi. Audi a4,a3 i dr. Mob za kontakt. 070/450-690


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:34KOMPRESORI ZA AFTOMOBILI.

Kompresori za koli i dzipovi. Za na upaljac. Nogu kvalitetni. Novi...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:34Rezervno trkalo 5x112-15.

Rezervno trkalo. 5×112-15. 195/65-15.


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:34STRAFOVI ZA KAMJON.

Strafovi za kamjon. Debelima na strafot 22mm. Dolzina 10 cm. Kompl...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Камиони

Вчера 18:34renault kango

renault kango 2002 god registirano pali vozi


1.800 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 17:51RENAULT MEGANE SCENIK 1.9DCI 105KS 2003 GODINA REGISTRIRANA

Reno Megan Scenic 1,9 dci 105 KS 2003god registrirano do 03.05 2023 g...


2.000 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Автомобили

Вчера 17:51  НОВ ОГЛАС

Prodavam stolici

Prodavam zelezni stolici,imam povekje od kolku na slikite


2 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 16:07Prodavam zvucnici Electro Voice

Prodavam trosistemski zvucnici Electro Voice 2x400 vati vo odlicna so...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Озвучување

Вчера 16:07Prodavam polovni delovi za Golf 4

Prodavam polovni delovi za Golf 4 benzinec, 1.4 vrati, prozori, avtom...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Останато

Вчера 16:06Dzip 4x4 Mitsubishi Outlander

Prodavam Mitsubishi Outlander 4x4 uvezen od Italia, carinet, site dav...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Автомобили

Вчера 16:06Prodavam delovi za Ford Mondeo

Prodavam delovi za Ford Mondeo benzinec 1.8 1996 godina (kec)


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Оштетени возила / за Резервни Делови

Вчера 16:06DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

SE PRODAVA DUKAN 110 m2 DELOVEN PROSTOR I 30 m2 POMOSNI PROSTORII VKU...


1 €
или предлог цена
Делчево

Дуќани

Вчера 15:49Sevrolet spark 2007god

Delovi za sevrolet spark 800c benzin samo na delovi


1 €
или предлог цена
Вчера 14:54Moneta

Se prodava mnogu stara anticka moneta stara e 1850 godini.


5.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Останато

Вчера 14:02FREZA AGROKUN 160 cm

Se prodava freza nekoristena- NOVA AGROKUN rabotna povrshina 160 cm ...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:17Road Bike Cannondale

Road Bike Cannondale 58 Size Shimano Sora Tel 070 560 705


450 €
или предлог цена
Делчево

Велосипеди

Вчера 12:15AUDI A 3 1.9 TDI.77 kw.105 ks.SPORTBACK

AUDI A 3 1.9 TDI. 77 kw - 105 ks. 2005 g. VO PERFEKTNA SOSTOJBA. MAX....


5.550 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 12:12VW GOLF 5 PLUS 1.9 TDI. 77 kw.FUL OPREMA

VW GOLF 5 PLUS. 1.9 TDI. 77 KW - 105 KS. 2005 god. SERVISIRAN I REGIS...


4.500 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 12:12Се продава Голф 3 1995 1.9 TD

Цена по договор. Лице за контакт: Фиданчо, 075 / 598 - 206


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

Вчера 11:21SEAT KICK SCOOTER EXS

▶️ ELEKTRICEN SCOOTER ▶️ MARKA - SEAT EXS DIREKTEN UVOZ " IT...


690 €
или предлог цена
Вчера 09:55Hyundai Santa Fe 2.2 CRDI

Hyundai Santa Fe 2.2 4x4, nov zamaec, nova lamela, smeneni site filt...


6.800 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Автомобили

17 мај 23:16kotel termoflux 35kw

kotel za parno termoflux. 35 kw. nov


1.750 €
или предлог цена
Делчево

Останато

17 мај 22:01Се продава куќа за кучe

Во одлична состојба Многу малку користена


5.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Животни / Кучиња

17 мај 20:05SETRA 217H

Setra so 62 sedishta Mozna e i zamena Za podetalni informacii javet...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

17 мај 15:24BMC

Se prodava BMC 2008 godina euro4 Mozna zamena Za podetalni informac...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

17 мај 15:13FIAT PUNTO 1.2i NEUVEZUVANO

Prodavam FIAT PUNTO 1.2i 44 kw 60 ks EURO 4 motor vo odlicna sostojba...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автомобили

17 мај 15:11SENDO Aparat za krven pritisok

NOV


1.200 МКД
или предлог цена
17 мај 15:07bandaz so guma 215/55/17

Peugeot-Citroen-Volvo


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
17 мај 15:07YUTONG ZK6858H9

Se prodava avtobus Yutong so 33 sedishta euro5 so 110 000 realni kilo...


1 €
или предлог цена
Делчево

Автобуси

17 мај 14:59Izdavam-Prodavam Hotel vo Mak.Kamenica

Izdavam prodavam hotel vo mak.kamenica P+5sprata od 1.300m2 pogoden z...


250 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Деловен простор / Останато

17 мај 14:35Страна 2 од 46

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам