7739 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 17:21Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


10.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.500 €
Виница

Автомобили

18 мар 09:42Промовирано

VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

BALIRACKA JOHN DEERE 224 T

Informacii na tel 033 371 300 , 078 371 300 ,077 682 682


1 €
или предлог цена
Денес 13:50Plac vo centarot na gradot na TOP LOKACIJA

Plac vo centarot na gradot na top lokacija Struja voda asfalt Zacrt...


49.999 €
или предлог цена
Денес 13:42Se prodava Iphone SE 2020

Se prodava Iphone SE 2020 godina extra zacuvan kako nov mnogu malku k...


185 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
190 €
Денес 13:07VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Reno Espace 2006/07 7sedla

Se prodava reno espace 2006/7 god 88kw / 120 konja 1.9 dizel So 7...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 6 2.0 TRENDLINE

VW GOLF 6 2.0 tdi 81kw 110ks pominati 225.000km golem i mal serv...


7.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Zenski konduri cizmi za motor glanc 37

FLM zenski konduri cizmi za motor Glsnc novi , 37 broj Moze kontak...


Денес 11:43Zenski cizmi za motor 36 broj 2 modela

Cizmite se glanc glanc novi 2 modela Vodootporni 36 broj Mozevi ...


Денес 11:43Zenski glanc novi IXS-marka

Pantalonite se glanc novi GLANC XS-brojce. So zimska postava i stitn...


Денес 11:43Zenski cizmi za motor 38 broj

Cizmite se vo perfektna sostojba Moze kontakt viber


Денес 11:43Stitnik vrat. LEATT GPX ADVENTURE 3

Stitnik za vrat za kros cross Profesionalen Moze i viber


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Денес 11:42VOLVO euro 6 vetrobrani na stakla originalni

Glanc novi ne koristeni, kupeni originalni VOLVO


4.000 МКД
или предлог цена
Виница

Камиони

Денес 11:39Jakna palto IXON s-brojce

Paltoto e so stintici. Nema zabeleski kako novo. Kontakt viber


Денес 11:38Korpa set lameli kapacka honda crf 450 2011

Lamelite se glanc novi korpata vo perfekktna sostojba kapackata isto.


Денес 11:38Originalni dixtoni za yamaha 125 dt

Originalni Moze kontakt vibee


Денес 11:37Aprilia sr 50 street

Motorceto e pali vozi bez mana so it dukumenti cenata e 650 eur moze ...


650 €
или предлог цена
Денес 11:32Nissan pathfinder 4x4 2.5 dci

Dzipot e vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis gumi 80% 4x4...


10.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:32MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


63.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:36Kancelarisko biro

Канцелариско биро Димензии: 120/60/84 Ново модерно канцелариско б...


8.350 МКД
или предлог цена
Денес 10:36Metal Art - IZRABOTKA OGRADI, PREGRADI,SECENJE/USLUGA NA CNC

⚫️ Изработуваме и монтираме огради за балкони, врати, прегради, рамка...


1 €
или предлог цена
Денес 10:36AUDI A6 2.0 tdi 177 ks Avtomatik 2013 godina

AUDI A6 AVTOMATIK LED XENON -2.0 TDI 130 kw / 177ks - pomin...


15.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.500 €
Виница

Автомобили

Денес 10:35KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 85 kw 2012 godina

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 85KW 2012 GODINA NA PROIZVODSTVO SERVISNA KNIG...


11.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.200 €
Виница

Автомобили

Денес 10:35SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.800 €
Виница

Автомобили

Денес 10:35PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.800 €
Виница

Автомобили

Денес 10:35SEAT LEON led matrix 1.6 tdi 105 ks 2015 god.

SEAT LEON 1.6 tdi 77 kw /105 ks godina na proizvodstvo : 07.07.2015...


10.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.800 €
Виница

Автомобили

Денес 10:35VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:35VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PROIZ...


8.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:34VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks pominati 175.000 kilometri p...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Виница

Автомобили

Денес 10:34VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:34W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Виница

Автомобили

Денес 10:34OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:34VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2011 godina

VW POLO 1.6 tdi 55 kw/ 75 ks godina na proizvodstvo po homologacija ...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Виница

Автомобили

Денес 10:34VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:34Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:29BMW 320d E46, 150 KS, 2005g

Prodavam BMW 320d E46, 150 KS, 2005g, MK tablici registrirano do Juli...


3.700 €
или предлог цена
Зрновци / Виница

Автомобили

Денес 07:19Firefox Longija 2021

Моторот е во одлична состојба со 1200 поминати км, регистриран како н...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Денес 06:57Kia Sorento

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vid...


4.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 06:57IPHONE 13 pro maks 256g IPHONE 13pro 128 g

Iphone 13 pro max 256gb Blue Iphone 13 pro 128gb Green Ful pack P...


900 €
или предлог цена
Денес 06:45OPEL VCTRA B 2.0 2000 Editon 100

Opel vectra b 2000g Ekstra sostojba 4 novi gumi Nov akomulator Re...


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 06:45samsung note 10plus

kako nov


250 €
или предлог цена
Вчера 21:40  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 194

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам