5415 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:44Промовирано

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:19Промовирано

ALPINESTARS jakna za motor M broj nova

Moze kontakt viber


Вчера 15:08VOLVO euro 6 vetrobrani na stakla originalni

Glanc novi ne koristeni, kupeni originalni VOLVO


4.000 МКД
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 15:08Stitnik vrat. LEATT GPX ADVENTURE 3

Stitnik za vrat za kros cross Profesionalen Moze i viber


Вчера 15:08Zenski cizmi za motor 38 broj

Cizmite se vo perfektna sostojba Moze kontakt viber


Вчера 15:07Audi A5

Audi A5 kako novo!!! 3.0 avtomatik S tronic , full oprema. So registr...


13.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:44Citroer C5 HDI

Citroen C5 HDI so full oprema!!! kolata e kako nova poseduva najvisok...


8.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 14:37Продавам Зајци Prodavam Zajci

Продавам млади зајци 7 месеци Тел. 078/813/635 Samo barajte me po...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Вчера 14:33Vw Polo 1.4tdi

Vo odlicna sostojba (euro4) moze da se carini za 1 den


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:52Avtomobilska Kuka Audi Кука за Кола

Orginalna Euro Kuka Audi 2016 ne koristena nikogas cisto nova


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:39VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:195700€ VW POLO 1.2 TDI 75KS 2010 BLUEMOTION EURO 5

Uvoz Holandija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


5.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:18Pumpa visok pritisok Renault 1.5 dci

Isporaka do site gradovi vo Makedonija!Tel za kontakt 071441-444 i 07...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:02Far Toyota Corolla Verso

Isporaka do site gradovi vo Makedonija!Tel za kontakt 071441-444 i 07...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:02Klima kompresor Ford Focus 2013 1.6 tdi

Isporaka do site gradovi vo Makedonija!Tel za kontakt 071441-444 i 07...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:01Klima kompresor Peugeot 307 1.4 benzin

Isporaka do site gradovi vo Makedonija! Tel za kontakt 071-441-444


1 €
или предлог цена
Вчера 13:01MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170ks CH 4×4

Dzipot e vo sostojbata vo koja e pristignat Uvezen od CH plateni se...


10.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:51AUDI A8 50TDI 286KS

Perefektna sostojba kupeno novo od porse makedonija Bez zameni


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Виница

Автомобили

Вчера 11:51MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2013god

mercedes atego Zolto 2013godina Na federi Rampa 2tona Dimenzi...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 11:51MERCEDES ATEGO 816 BLUETEC 5. 2011god

Na federi napred nazad Dimenzii sandak 6.20x2.45x2.48 Perefektna s...


10.800 €
или предлог цена
Виница

Камиони

Вчера 11:51BMW M140i xDrive Automatik 2020god

BMW M140i xDrive Automatik Special Edition 40000km Proizvedeno 02 ...


33.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:51AUDI A6 3.0TDI 204KS QUATTRO 11g

Kolata e vo top sostojba bez nikakvi zabeleski BEZ ZAMENI


16.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:50HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 12g EURO5 4X4

HONDA CR-V 2.2CTDi 150ks 6brzini 4X4 EURO5 195000KM SO SERVISNA KN...


11.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:50Ranc

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Вчера 11:29Kia Sorento

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vid...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 11:05Firefox Longija 2021

Моторот е во одлична состојба со 1200 поминати км, регистриран како н...


850 €
или предлог цена
Вчера 11:05Rajski Eliksir na Dusata najdobar lek_hrana

Лечи висок притисок,дијабетис,страв,стрес,депресија-видлива и невидли...


599 МКД
или предлог цена
Вчера 10:01MERCEDES C200 2008 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ CH REGISTIRAN CELA GODINA


8.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44MERCEDES C180 CDI 2012 *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 133 xxx km (PROVERKA K...


13.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44PORSCHE PANAMERA 3.0D 2013 STAKLOO

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44GOLF VII 2.0TDI 170HP *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA PRED EDNA NEDELA (PLATENI SITE DA...


13.550 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:44BANDASI 5x112 20 SO NOVI GUMI

NOVI GUMI


Вчера 09:43SEAT LEON 1.6TDI 2013MATRIX *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


10.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43WV UP! 1.0BENZIN 2013 *AUTO PLACE MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVOZ 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO REG) ...


4.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43AUDI Q5 3.0TDI 2009*AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SEGA UVEZENA OD CH SERVISNA KNISKA ...


14.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43WV PASSAT 2.0TDI 170HP 2011 DSG *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD CH SO SITE PLATENI DAVACKI


12.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43AUDI A4 2.0TDI 2009 PANORAMA *AUTO PLAC MECE*

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA UVEZENA OD 🇨🇭 (PLATENI SITE DAVACKI DO ...


9.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:43AUDI A4 1.9 116KS

AUDI A4 1.9 TDI 85KW 116KS 2005G Registrirano so zelen karton do 12....


5.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:41Fiat stilo preden lager

Nov


30 €
или предлог цена
Вчера 07:37JAKNA ZA MOTOR

Jaknata e kako nova XL golemina moze zamena za jakna L golemina


120 €
или предлог цена
02 јун 22:15Nike Air max

Patikite se samo probani bukvalno kako novi 43br Kupeni se 9200den


7.000 МКД
или предлог цена
02 јун 22:13Страна 2 од 136

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам