105 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Niva vo resensko

Se prodava kvalitetna niva pogodna za sekakvi zemjodelski kulturi i o...


3 €
или предлог цена
Вчера 14:37земјиште (нива и шума)

се продава КП 7/1 во КО Претор половина обработлива нива и половина ш...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:36Zemjiste pogodno za gradba

Se prodava zemjiste pomegju glavniot pat i ezeroto pred turistickata ...


12 €
или предлог цена
Вчера 14:36Se prodavaat dve nivi vo Resensko pokraj ezero

Nivata kp. 1820 i kp. 1819 se vo kontinuitet bez prekin od glavniot p...


2 €
или предлог цена
Вчера 14:36Zemjiste pogodno za gradba vo Pretor

Se prodavaat 3 parceli so pogled na ezero pogodni za izvedba na objek...


10 €
или предлог цена
Вчера 14:36Mesto do plaza na Prespansko ezero!

Se prodava mesto 1200 kvadrati do samata plaza, vednas do pesackata p...


8 €
или предлог цена
Вчера 11:52Ovosen nasad na glaven asvalten pat

Se prodava ovosen nasad na 1 kilometar na izlezot od resen prema care...


4 €
или предлог цена
02 јул 12:41Ovosna gradina

Se prodava ovosen nasad vo selo drmeni,sopstvena voda i struja..... P...


5.800 €
или предлог цена
01 јул 23:44Niva na patot Resen-Carev Dvor

Se prodava niva na patot Resen - Carev Dvor. Nivata ima povrsina od 3...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
01 јул 17:24SE PRODAVA ! bavca, so izlez na glaven pat.

Se prodava bavca, so izlez na glaven pat. Selo Gorno Perovo. Exstr...


1 €
или предлог цена
01 јул 13:48Se prodava plac na Prespansko ezero so katastarski premer

Се продава плац од 346квадрати( ИЗВРШЕН КАТАСТАРСКИ ПРЕМЕР), на патот...


По Договор
или предлог цена
01 јул 12:57NIVA НИВА

Се продава или изнајмува земјиште во Крани м.в.Кале Колиба, на 100м о...


По Договор
или предлог цена
30 јун 19:37Niva do zikot

Niva do zikot ima malo magacince


1.000 €
или предлог цена
30 јун 16:06Љубојно

Љубојно Градежен плац 1650м2 Ljubojno Gradezen plac vo blizina na ...


10 €
или предлог цена
30 јун 10:08Se prodava parcela (niva/нива)

Se prodava ili iznajmuva parcela so povrsina od12332 m2 (zemjiste kla...


По Договор
или предлог цена
30 јун 08:20Se prodava -4000m2 pogodno za fotovoltaicni paneli

Idealno za fotovoltaicni paneli- Ovostarnikot- nivata se naoga na ju...


1 €
или предлог цена
29 јун 22:35Овошен насад, веднаш до Агроплод

Се продава овошен насад од 6800м2 (68ари). Насадот има 550 садници и ...


4 €
или предлог цена
29 јун 21:54Niva na mnogu dobra lokacija

Se prodava zemjiste vo blizina na Slivnica-Pretor 2900 m2 Kontakt s...


20 €
или предлог цена
29 јун 14:22Се продаваат 3 ниви погодни за фотоволтаици

Се продаваат 3 ниви во непосредна близина на градот Ресен, погодни за...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:30Се продава нива - месност Локва

Се продава нива (поранешен овоштарник) со површина од 9590 m², во ме...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:30Се продава нива - месност Доброво

Се продава нива (поранешен овоштарник) со површина од 6461 m², во мес...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:30Се продава нива - месност Ѓупски Рид

Се продава нива (поранешно лозје) со површина од 5359 m², во месноста...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:30Се продаваат 3 ниви во непосредна близина на градот

Се продаваат 3 ниви во непосредна близина на градот Ресен, до сите се...


По Договор
или предлог цена
29 јун 13:30Nivi vo Carev Dvor - Vlashki

Se prodavaat dve nivi vo selo Carev Dvor. 1. Niva so kvadratura od 28...


1 €
или предлог цена
26 јун 17:13Градежно земјиште

Се продаваат 2 плаца градежно земјиште: КП 4917/5 со површина од 285 ...


50 €
или предлог цена
26 јун 08:04Се продаваат овошни градини

Се продава овошна градина од 6800 м2, место викано На Камен. Се прод...


6 €
или предлог цена
23 јун 21:35OVOSTARNICI POD ZAKUP ili PRODAZBA!!!

Se PRODAVAAT(moze i parcela po parcela) ovostarnici vo atarot na selo...


3 €
или предлог цена
23 јун 16:37Plac na glavniot pat Resen - Stenje (granica so Albanija)

Prodavam plac 1307m2 vo Prespa, selo Pokrvenik. Placot izleguva na gl...


По Договор
или предлог цена
23 јун 10:36Pllac vo Resen

Se prodava plac vo Resen, vo povrshina od 2032m2, placot se naogja vo...


По Договор
или предлог цена
22 јун 10:42Prodavam mesto pokraj avtopat na patot Bitola-Resen

Prodavam ovostarnik so stari drva, na patot Bitola - Resen pred mesto...


5 €
или предлог цена
21 јун 15:52Se prodava plac za kuka pozadi Sarajot vo Resen

Se prodava plac 630m2, pozadi Sarajot vo Resen, so markica i plateni ...


50 €
или предлог цена
19 јун 13:15Се продава плац на Преспанско езеро - Асамати

Се продава плац во село Асамати, на брегот на Преспанското езеро, 420...


1 €
или предлог цена
19 јун 13:15Se prodavaat nivi pokraj Prespansko ezero(Pretor, Slivnica)

Se prodavaat nivi pogodni za obrabotka, za izgradba na razlicni lokac...


500 МКД
или предлог цена
16 јун 10:14PLAC/NIVA 1000M2 S.LJUBOJNO

Se prodava plac/niva na vlezot na selo Ljubojno prespanski region. Pl...


12.800 €
или предлог цена
15 јун 11:10Градежно земјиште

Се продаваат 2 плаца градежно земјиште КП 4917/5 со површина од 285 м...


50 €
или предлог цена
15 јун 07:41Plac za gradba vo blizina na Prespansko Ezero, S.Pokrvenik

Prodavam plac vo selo Pokrvenik, 2674m2, na odlicna lokacija vo centr...


По Договор
или предлог цена
14 јун 09:17Се продава градежна парцела РЕСЕН 2000м2

Се продава градежна парцела 2000м2 со 4 градежни маркици, во населба ...


10 €
или предлог цена
13 јун 12:14Ovostarnik so jabolka

Se prodava Ovostarnik vo Resen na eden kilometar posle fabrikata za c...


4 €
или предлог цена
07 јун 13:25Se prodava plac na Prespansko ezero

Се продава плац од 346квадрати( ИЗВРШЕН КАТАСТАРСКИ ПРЕМЕР), на патот...


По Договор
или предлог цена
05 јун 17:20Парцела во Долно Дупени

Се продава парцела за градење од 380 м2.Со средени документи.Парцелат...


1 €
или предлог цена
28 мај 08:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам