104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ПАРЦЕЛА ЗА ОБРАБОТКА ИЛИ ГРАДЕЖНА

За повеке информации јавете се на мобилен 072663836 - Парцелата се н...


1 €
или предлог цена
19 мај 21:33Се продаваат парцели!

Се продава парцела во с.Претор КП 542 1/2 со површина од 1.467м2. Па...


12 €
или предлог цена
16 мај 20:12Се продава парцела!

Се продава парцела на атрактивна локација. Парцелата излегува на ас...


10 €
или предлог цена
16 мај 20:12Се продава нива

Се продава нива на место викано Асаматска бразда. Површина 4296 м2, с...


3 €
или предлог цена
16 мај 20:12Градежно земјиште - С.Брајчино

Се продава овоштарник во градежен реон за КО Брајчино со вкупна површ...


1 €
или предлог цена
13 мај 09:46Барам плац од 300-500м

Барам плац од 300-500м (Јанковец, Ресен) 071299498


1 €
или предлог цена
06 мај 18:09Niva / Нива so provrsina od 1600m2 vo s.bolno - Resensko

Prodavam niva so povrsina od 1593m2 mesto razorje - s.bolno, nivata e...


1 €
или предлог цена
01 мај 17:53Ovostarnik 4000m2

Se prodava bavca vo mesnosta Gorni Bavci vo blizina na farmata. Bavc...


1 МКД
или предлог цена
28 апр 18:34Ovoshen nasad i niva, Vlashkite, Carev Dvor

Parcela od 6500 m2. Polovinata nasadena so 290 jabolknici, ajdared.


1 €
или предлог цена
02 апр 17:52Bavca i niva vo Vlashkite, Carev Dvor

Parcela od 6500 m2, polovinata e zasadena so 290 drva ajdared.


6.500 €
или предлог цена
02 апр 14:21Vikendica i niva

Vikendica i niva vo Selo D. Dupeni.


8 €
или предлог цена
23 мар 16:43ПЛАЦ-ОВОШТАРНИК

Овоштарник со 100 јаболкници ајдарет,во градежна зона,погодно за вике...


10 €
или предлог цена
14 мар 13:36Ovostarnik

Ovostarnik ..PLAC...900 kvadrati/ zasaden so 130 drva /jabolka / na i...


6 €
или предлог цена
17 фев 14:14Se prodava cena po dogovor

Se prodava mesto vo s.Strbovo Prespa pogodno za gradba na kuka ili vi...


По Договор
или предлог цена
08 јан 14:08Se prodava cena po dogovor

Se prodava mesto vo s.Strbovo Prespa pogodno za gradba na kuka i vike...


По Договор
или предлог цена
08 јан 14:00niva

seprodava niva vo s.nakolec


1 €
или предлог цена
04 јан 15:34PRODAVAM ATRAKTIVNA NIVA

Се продава нива, 2287м2, со чист имотен лист. Нивата се наоѓа на ...


30.000 €
или предлог цена
10 ное 09:48Нива Макази

На раскрсница Битола-Претор и Царев Двор-Битола(стар пат). Во близина...


6 €
или предлог цена
12 окт 22:31Бавча во РЕСЕН

Бавчата е во непосредна близина на градот. Може да се види на сликите...


6 €
или предлог цена
12 окт 22:31Ovostarnik jabolka

Se prodava ovostarnik ( ovosna gradina) Vo ko evla parceli 1848, 184...


4 €
или предлог цена
27 сеп 13:31DVA PLACA VO DOLNO DUPENI PRESPA / ДВА ПЛАЦА ВО ДОЛНО ДУПЕНИ

Продавам две површини за плацеви во Долно Дупени, Преспа. Едната е со...


По Договор
или предлог цена
30 авг 21:47Plac vo Resen

Се продава плац во Ресен во населба Пролет (познато како „Ѓупски рид“...


9.000 €
или предлог цена
26 авг 19:49Се продава плац 363м2 со куќа

Се продава плац 363м2 со куќа 67м2 Се наоѓа во Царев Двор


11.000 €
или предлог цена
22 јул 03:48Плац во Сливница

Се продава плац во Сливница, со отворен поглед кон езерото, цена по д...


1 €
или предлог цена
19 јул 09:04земјиште на Преспанското Езеро

Kатастарска потврда земјата (ливади, полина, шуми) се наоѓа од Селео...


50 €
или предлог цена
05 јул 17:30Градежно земјиште

Се продаваат два плаца градежно земјиште, едниот на КП 4917/5 со повр...


55 €
или предлог цена
05 јул 07:25СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА 365 М2 ВО С.СИРХАН

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ОД 365 М2 ВО С.СИРХАН, РЕСЕН ВЕДНАШ НА ВЛЕЗОТ ОД С...


4.000 €
или предлог цена
02 јул 11:47Se prodava niva vo s.Slivnica

Prodavam plac vo s.Slivnica so pristap do voda i struja so cist imot...


35 €
или предлог цена
27 јун 17:56Se prodava niva vo s.Slivnica

Prodavam niva vo s.Slivnica so pristap do voda i struja,se prodava ce...


35 €
или предлог цена
27 јун 15:38Градежно земјиште

Се продаваат два плаца градежно земјиште на втор ред од Ленинова прем...


55 €
или предлог цена
19 јун 11:17Градежно зежјиште

Се продаваат 2 плаца градежно земјиште во втор ред на ул Ленинова ко...


55 €
или предлог цена
13 јун 09:41Градежно земјиште

Се продаваат 2 плаца градежно земјиште на атрактивна локација на втор...


55 €
или предлог цена
13 јун 09:30SE prodava mesto vo Prespa!

Mestoto e vo blizina na pesackata pateka,pomegu plazite Slivnica I Kr...


По Договор
или предлог цена
10 јун 16:21Овошни насади

Се продаваат два овошни насади со јаболка со вкупна површина од еден ...


1 €
или предлог цена
16 мај 10:01Овоштарник Преспа

Се продаваат два овоштарници еден до друг, во вкупна површина од 4521...


18.000 €
или предлог цена
28 фев 20:53Овоштарник Преспа

Се продава овоштарник на патот за Маркова Нога, на 100 метра од главн...


15.000 €
или предлог цена
28 фев 20:452 плацеви/ниви покрај Преспанско Езеро, КО Наколец

Продавам 2 плацеви/ниви покрај Преспанско Езеро, помеѓу селата Долно ...


1 €
или предлог цена
06 јан 13:14Gradezna parcela 100m od obala na Prespansko ezero

Se prodava gradezna parcela vo s.Konjsko na 80 m oddalecenost od breg...


1 €
или предлог цена
19 авг 20:54Parcela vo s.Konjsko na Prespansko ezero!

Se prodava gradezna parcela vo s.Konjsko so povrsina od 700m2 oddalec...


1 €
или предлог цена
19 авг 20:54Se prodava bavca

se prodava bavca vo carev dvor 2825 kvadrati za poveke informacii ba...


1 МКД
или предлог цена
17 авг 10:13Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам